Şimdi Ara

GS'li taraftarlar Sukru Saracoglu stadyumuna zarar verdi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Birakin kirsinlar. Yuzlerine karsi sovmek inanilmaz rahatlaticiydi. Bos tribun zevksizmis. Deplasman yasagini kaldiran cok yasasin. Cok saglam sovduk yakindim zaten onlara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sicknessss

Birakin kirsinlar. Yuzlerine karsi sovmek inanilmaz rahatlaticiydi. Bos tribun zevksizmis. Deplasman yasagini kaldiran cok yasasin. Cok saglam sovduk yakindim zaten onlara.

1 derece miyop olan birisi rahat izleyebilir mi sence maçı? yoksa evde izlemek mi daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sivri Biber

quote:

Orijinalden alıntı: Mirzaloğlu

Aynen kardeşim neyse ben lafa değil icraate bakarım. 18. yaş gününüz kutlu olsun. Nice nice senelere. Yendiğiniz zaman konuşabilirsin. O zaman da ben dinlerim. Tamam mı kardeşim? Haydi.

Elinizde bi bu kaldı bide 6-0 sıfır.

Lig, Türkiye Kupası, Avrupa, Süper kupa her kulvarda geridesin ve kendi evinde 18 sene yenilmediğin için icraate mi bakıyorsun ? Ne güzel icraatmiş, 18 sene üstünlük bari 2012'de de sağlasaydın da rakibin stadında şampiyon olmasaydı değil mi ?

Sizinde 7 kişiyle 7-0 vardı o ne oldu?

• bizim verdiğimiz menatal zararın dışında bu nedir ki...
  • Unbelievable7 kullanıcısına yanıt
    gozlugun yoksa topu gorebilecegini sanmiyorum. ama zaten stadda mac pek izlenmiyor. atmosfere gidiyorsun. saat 5 te yogurtcu parkinda toplanip 3-4 bira icip stada giriyosun, tanimadigin adamlarla omuz omuza vs. ama onemli olmayan bi macta bence sikinti olmaz.
  • liberum kullanıcısına yanıt
    İYİ TATİLLER
  • Kendi stadını yakan taraftar mı diyor bunu
  • her maçın ardından olan sıradanlaşmış rezillikler

bunu yapan taraftar filan olamaz.. gs li olmuş bjk li olmuş sorun o değil.. kafa zihniyet sorunlu

milli serveti boşa harcamak bu kadar mı kolay

biri de deplasman yasağı kalkmış mis gibi sövdük diye övünüyor..

her türlü alay edilsin sevinilsin anlarım bu rekabette vardır da küfür yakmak yıkmak bunları kamera bulsa ne olacak

stattan çıkınca yine topluma karışıyor bu tipler
  • bizimkiler zararı çıkartır onlardan
  • Fenerbahçe taraftarı Beşiktaş maçı için kendilerine tahsis edilen otobüslerin camlarını kırarak kamu malına zarar verdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her zaman çürük yumurtalar olur ama Galatasaray taraftarı başarılı olmayı hazmetmiş bir taraftar grubudur.

• Biz stada daha dokunmadan konu açmışlardı Galatasaray taraftarını lekelemek için. Fenerbahçe taraftarının Arena'ya ne zarar vereceğinin takipçisi olacağım.
  • Up nedense fb taraftarı yok
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.