Şimdi Ara

GS bitmis gibi gosteriliyor. Malesef biz de katkida bulunuyoruz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fb camiasi ve yanli medya Gs bitmis gibi lanse ederek takimi manipule etmeye calisiyor. Halbuki bu iddia asla rasyonel bir iddia degil.

Takimda ki oyuncularin bir kaci haric geri kalani copmus gibi bir algi yaratildi. (Hic cop yok demiyorum.) Halbuki bu yanlis. Bizim sikintimiz bir sistemimizin olmamasi.Yoksa takimda Sneijder, poldi, muslera, chedjou gibi cok kaliteli isimler var. Zaten Turk takimlarinda her oyuncunun bu kapasitete olmasini beklemek komik olur. Rakiplerimizde bu kadar cok kaliteli topcu yok.

Bence normal seviyede bir stoper ve bir santrafor transferi ile bu sezonu harika bir sekilde tamamlayabiliriz. Hazir avrupa stresi de yok.

Bence top ayagindayken cok yetenekli oyunculara sahip oldugumuz ve pivot tarzda bir santrafora sahip olmadigimiz icin en iyi sistem ortasahayi kalabaliklastirmak. Bence 4-4-1-1 gibi bir sistemde ama beklerin de orta sahaya cok cikmasini saglayip orta sahada top yapip bos alan yaratarak cok etkili olmak isten bile degil. Hazir ilerde sneijder, poldi, sinan gibi topa vurmayi bilen adamlarimiz varken

Bir de taraftarlar olarak ozelestiri yapmamiz gerekir. Yillarca futbol oynadim emin oldugum bisey var. Teknik kapasitesi ortalama bir takima karsi oynuyosaniz. Takim icin en onemli faktor motivasyondur. Takimi cok yalniz biraktik. Son Puan durumunda bizimde sorumlulugmuz var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Defans bitik on libero yok forvet yok linnes henüz dikiş tutturamadi.Denayer gidiyor.Hakan Balta iyice yaşlandı.Bruma ile Telles(Yetersiz kardeşler) geri dönüyor.

Bu kadronun kesinlikle temizlemeye ihtiyacı var.

• Hocam soylediklerine katiliyorum. Lakin hala sadece iyi bir stoper ve ortalama bir santraforla Turkiye ligini rahatlikla sampiyon tamamlayabilecegimizi dusunuyorum.

Birak hepsi hepsi ust duzey olmasin. Sag bekde linnes oynasin. Ama on mac ust uste oynasin. Gayet yeterli olacaktir bence cunku futbol zekasi var. Teknigi de hic fena degil. Sol fa carole de gayet iyi. Sadece copleri budayalim iki transfer takim cok iyi olacaktir

• Muslera
    Chedjou
    Selçuk
    Sneijder
    Podolski

Al sana iskelet, doldur yanlarını yörelerini şampiyonluğa oynarsın.
  • Selcuk disinda %100 hemfikirim

• zaragoza Z kullanıcısına yanıt
    Linnes bence dikis tutturacak.Bizim gereksizlerden kurtulmamiz lazım.İlk olarak Donktan baslamalari lazim temizlemeye.

Temiz devamliligi olan bir stoper saglam bi on libero(Donk hiyari yerine trabzonun elinden kacirdigi Mbia ya cokecektik)

• En son 8.olduğumuz da bitti diyorlardı..

• Galiba cogunluk olarak ayni fikirdeyiz. Coplerden kurtul tasarruf et. Gercekten kaliteli ve sorumluluk sahibi bir stoper al. Bir de ortalama bir santrafor bu sezon sistemi de oturttuna harika bir Galatasaray cikar ortaya

Avrupaya gidemememiz uzucu evet ama ayni zamanda da sistem yerlestirmek icin bir firsat. Bu firsati iyi kullanalim bu sezonda avrupaya gitmeyeli.

• Defans bence bitik degil, iyi bir hoca gelse lig icin gayet yeterli bir defans hatti bana gore. Defans kurgusu ve takim savunmasinda buyuk sikinti var. İyi bir defansif orta saha ve iyi bir hoca ile istenilse gayette iyi defans yapar bu takim, oyuncularimiza tek tek baktığımızda oyle yetersiz oyuncular degiller. Tabi iyi bir stoper transferi olsa fena olmaz orasi ayri.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam defansımız Allah diyor SOS veriyor gelin diyor beni kurtarın yardım edin diyor. Sağda bizde geri vites yok kardeş der gibi geri dönmeyen Sabri, solda düne kadar kanat olan Olcan'ı oynatıyorduk stoperlerimizden biri yürüyen ölü Hakan Balta adam koşmaktan aciz her 3 ataktan 2 sinde düşüyor, diğer bir stoper Semih anlatmıyorum bile, bir Chedjou var çok iyi ama bazen çalım filan atmaya kalkıyor atmasına atıyor mesele atamayınca ha yine arkadan koşup yakalıyor filan ama o korku bize yetiyor, Danayer varDI çok çok iyiydi hele son maçlar kupanın yarısı bu adam sayesinde adam etten duvar ördü defansa, birde Koray var o da çok iyi keşke daha çok fırsat bulup geliştirse kendini ama yerine hala Hakan oynuyor.

Onu geçtim arka 4 lünün önündeki adamların biri defans özürlüsü Selçuk (ofansta çok iyiymiş gibi yazdım ama neyse orasıda çöp ayrı konu) alternatifi ? Emre vardı o da aynıydı hadi o gitti Bilal var o da Selçuğun iyi şut çeken sol ayaklı versiyonu. Donk ? Donk bu yaz gider muhtemelen. Birde Dzemaili gelecek bu adamın Donk'tan eksiği yok keşke Donk'u almak yerine bunu kiraya vermeseydik.

Ve biz bu şekilde 2 senedir Şampiyonlar Ligi maçlarına çıkıp sonuç bekliyoruz yazık değil mi bu adama ?

• gs arsenal dortmund anderlet li çerez gruptan çıkamayarak geçen sene bitti zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

gs arsenal dortmund anderlet li çerez gruptan çıkamayarak geçen sene bitti zaten

çerez
  • quote:

gs arsenal dortmund anderlet li çerez gruptan çıkamayarak geçen sene bitti zaten

Dedi Shaktar'a elenen takımın taraftarı. (Shaktar'a laf atan yok )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Muslera
    Chedjou
    Selçuk
    Sneijder
    Podolski

Al sana iskelet, doldur yanlarını yörelerini şampiyonluğa oynarsın.

Sinan gümüşü de eklemek lazım.

Bu kadroya alt yapıdan ekleme yapıp sür sahaya ilk 5e rahat oynar. Daha kötü olamaz.
  • quote:

Arsenal ile Dortmund'a çerez diyen takım taraftarı,

2013'te ŞL ön elemesinde Arsenal'e kendi evinde 3-0, deplasman 2-0 yenildi.

Dortmund ile hayatında maç yapmamış. Sanırım ŞL'de takip etmiyor ki, o Dortmund Real Madrid'e te 4 tane attı.

Dip Not: Bu takım taraftarı kendi takımını 10 senedir ŞL'de izleyemiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bob Seger

Defans bitik on libero yok forvet yok linnes henüz dikiş tutturamadi.Denayer gidiyor.Hakan Balta iyice yaşlandı.Bruma ile Telles(Yetersiz kardeşler) geri dönüyor.

Bu kadronun kesinlikle temizlemeye ihtiyacı var.

Linnes iyi oynamamasının sebebi yorgun olması 1.5 yıldır dinlenmiyor adam bu yaz iyice dinlensin seneye taş gibi sağ bekimiz olacak. Zaten oynadığı maçlar da hiç de fena değildi. Denayer yerine yine kiralık stoper alınır sıkıntı değil Denayer gibi çok oyuncu var ucuza. Hakan Balta 2,3 sene daha rahat oynar. Telles,Bruma yetersiz değil. Çok iç karartmırşsın :) öyle bir durum yok 3 tane 11 transferi ile seneye tekrar şampiyonluğa oynarız. Bu kadroyu yenilemek saçmalık olur. 11-12 sezonunda yeniledik ama o sezon elde tutulur 1 adam bile yoktu Arda vardı o da gitmişti. Şimdi senin elinde Sneıjder-Poldi-Muslera-Selçuk-Sinan-Chedjou-Koray-Telles-Bruma-Carole-Linnes gibi oyuncuların var. Sen bu oyunculardan daha iyisini alırım diyorsan he yenile o zaman ama yapabilir misin? yok.

• Alıntı yapan trol bloklu o yüzden cevap beklemesin.

• katiliyorum biz kendimizi bitirdik .

sene.basinda gomezi biz alsak ve istikrarli bir td olsa yine şampiyinlugu kovalardik.

arti sinan chedjou hamit burak uzun.sureli sakatlandilar.buda negatif etki yaratti. ceza alacagimiz belliydi ayew le gignac i alabiseydik en azindan clde bile is yapardik. malesef 3 kupa bize hayir getirmedi eksikler gozden kacti.

• En büyük dileğim Sinan Gümüş'ün önümüzdeki sezon 11 oyuncusu olması. Bu çocuk artık hak etmiyor mu artık sizce de?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.