Şimdi Ara

Grundig VLX8586 Serisi Tv Hakkında Her Şey (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
904
Cevap
19
Favori
41.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

Ilk mesajdaki gibi bakalim renkleri nasil olacak. Yapmadan once gokyuzunu gosterirken belli alandaki pikseller tek renk olup kendini belli ediyordu simdi gitti gibi o olay..

Ilk mesajda sese 10 ustunden 10 verilmis. Profesyonnelligi muzik olan biri olarak soyluyorum iade ettigim lg uh770v nin sesi bu 10 ise o 19 filandir.kesinlikle cok ama cok kotu bir ses cikisi var televizyonun. Ha ben bunu takmadim evde eskiden kalan analog 5 +,1 i bagladim inanirmisiniz ses muhtesem oldu. Optikten baglanacak soundbar icin para harcamak istemedim. Aux cikisindan cok iyi ses aliyorum.

Ben de BEKO B49L 9672 modelini ciddi anlamda dusunuyorum. Ama ses cok onemli benim icin. Sizin mesajınızdan sonra acabalar olustu. Ayni ses sistemi mi vardir . tabii siz profesyonel oldugunuz icin ses tatmin etmemistir belki de bize iste budur dedirtir orasini bilmiyorum.

Bir de ips mi va panel mi bu tv var mi net bilgisi olan ben va dir diye düşünüyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    Hocam tvnin kendi medya oynaticisiyla film izlemedigim icin o konulari bilmiyorum. Ben hep pc baglayip kullaniyorum.

• kml_77 K kullanıcısına yanıt
    Bekoya mail atin ya da musteri hizmetlerini arayip sorun. Size donus yaparlar.

Veya beko magazalarina gidip kendiniz inceleyin. En garantisi budur. Va ile ips panel ekrana dokunarak test edilebiliyor. Va panele bastirinca parmagin etrafinda goruntu genis olarak dagilir. Ips panelde sadece parmagin temas ettigi yerde goruntu bozulur

Sizin baktiginiz tvnin 55 inc olani indirimde.

https://forum.donanimhaber.com/beko-b55l-9672-5b-smart-quatro-4k-uhd-tv-2699-tl-yaniyor--125152088

Tv kagit ustunde iyi gorunuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: avastos

Sizin baktiginiz tvnin 55 inc olani indirimde.

https://forum.donanimhaber.com/beko-b55l-9672-5b-smart-quatro-4k-uhd-tv-2699-tl-yaniyor--125152088

Tv kagit ustunde iyi gorunuyor.

Evet daha once fark ettim. 55 odaya buyuk gelir bir de gold a güvenmiyorum. Puan filan denk getirip 2200 civarina 49 lugunu alacam veya 49ks8500 alacam arada yüzde 50 fiyat farki var. Ekran hatasi olmayan tv bulmak zor beko alirsam en azindan az para verdim diye sineye cekerim diye duaunuyorum:)

Butceniz yetiyorsa kesinlikle 55 inc alin. Ki bir sure sonra 55 bile acaba kucuk mu dedirtiyor. Izleme mesafesi 3m den fazla ise 55 ideal.

Hangi tvyi alacaksaniz magazada mutlaka gorun inceleyin hd ve sd goruntulerle deneyin. Son karari kendi gozunuz ile verin.

Hocam profesyonel olmam siz memnun olursunuz anlamiyorsunuz anlamina gelmiyor. Bunun gercekten kötü olduğunu tespit ettim yani beyaz eşya bolumunde candogan beyin cihazlarla ilgili bilgisi gibi diyelim. Bana gore kotu size gore iyi degil emin olun anlarsiniz. Ama uygun bir sound barla en baba tv den daha kaliteli ses alabilirsiniz. Bu mi tv box alip bağlayıp en baba smart tv ye takla attırmak gibi. Mesela vestel sound bar var 200 tl onla woofer i de olmamasina rragmen en baba tv ye ses anlaminda takla attirirsiniz. Ha bunun cozumu boyle var. Benim dert ettigim goruntunun sorunlu olup olmamasi. O sorunlu oldumu hic cozumu yok. Bak brnde daha pahali bir lg vardi sesi cok iyiydi buna gore ama goruntu olmadimi neme lazim

• avastos A kullanıcısına yanıt
    Avastos dostum altyaziyla ilgili oynama yapabiliyormuyuz?

Tv uzerindeki yazilimdan hic film izlemiyorum hocam. Film izleyecegim zaman pc bagliyorum. Bu yuzden de malesef bigim yok altyazi konusunda...

• avastos A kullanıcısına yanıt
    Cihazin smarti bazen donuyor ilk acildiginda filan. Cok stabil bir altyapisi yok. Altyazi olayini androide duzenleyici yukledim otg uzerinden hallediyorum artık.

Cihazin smarti cok iyi degil. Ufak tefek sorunlar tvnin genelinde var. Ama fiyatina bakinca kabul edilebilir. Cunku benim acimdan en aradigim ozellik olan hareketli sahne performansi cok iyi. Geri kalan ozellikler 2. planda oldugu icin oldukca memnunum..

• Beko 55 l 6672 tv aldım. Grundig vlx8600'ın eşdeğeri, ışık sızması kabul edilebilir bir düzeyde mi?Grundig VLX8586 Serisi Tv Hakkında Her Şey
  • melih06 M kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle değil.

Bu arada Vallahi su an piyano calismak icin icinde metodun goruntulendigi

https://musopen.org/sheetmusic/31061/carl-czerny/practical-exercises-for-beginners-op599/

Sitesini actim ortada sayfalar cikmasi lazimdi 2 dir tv kendini kapatip aciyor sinir oldum zaten telden de share olayini yapamadim anlamadim naisl sacma gerizekali bir arayuzu smarti var bu tv nın...!!!!!!!!!!!! Bu tv ye smart share den screen mirroring fln yapan varmi tel ekrani yansitan oyle?? Olmadi onuda yapmiyo

Bu arada adaşmışız. Direk iade et o tv yi. Benim inceleme var bak yukarda gerci bizim tv ler va panel sendeki ips. Sahsen boyle sorunun daha ufagini lg de yasadim tv yi iade ettim

• Bu modelde ışık sızması kronik sorun anlaşılan. Tv nin sesini bir türlü ses sistemine aktaramadım, kullandığım avr harman kardon 151 avr. digilink bu tv'lerin hepsinde var ve aynı sistem. Kaynak ve araçlardan avr ile eşleştirme yapıyorum, ancak tv sesi bir türlü avr'ye göndermiyor, kılavuzda tv kumandasını avr'nin kumandası olarak kullanabilirsiniz diyor, bu eşleşme de olmuyor, tv'yi kapattığımda avr de kapanmıyor, ancak tv açıldığında kendiliğinden avr de açılıyor. Ya benim avr dandik, ya kablo sorunlu, ya da digilink işe yaramıyor. Lg 60ph6700 plazmaya marantz 1605 avr bağlı, avr hangi kaynakta olursa olsun tv'yi açtığımda tv sesi otomatik olarak avr'ye aktarılıyor, ayrıca tv kumandası ile ses sistemini kumanda edebiliyorum. Tv'yi ses sitemi ile kullananınız var mı, bu gibi sorunlar yaşıyor musunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam avr nedir pek bilgim yok optik giriş degilmi? Ben aux kulaklik cikisindan aldim sesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

Hocam avr nedir pek bilgim yok optik giriş degilmi? Ben aux kulaklik cikisindan aldim sesi.

Sorunu çözdüm. "Arc" özelliği tv'de kapalıymış. Bu özelliği açınca düzeldi, ben sadece digilink'ten (hdmi-cec) eşleştirme yapıyormuşum.

• Beko l55l 6772 (Grundig vlx8600) tv'de dip gürültüsü mevcut, on off tuşunun olduğu yeri dinleyince daha iyi duyuluyor, beyaz ekranda ses zirve yapıyor, siyah ekranda ise kesiliyor, gündüz duyulmaz da gece çok rahatsız edici bir ses. Işık sızması fazla ancak lg hdr panellerin hepsinde bu derece sızma mevcut, ürünü iade etmekten vazgeçmiştim ancak bu dip gürültüsü nedeniyle iade edeceğim.

Hocam ipa panel olupta alttan üstten isik sizdirmayan varmi ki... Aha iste lg nin en ust serileri ips lerde dahi siyahlari verememe sorunu var ki bunu firma norml kabul ediyor. Kacbin tl lik samsung ks8500 curved va panel ama okadar cok isik sizmasi sikayeti varmis ki ben kıl musteriyim diye vatanda oneremediler bana. Bu arada screen share olayini yapabildim sonunda.

• Benim 5 +1sistemle birlikte tv nin fotosu.. Subowoferin arkadaki pasif sogutucuya aktif fan monte ettim. Dimmeri yok dan nasil bağırıyor... Diger aya çinden dimmer gelecek monte edio o cift fani min oranda sesle dondurucem. Bu arada kiytirik auxtan aldigim sesle bu 10 yillik sistemin verdigi ses buğunku en baba tv ye takla attirir.
    Grundig VLX8586 Serisi Tv Hakkında Her Şey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadowOfSpirit -- 12 Nisan 2017; 0:43:22 >
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.