Şimdi Ara

Grundig NB 1020 inceleme: 10.1' N455 2gb ddr3... (450 lira) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
48.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben klavyesine alıştım baya, 15 inç notebookların klavyesinde zorlanıyorum :)

hocam 200 sayfa yazıyı kime yazıyorsun öyle, ürktüm resmen
  • zurrani iyi günler. bir sorum olacaktı aynı laptop hediye olarak banada geldi, geldiği gibi işletim sistemini hiç değiştirmeden kullanıyorum fakat msnde görüntülü konuşma açtığımda takılmalar yapıyor aynı şekilde bir kaç işlemi aynı anda yaptığımda da, sen xp pro kurduğunu ve memnun olduğunu yazmışsın cd ile birlikte geldi cd'sinin içerisnde driverlar var fakat xp ile uyumlu bilmiyorum sen xp kurduğunda driverları nasıl temin ettin bilgilendirebilirsen sevinirim.
    Şimdiden teşekkürler..
  • Atom işlemciden çok bir performans beklemeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnacoN

Atom işlemciden çok bir performans beklemeyin.

Tabi ki öyle söylediğine bende katılıyorum, kullandığım bir laptopum var zaten bu hediye ve küçük olduğu için yanımda götürüyorum ama ihtiyaç karşılayamıyor, en azından kameralı konuşmaya ihitiyacım olduğunda takılmasa yetecek bana.. ve sanırım xp pro ile çözmüş zurrani bu sorunu..
  • kılıf ne aldınız batarya çıkıntısından dolayı hangi kılıf olur buna...
  • kılıf almadım, kılıfa koyacak kadar ince değiller netbooklar, ağırlıkları da var.
    çanta ile kullanıyorum, çıkıntı ise sorun değil zaten çantada.
    çıkıntılı pili hafif eğim vermesinden dolayı sonra sonra sevdim bile diyevbilirim, ilk zamanlar pek hoşlaşmamıştım.
    kılıfta taşımak istiyorsan netbook'u ince modeller var, onları incelemeni öneririm.
    sayısı az ama hemen her markanın var, artık piyasada hangisine denk gelirsen.
  • valla güzel cihaz hele bide ekran kartının olması 10 numara fiyatlarda bi değişiklik varmı
  • n455 işlemcili netbook umda win7 ultimate yüklü. starter dan daha performasnlı fakat temalardan windows klasik temasını secerseniz pc daha hızlanmıs oluyor. windows aeoro yu kapattığınız için
  • bugün özellikle outletlerde olan 5-6 tane değişik beko ve arçelik bayisini aradım ağız birliği yapmış gibi 450 den bi kuruş aşağı inmediler 3-4 tane alacağız dedimsede fayda etmedi sadece world karta 5 ay ertelemeli taksit yapıyorlar 450 liraya mart veya nisandan ödemeye başlayacak şekilde alacağım galiba
  • bugün gittim baktım bi almaya karar verdim benim dandik masaüstünü satıp bundan alıcam yazın da notebook a geçicem adam bana 512 mb ekran kartı var callofduty i bile kaldırır dedi dedim 1 hafta içinde alıcam
  • Ürünü kesinlikle tavsiye etmiyorum. Aldığımız gün bozuldu. Servise gitti, hard diski bozukmuş, değiştirmişler. Bu sefer de wifi bozuk olarak geri döndü. 2. kere servise gönderildi. Yeni ürün de verilmiyor. Çekilecek çile değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albus Dumbledore -- 27 Kasım 2011; 20:42:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbdmetehan

bugün gittim baktım bi almaya karar verdim benim dandik masaüstünü satıp bundan alıcam yazın da notebook a geçicem adam bana 512 mb ekran kartı var callofduty i bile kaldırır dedi dedim 1 hafta içinde alıcam

oyun performansı ekran kartının rami ile ilgili değildir.
    satıcılar millet bunu böyle zannediyor diye böyle söyler.
    netbook ekran kartı ile call of duty falan açamazsın,
    onu bırak bir çok 3d oyunu oynayamazsın, anca 2004 ve öncesi oyunları çalıştırır 3d teknolojisinde ekstra bir olay olmayan oyunlar için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zurrani

quote:

Orijinalden alıntı: mbdmetehan

bugün gittim baktım bi almaya karar verdim benim dandik masaüstünü satıp bundan alıcam yazın da notebook a geçicem adam bana 512 mb ekran kartı var callofduty i bile kaldırır dedi dedim 1 hafta içinde alıcam

oyun performansı ekran kartının rami ile ilgili değildir.
    satıcılar millet bunu böyle zannediyor diye böyle söyler.
    netbook ekran kartı ile call of duty falan açamazsın,
    onu bırak bir çok 3d oyunu oynayamazsın, anca 2004 ve öncesi oyunları çalıştırır 3d teknolojisinde ekstra bir olay olmayan oyunlar için.

ya hocam netboooklar peki başka netbook lar kaldırmazmı bana ne önerirsiniz ikince el hp notbok mu alayım napayom yardımcı olun bea

• Tegra sistemli olmadığı sürece hiçbir netbook ile oyun oynayamazsınız.
  • Call of Duty'i kaldırır demiş bence doğru demiş. Kaçıncı oyunu olduğu belirtilmemiş

Call of Duty 1'i çalıştırır. 2'yi de çalıştırabilir. 3'den sonrasını çalıştırmaz.
  • 3. oyun PC'ye çıkmadı zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnacoN

3. oyun PC'ye çıkmadı zaten.

3. olarak Modern Warfare'ı sayabiliriz pc için
  • ya ben aldım ve orta şekerli memnunum. windows 7 yi 4 gb lık belleğe atma var onu yapamadım sorun dedi hep. format atmam geektiğinde hadi hayırlısı dicem. bide duvar kağıdı dert oldu. bi çok siteden netbook için diye duvar kağıdı indirdim ama yapamıyorum nasıl olcak ya
  • Windows 7 starter kullanıyorsanız wallpaper değiştiremezsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.