Şimdi Ara

Grundig DSR 8200 hakkında... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
306
Cevap
11
Favori
28.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet kesinlikle crea hd nin verdiği sd yayın kalitesine hiçbir cihazda rastlamadım. cihazı hala kullanıyorum ilk günkü gibi tertemiz, biss dışında bir özelliği yok malesef. kart paylaşım, usb olsa tadından yenmezdi. bir de filbox modül çalışmıyor dsmart modülünü ise denemedim ama çalıştığını söyleyenler olmuştu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bendede tüplü tv var. HD Digitürk alıcı bağlı. Grundig uydu alıcıyıda aldım bağladım,bağlantı tipini RGB olarak seçince görüntü gayet iyi oldu.

Ayrıca Digitürk kutunuz varsa ve çoğu kanalı çekmiyorsa Digitürkü arayın 25 TL verip yeni bir uydu alıcı alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyönetmen -- 15 Şubat 2015; 18:44:35 >
  • cihaz an itibarı ile tedavülden kalktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: janjarre

Çok enteresan yorumlarda bulunuyorsun...

Başka bir konuda sti chıpsetleri beğenmediğini söylerken, burada sti chıpset kullanan neta cihazını öneriyorsun ???

Şöyle resmin bir bütününe bakacak olursak;

++ Hergün, her saat, her dakika kanal taşıma / kanal silme işlemi yapacak arkadaşlar bu cihazı almasın doğrudur. Fakat, ben bir kere kurarım bir daha kurcalamam diyen kullanıcılar için hiç de büyük bir kayıp değil....

++ SD'ler netada da çok ahım şahım değil.... SD ler hiçbir uydu alıcıda ahım şahım değil...

++ Üstüne 70 TL verip modülsüz bir Neta almanın nesi mantıklı onu hiç anlamadım???

Bu cihazın modül desteği olması bile bir çok eksi'sini ortadan kaldırıyor.... Üstelik CI+ desteği ile Dıgıtürk bile kullanmak mümküken DÜZ FTA+ KAZIK Neta'yı kim neresine soksun ???? BISS özelliği bu cihazda varken Netanın adını bile anmamak lazım....

Hadi söylemeyeyim, hadi kırmayayım diyorum ama bazen zorluyorsun insanı...

Başka bir konuda @kamax'a laf atmışsın ben utandım vallahi.... topu topu 12 tane alt segment cihaz denemişsin adama bunun artisliğini yapmışsın.... Senin beğenmediğin o adam, senin yaşın kadar cihazı deneyip çöpe attı.... Üstelik Senin kullandığın Neta, sunny, Vs. gibi sikim sonik markalarda değil.... Başkası olsa orada seni yerin dibine sokardı ama, adam gene efendiliğinden " Ben sizin kadar cihaz denemedim" deyip konuyu geçiştirdi....

Biraz toparla kendini.....

Dostum Pm den yazacaktım ama Pm yollayamıyorum özelliği kapatmışsın. DSB 8350 yi aldınmı ?

• ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    P.m açık yaw...

neyse.. Cihazı fiyatı düşünce alıcam... Şu anki bayi fiyatı çok uçuk bu fiyattan almak mantıklı değil... Kısa vadede n11'e düşer diye umuyorum...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaz görüntü kalitesi olarak çok tatmin etmeyebilir ama o fiyatlardaki birçok uydu alıcıdan daha iyi olduğu kesin. Hem Alman malı hem CI+ destekli bence f/p ürünü. İlk defa HD'ye geçecek olanlar için sorun olmayacaktır.
  • neta 6400 e göre görüntü kalitesi ne kadar kötü olur acaba?
  • cihaz benim yeni medya oynatıcım oldu, bu yönüyle hakkaten çok başarılı.

• Hbbtv kullanımı hakkında bir iki bilgi vereyim.Cihazında hbbtv'yi kullanabilmek için internet bağlantısı ve hbbtv yayını olan bir kanal gerekli.Trt Hd ve Trt1 Hd kanallarında hbbtv var.Bu kanallardan birini açtığınızda ekranın köşesinde TRT artı logosu çıkıyor.Kumandadan kırmızı tuşuna basarsanız hbbtv menüsü karşınıza çıkıyor.Bu menüde izle,haber,finans ve hava durumu gibi seçenekler çıkıyor.Bu seçeneklerden birini örneğin izle kısmını seçerseniz karşınıza bazı programlar çıkıyor.Onlardan da birini seçerek daha önceden seyredemediğiniz bir programı seyredebilirsiniz.Hbbtv'yi seyredebilmek,kullanabilmek için hızlı bir internete ihtiyacınız var.Hbbtv'yi gelişmiş bir teletext yayını da diyebiliriz.Bazı fotoğraflar ekledim.Fotoğraflar 37 ekran tüplü televizyonda çekildiği için fazla net çıkmadı.
    Cihazın genel kullanımı hakkında arkadaşlarımızın görüşlerine katılıyorum.Basit bir uydu alıcı isterseniz işinizi görecektir.Ancak kanalları sıralamak epey zaman alıyor.Media player kullanımını ben de beğendim.
     Grundig DSR 8200 hakkında... Grundig DSR 8200 hakkında... Grundig DSR 8200 hakkında... Grundig DSR 8200 hakkında... Grundig DSR 8200 hakkında... Grundig DSR 8200 hakkında... Grundig DSR 8200 hakkında... Grundig DSR 8200 hakkında... Grundig DSR 8200 hakkında...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi irfaniye -- 18 Şubat 2015; 20:41:29 >

• next ye5000 cx ile arasında an itibarı ile 40 tl bi ücret farkı var sizce bu fark edermi hangisi tavsiye edebilecek arkadaşlar varsa bi yardım

• quote:

Orijinalden alıntı: hanibene

next ye5000 cx ile arasında an itibarı ile 40 tl bi ücret farkı var sizce bu fark edermi hangisi tavsiye edebilecek arkadaşlar varsa bi yardım

Kesinlikle grundig i al alt katta abime next 5000 aldık bende grundig var herşeyiyle 5 gömlek üstün bi cihaz.

• Tavsiyen için sagol kardeş ben bi tanıdıga almak için sordum bende pandora var next tanıdık sadece tv izleyecek biss falan bilmez next aldım artık hayırlısı utandırmaz inşallah. Pahalanmasaydı alacaktım grundig ama çok yükseldi. Hiç tavsiye edilecek gibi degilmidir bu next

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hanibene -- 19 Şubat 2015; 23:30:14 >
  • http://www.arcesdtm.com/Grundig-DSR-8200-HD-Uydu-alici,PR-6417.html

Hızlı kargo + bedava kargo + peşin fiyatına taksit ile 115 TL

Site güvenilirse alınabilir.

Edit: Güvenilir görünüyor. Dayanamadım yapıştırdım siparişi. Gelsin ikinci uydu alıcım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EyezBerg -- 20 Şubat 2015; 15:46:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanibene

Tavsiyen için sagol kardeş ben bi tanıdıga almak için sordum bende pandora var next tanıdık sadece tv izleyecek biss falan bilmez next aldım artık hayırlısı utandırmaz inşallah. Pahalanmasaydı alacaktım grundig ama çok yükseldi. Hiç tavsiye edilecek gibi degilmidir bu next

Senin kullandığın model bildiğim kadarıyla next in üst segment bir ürünü muhtemelen iyidir. Fakat 5000 cx modeli iyi bir cihaz değil yukarıda link verilmiş fazla fiyat farkı yok bence grundig i tercih edin.

• Artik fiyat falan gozetmiyorum. Geçen arcelik ve bekoya gittim 8200 vardi ama 8350 alma amaciyla gittim. 8350 bayilerde yoktu. Bu aksam grundig 8350 yi siparis etmeyi düşünüyorum 380 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONUR_345241 -- 20 Şubat 2015; 18:04:20 >
    Cihaz gerek media player özelliği olsun, gerek modül dlna hbb Vs. özellikleri olsun parayı hakediyor .... Yalnız almakta acele ediyorsun gibi geliyor bana. Yakında bu modelde n11'e 100 tl indirimli fiyattan düşer...

Gerçi bende 2 tane kalite cihaz olmasa bende hemen atlardım herhalde....
  • quote:

Orijinalden alıntı: janjarre

Cihaz gerek media player özelliği olsun, gerek modül dlna hbb Vs. özellikleri olsun parayı hakediyor .... Yalnız almakta acele ediyorsun gibi geliyor bana. Yakında bu modelde n11'e 100 tl indirimli fiyattan düşer...

Gerçi bende 2 tane kalite cihaz olmasa bende hemen atlardım herhalde....

Hocam 8350 de yakın zamanlarda üretilmediki,hala n11 e gittigidiyora düşmedi gitti. Uydu araştıracağız,fırsat kovalayacağız diye 2 haftadır evde 46" tv de scart uydudan tv izliyoruz.

8350 ye 350 tl verilirmi yahu cihaz fiyatı açısından iyi deniyor 8200 e görüntü kalitesine gore değil fiyatı ucuz 97 tl di diye...mstar işlemcili bir cihaza 350 tl vermek kazığın alasını yersin, amaaannnnn!!!!!! bimden mstar işlemcili cihaz alsan 70 tl ye aynı kapıya kalite olarak çıkar... bu cihaz chipset olarak vasat bir cihaz ama malzeme kalitesi fiyatından dolyı revaşta ok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 22 Şubat 2015; 13:29:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

8350 ye 350 tl verilirmi yahu cihaz fiyatı açısından iyi deniyor 8200 e görüntü kalitesine gore değil fiyatı ucuz 97 tl di diye...mstar işlemcili bir cihaza 350 tl vermek kazığın alasını yersin, amaaannnnn!!!!!! bimden mstar işlemcili cihaz alsan 70 tl ye aynı kapıya kalite olarak çıkar... bu cihaz chipset olarak vasat bir cihaz ama malzeme kalitesi fiyatından dolyı revaşta ok...

Sunny 14020 hdmi çıkışlı uydu alıcımda sıkıntı vardı açılmıyordu. Onun yerine vestelin scart li modeli vardı yedekte onu kullanmıştım o ara.
    Sunny uydumu yaptırdım. 8350 nin fiyatı düşene kadar Sunny e devam

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.