Şimdi Ara

GRUNDIG GNB 1150 B1 N2 Trendbook Kullanıcıları Kulübü (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.862
Cevap
59
Favori
110.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yıllardır x-mini II kullanırım, o ses o cihazdan mı çıkıyor şaşarsınız. efsane ötesi. tavsiye ederim yalnız orijinal olduğundan emin olmak lazım.
  • Ram takmaya çalışırken zarar gören arkadaşlar olmuş...

Ram değiştirirken edindiğim tecrübeyi paylaşmak istedim.

Dikkat edilecek konular.

1. İşleme başlamadan önce pili mutlaka çıkarın. açma düğmesine 2 sn basın ki içinde kalan enerji varsa boşalsın.

2. Kavyenin üstündeki 4 tane tırnak ortasında delik olan yarım ay şeklinde metal kulaklardan oluşmaktadır.
    tam ortalarına gelecek şekilde mümkünse plastik yoksa metal ince uçlu bir tornavida ile ortasına yerleştirip kendimize
    mause pad e doğru tırnak kasadan kurtulana kadar çekin.

3. 4 tırnak ta kurtulunca klavye boşa çıkacaktır. Klavyenin bağlantısı film şeklinde olduğu için hafifçe klavyeyi dik duruma getirin.
    klavyenin film bağlantısının olduğu klips mandal gibi sıkıştırma şeklinde takılmaktadır. klipste kafverengi hareket eden bir sıkıştırma tırnağı var
    onu geri çekip filmi kulak gibi olan çıkıntıdan geri çekin. Takarken tam tersi yapılacak. Film yuvasına yerleştirilince arkasındaki kahverengi
    klips ile film sokete şıkıştırılıp sabitlenecek....

4. Ram leri ellemeden önce elleriniz terledi ise kurulayınız.

Geri kalan işlemleri resimlere bakarak yapabilirsiniz.

GRUNDIG GNB 1150 B1 N2 Trendbook Kullanıcıları Kulübü GRUNDIG GNB 1150 B1 N2 Trendbook Kullanıcıları Kulübü GRUNDIG GNB 1150 B1 N2 Trendbook Kullanıcıları Kulübü GRUNDIG GNB 1150 B1 N2 Trendbook Kullanıcıları Kulübü

• Arkadaşlar hangi marka model ram i tavsiye edersiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sahibinden de 220030219 ilan nolu ürün
    50 adet alındığında 128 gb SSD hdd yi 125 tlden veriyor arkadaşlar toplu halde alabilir miyiz acaba

Edit: link silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. X -- 25 Temmuz 2015; 3:54:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dr. X kullanıcısına yanıt
    link açılmıyor.

• arkadaşlar touchpad sıkıntılı bildiğiniz üzre şimdi hiç çalışmıyor hareket yok acaba servisemi göndersem
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratoztas06

Arkadaşlar hangi marka model ram i tavsiye edersiniz

http://www.hepsiburada.com/liste/ProductDetails.aspx?productId=bd304579&categoryId=47

• murat0001 M kullanıcısına yanıt
    hocam vlc player yükleyin sesi %200 e cikarin tatmin edici bir ses oluyor film izlerken müzik dinlerken tavsiye ederim hoparlör kaldiriyor cızırtı yoktu benimkilerde
  • http://www.hepsiburada.com/liste/ProductDetails.aspx?productId=bd304579&categoryId=47

Bu ramı aldım.Servis 20 lira istedi.Bilgisayarcıya taktırdım.Karşılığında 2 gb ramı da onlara bıraktım.Bilgisayar artık donmuyor.Fena rahatladı.Oh be iyi ki ramı 4gb almışım.Şiddetle tavsiye ederim.

• casper333 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederiz faydalı olmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ram i çok şükür degistirdim yardıma ihtiyacı olan arkadaşlar pm atabilir içinden çıkan rami ss olarak atıyorum ram alacak arkadaşlara yardımcı olmak için
     GRUNDIG GNB 1150 B1 N2 Trendbook Kullanıcıları Kulübü

• 4 Gb ramı en uygun nerden alabılırız ?

• ZemberekKuşu kullanıcısına yanıt
    Hafız biliyorum VLC yi yükledim yalnız bende %125 e kadar çıktı . Önceden masaüstünde 200 e çıkartınca cızırtı yapıyordu. Hem VLC niyeyse kastı bende. Donuyordu 720p videolar. Bende KMPlayer yükledim ses VLC yi bile geçti , cızırtı neyin de yok üstelik donmuyor da.
  • 4 Gb ramı en uygun nerden alabılırız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Karsiyakali-_-1912

4 Gb ramı en uygun nerden alabılırız ?

http://www.hepsiburada.com/kingston-valueram-4gb-1600mhz-ddr3-notebook-ram-kvr16ls11-4-p-BD304579?productId=bd304579&categoryId=47
  • Arkadaşlar fan sorununu çözmek üzere tahminen perşembe günü servise götüreceğimden ssd'yi takamadım garantiden çıkmasın diye. fan siparişi verdi servis, yapıldıktan sonra takacağım, sonucu yazarım.
  • Arkadaşlar BİOS güncel. Şimdi nasıl format atmalıyım? Atmadan önce yapmam gereken şeyler var mı? Hangi windowsla (kaç bit) format atmalıyım?
  • Arkadaşlar cihazim elime ulaştı makinenin maşallahı var, beklediğimden çok daha iyi çıktı,ekran kalitesi gayet iyi, işletim sistemi ise çok az takılıyor ama cihazın fiyatını düşünürsek makul, ben kodi kurdum çok rahat bi şekilde filmlerimi izliyorum kablolu kablosuz, pilde herhangi bir sıkıntı sorun yok, hdd ve fandan gelen sese de dikkat ettim anca dikkat edilirse duyulur bir ses var, kasa kalitesi sağlam hafif ve şık bir cihaz, tek olumsuz gördüğüm noktası ses kalitesi pek iyi değil ama o kadar da olsun, kısacası ben memnun kaldım beklentilerimi karşıladı, alacak arkadaşlara ve alanlara hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: haspinuu

Arkadaşlar BİOS güncel. Şimdi nasıl format atmalıyım? Atmadan önce yapmam gereken şeyler var mı? Hangi windowsla (kaç bit) format atmalıyım?

Yalnızca win7 64 bit in driveri var.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.