Şimdi Ara

gs FENERBAHÇE (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • valla şu Revivo yu almasaydınız haliniz ne olacaktı merak ediyorum. bu maçta en büyük koz gs adına o olacak...
  • NAPALIM ÇERKEZ FENER ADAMIN PARASINI ÖDEMİYORDU BİRDE MALUM ARİEL MATİK ORTEGA BU SAYEDE GELDİ KESİNLİKLE REVİVO DERBİDE GOL ATACAK FENER NASIL ONU ARİELE TERCİH ETTİ ANLAMAK MÜMKÜN DEGİL ÇOK DİZLERİNİ DÖVECEKLER ÇOOOOOOOOOK
  • evet. hem ellerinden bir silah çıkardılar, hem de ezeli rakiplerine tam ihtiyacı olan adamı resmen hediye ettiler...
  • ilginç yanıda arielde uctu eldeki bulgurdan oldular ama artık türkiyede isteyen futbolcu istedigi takıma gidebilmeli taraftar olarak herkesin buna hazır olması lazım
  • ama yine de Revivo gs ye gitmemeliydi. kendi ülkesinde bile antipatik oldu bu olayla. başka takım mı yoktu?
  • bizden önce revivo beşiktaşlı yöneticilerede menejer aracılıgıyla haber yollamıştı beşiktaş yönetimi kabul etmeyince nasip bize geldi ve istanbulda kalmak istedigi içinde bize geldi yöneticiler sagolsun hallettiler
  • Fenerbahçe maçı alır.Psikolojik olarak rahatlar.Avantajları var.Galatasaray saldırıcak Fener kontradan vuracak.Galatasaray aman kaybetmiyim gol atmalıyım deyip(ilk maçtaki gibi) daha çok saldırıcak.Gerisini siz düşünün.
    Bence Revivo fazla heyecan yapıp bişey yapamıycak.(Hiçbirşey).
    Ben de 3-1 diyorum.
  • aybubi ile aynı fikirdeyim fb li olduğum için değilk böle görüyorum :)
  • bu mac aslanın ağzında bu nedenle kanaryanın zaten hic şansı yok
    ama malatya macında ki gibi düşük performans işi batırabilir neyse cimbom a basarılar
  • o maçın havası bir başka olacak alisamiyenden çıkış yok
  • Beşiktaşı olarak 90 dakikalığına fenerliyim.
  • BU MAÇ BİZİM FB NİN GS NİN HİÇ ŞANSI YOK .90 DAKİKADA İZLEDİM ANKET YAPILDI ANKET ŞÖLE GS %33 FB %67
  • anket sonucu öyle olabilir ama anket öyle oldu diye GS yenilecek değil.
    İstersen anket sonucuna göre maçlar belirlensin artık? Futbolda bu, belli olmaz. hele hele derbi maçında hiç belli olmaz..
  • herşey yürekte biter cumartesi günü saat 19:00 başlayacak maçta görecegiz umarım güzel maç olur
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.