Şimdi Ara

_-_-_-_-GRUP GAKGOŞ ELAZIĞ-_-_-_-_ 100. üyemiz paladin_v (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
593
Cevap
7
Favori
63.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARAMIZA HOŞGELDİN TUBAAY
  • gakkolar ezeli rakibimiz malatyaya sezonun ilk maçında 3-2 yenmişiz,iyi başlangıç inşallah sezon sonunuda iyi getirir hakettiğimiz yere 1. lige çıkarız

unutmadan cümlemizin mirac kandili kutlu olsun
  • Selam yeni gelen hemsehrilerim arkadaşlar herkes elazığ ın neresinden olduğunu yazabilir mi acaba ben KARAKOÇAN / Yoğunağaç Köyünden Şengezer ailesindenim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Quadriceps

Selam yeni gelen hemsehrilerim arkadaşlar herkes elazığ ın neresinden olduğunu yazabilir mi acaba ben KARAKOÇAN / Yoğunağaç Köyünden Şengezer ailesindenim

karakoçan - okçular köyü
  • Elazığsporumuzun maçtan galibiyetle aryılmasına çok sevindim labmen arkadaşımızında dediği gibi insallah bu sezon sonunda hak ettiğimiz yere ulaşırız..
    Hepimizin Miraç kandili mübarek olsun..
    Daha öncede yzmıştım ama bidaa yazayım ben de Ağınlıyım
  • bende ağınlıyım ama kovancılarda çalışıyorum

dadaq sen ağının neresindensin ben merkezdenim

quote:

Orjinalden alıntı: dadaq

Elazığsporumuzun maçtan galibiyetle aryılmasına çok sevindim labmen arkadaşımızında dediği gibi insallah bu sezon sonunda hak ettiğimiz yere ulaşırız..
    Hepimizin Miraç kandili mübarek olsun..
    Daha öncede yzmıştım ama bidaa yazayım ben de Ağınlıyım
  • fenerbahçede böyle bi çiğ köfteci var
  • quote:

Orjinalden alıntı: mercan2317

bende ağınlıyım ama kovancılarda çalışıyorum

bende merkezindenimama Ankarada okuyorum walla 2 yıldır gidemiyom Ağına gözümde tütüyor oralar
  • senin durum kötüymüş be hemşom kaç gel bi ara

quote:

Orjinalden alıntı: dadaq

quote:

bende ağınlıyım ama kovancılarda çalışıyorum

bende merkezindenimama Ankarada okuyorum walla 2 yıldır gidemiyom Ağına gözümde tütüyor oralar

• quote:

senin durum kötüymüş be hemşom kaç gel bi ara

walla öyleokul eylülün hemn başında olmasa kaçar gelirdim!insallh gelcek sene artık 1 yıl daha elazığ hasretine dayanacaz
  • quote:

Türk Telekom Lig A'da Elazığspor, Malatyaspor'u 3-2 yendi.
    Stat: Atatürk
    Hakemler: Cem İyihuylu xxx, Bahtiyar Birinci xxx, Bora Aladağ xxx
    Elazığspor: Bulut xx, Ercan xx, Ali xx, Serkan xx, Hacı Arif xx, Evren xx (Dk. 70 Muzaffer xx), Bahtiyar xx, Murat xxx (Dk. 87 Cemil xx), Oktay xx (Dk. 82 Mehmet Nuri xx), Erman xxx, Hasan xxx
    Malatyaspor: Şenol xx, Recep xx, Sedar xx (Dk. 53 Atilla xxx), Ramazan xx, Taner xxx, Senkerik xx, Johansson xx, Şenol xx, Celil xx, Hakan xx (Dk. 53 Ulaş x), Mehmet xx
    Goller: Dk. 45 Hasan, Dk. 49 Murat, Dk. 59 Erman (Elazığspor), Dk. 63 Atilla, Dk. 73 Taner (Malatyaspor)
    Sarı Kartlar: Dk. 17 Evren, Dk. 40 Bahtiyar, 53 Ali, Dk. 56 Serkan, Dk. 87 Bulut (Elazığspor), Dk. 45 Hakan, Dk. 61 Recep (Malatyaspor)
    Kırmızı Kart: Dk. 90 Erman (Elazığspor)

İnşallah devamıda gelir. Aramıza yeni katılan arkadaşlara hoşgeldiniz diyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: labmen

quote:

Orjinalden alıntı: Quadriceps

Selam yeni gelen hemsehrilerim arkadaşlar herkes elazığ ın neresinden olduğunu yazabilir mi acaba ben KARAKOÇAN / Yoğunağaç Köyünden Şengezer ailesindenim

karakoçan - okçular köyü

vayy süper ya gakgo ya karakoçandan olanlar genelde akraba çıkarmış biliyo musun :)) biz senle kesin akrabayızdır

• Hooop hadi bi çayda çıra çevirelim şurda

ya hiçte uygun smile yokmuş hee

• quote:

Orjinalden alıntı: nastyboy

Hooop hadi bi çayda çıra çevirelim şurda

ya hiçte uygun smile yokmuş hee

• Kimse resim getirmiyor. Ben Elazığda olsaydım dün oynanan maç ilgili resimleri bile getirirdim.
  • hiç sorma ya gidemedim maça nöbetçiydim dinlerken deli oldum

merak etmeyin fotoları yayınlıyorum

bi öğreneyim önce nasıl yapılıyor...
  • evet arkadaşlar ufaktan başlıyorum fotolara şimdilik elimde olanlarla yetinelim devamı gelecektir

burası emniyetin oraya yapılan yeni park

burasıda elazığ kovancılar yolu

burası da keban çırçır şelalesi

devamı gelecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mercan2317 -- 21 Ağustos 2006; 23:28:39 >

• arkadaşlar bunlarda buzluk mağarasından güneşin batışı telefonla çektiğim için biraz kötü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mercan2317 -- 21 Ağustos 2006; 23:31:22 >

• buda benim evden gülmez tepesi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mercan2317 -- 21 Ağustos 2006; 23:33:48 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.