Şimdi Ara

Großkreutz iptal oldu... (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
494
Cevap
2
Favori
13.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyle demeyin bu yonetim parayi carcur etmedi(!)

Kim nederse desin nerede Unal Aysal'in vizyonu nerede Dursun Ozbek'in vizyonu, vizyonu da gectim adamlar kulubu yonetmekten aciz. Dursun ve Hamza Galatasaray'a vurulmua bir darbe gibi.Hamzaya hic girmiyorum ne oldugu yavas yavas ortaya cikmaya basladi, kucuk takim teknik direktoru...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • işte galatasaray ı düzlüğe çıkaracak adam dursun özbek .. böyle işbilirlik, böyle sorumluluk bilinci, böyle ciddiyet başka kimse de yok..
  • BASİRETSİZ YÖNETİM. ALLAH SİZİ BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu karara itiraz edilemiyor mu
  • Ağlamak istiyorum. Gerçekten

• Ünal Aysal geldiginde iyiydi sonradan batirdi

Bu yönetim sampiyon olduktan hemen sonra batirdiya lan..

Sene basini hatirliyorum fernandao galatasaraya gelecek dediklerinde bizim ne isimiz olur diyordum hay benim agzimi. .

• Neydi?
    Bu sene de tek eğlence Galatasaray

• Dursun reyiz yine şakasını yaptı , adam her gün ayrı şaka yapıyor.
  • zaaa xd

• Boş kağıt vermişler.. Formülleri yazsaydınız bari verirdi bişeyler

• quote:

Orijinalden alıntı: helfgott

işte her mevkiye liyakatla gelinen güzel ülkemden manzaralar. son 5 dakikada transfer onayı için veri mi girilir yahu? bilgisayar sistemleri o kadar da stabil çalışmıyor henüz dünyada. neyse biz de gidelim forma alalım. destek olalım yönetime. bir transferin prosedürünü bile doğru düzgün yapamayan bir yönetim acaba nasıl klübün ekonomisini yönetiyor. hangi işi vaktinde bitiriyor. vaktinde çalışıyor düşünüyor.. yazık..

Transfer ılayı son 5 dakika olayından yatmadı. Bizim yönetim FİFA'ya imzasız belge göndermiş. Dolayısıyla FİFA da reddetmiş. Bence bilmeden imzasız belge göndermiş olamazlar. Bu imzasız belge olayı kasıtlı olarak yapılmış gibi duruyor.
  • Konu troll falandır diye girdim doğru çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apocalypto33

Konu troll falandır diye girdim doğru çıktı

Troll olan bizim yönetim. El ele tüm camiayı trollüyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barış26

quote:

işte her mevkiye liyakatla gelinen güzel ülkemden manzaralar. son 5 dakikada transfer onayı için veri mi girilir yahu? bilgisayar sistemleri o kadar da stabil çalışmıyor henüz dünyada. neyse biz de gidelim forma alalım. destek olalım yönetime. bir transferin prosedürünü bile doğru düzgün yapamayan bir yönetim acaba nasıl klübün ekonomisini yönetiyor. hangi işi vaktinde bitiriyor. vaktinde çalışıyor düşünüyor.. yazık..

Transfer ılayı son 5 dakika olayından yatmadı. Bizim yönetim FİFA'ya imzasız belge göndermiş. Dolayısıyla FİFA da reddetmiş. Bence bilmeden imzasız belge göndermiş olamazlar. Bu imzasız belge olayı kasıtlı olarak yapılmış gibi duruyor.

Belki de yetiştiremedikleri için artık olduğu kadar diyip son dakikada elde ne varsa göndermişlerdir?

• işte kendini düşünmeden galatasaray a hizmet aşkıyla başkan olmuş dursun özbek.. bu disiplinli vizyoner yaklaşımları karşısından gözlerim yaşarıyor.. fifaya 1 kilo baklava gönderip transferi kabul ettirecekmiş..
  • Bu yönetim resmen trollüyor.
  • Komedi filmi gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barış26

quote:

hocam son 5 dakikada işlemleri yaparsanız böyle aksaklıkları çözemessiniz. demek istediğim bu zaten. ve murphy her zaman haklıdır. mutlaka bu tür kayıtlarda hata çıkar. işi vakitlice yapmalı. sonrasında bir hata var mı diye kontrol edecek zamanınız olmalı. ben şartname hazırlayan bir mühendisim. şartnameyi bitirdikten sonra 1 günü sadece kontrole ayırırım ve her zaman düzeltilmesi gereken birşeyler çıkar. bu tip işlerin son dakikaya bırakılması demek ciddiyetsizliğe işaret ediyor. kritik işlerde ihtiyat payı bir süre bırakmanız gerekir.

• 3 buyuklerin basinda vizyon sahibi insanlar olsaydi yillardir 1 tane degil, en az 10 tane avrupa kupamiz olurdu..

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.