Şimdi Ara

Grim Dawn (2016) [ANA KONU] (88. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.888
Cevap
34
Favori
106.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dlc cikar mi yakin zamanda? Ya da ikinci oyun gelir mi sizce? Var mi yapimciyi yakindan takip eden? Askerde gozumde tuten iki uc oyundan biri bu. Nasil ozlemisim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zebercet kullanıcısına yanıt
    DLC gelmeyecek büyük olasılıkla, yapımcılar tamamen değişik bir oyun türüne yöneldiler yeni oyunları için,strateji oyunu yapmaya başladılar.
    Yama falan gelir GD ye ama ek paket çok zor artık.
  • Bu arada,
    eğer verilen görevin yerini bulamazsanız aşağıda link verdiğim haritadan faydalanabilirsiniz.
    Mesela "slay salazar" yazın size nerede olduğunu göstersin.
    https://www.grimtools.com/map/markers/bosses/1494

iyi oyunlar...
  • Nightblade'nin yanına tavsiye edeceğiniz yan klas nedir acaba.

• Guncelleme gelmis buyuk boyutlu. Yapimci bos durmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

DLC gelmeyecek büyük olasılıkla, yapımcılar tamamen değişik bir oyun türüne yöneldiler yeni oyunları için,strateji oyunu yapmaya başladılar.
    Yama falan gelir GD ye ama ek paket çok zor artık.
    Salam, nedir bu yeni strateji oyunu?
  • bobafett kullanıcısına yanıt
    yazılı bu var

drazac :so is the new game a city builder, or is it a strategy with city building elements
    Crank9000 :Has there been any info what genre the new game is? There was talk about some kind of RTS around year ago or so
    Medierra :its a town-builder with an optional combat element

genericvillain :Is it confirmed that their new project has anything to do with grim dawn?
    Medierra :new project is not related to Grim Dawn

CepheidSauron :Any new projects you guys are working this year, except for the expansion?
    Medierra :“new” project, which is about 2 years old now, is a town-builder done in Unity though… then we’ll be starting something else soon"
    https://www.grimdawn.com/forums/showthread.php?t=77182

Bir de bu var
    https://m.facebook.com/123661054341519/photos/a.1155961267778154/2978800548827541/?type=3&source=48&

Daha çok şehir kurma oyunu gibin...

• Tuh ya ben de klasik RTS hayali ile tutustum bir anda heyecanlanmistim...

Yalniz forum linki konusuna gitmiyor anasayfayi aciyor, kontrol edebilir misin? Acaba konuyu mu sildiler?
  • Benim karakter hatırladığımdan daha çöp ya da sonradan gelen patchler ile oyun bir tık daha zorlaşmış. Adım atamıyorum resmen. 74. seviyede öyle yatıyor karakter canım sıkıldı. Sıfırdan başlayacağım ancak bu sefer tek mastery ile oynayacağım. Sizce hangi mastery ile ilerlemek daha verimli olur fanteziye kaçmadan?
  • Shaman + occulist açtım pet ağırlıklı ilerliyorum. Devotion puanlarını da pet bonus verenleri seçtim, 44 lvl oldu şimdilik eğlenceli. Tek master de can ve mana az olur.

• Arcanist tek basina yetiyor 20. Seviye itibari ile ama bakalim neler olacak. Tek mastery ile can ve mana az olacagi belli zaten o yuzden oynuyorum ben de challenge niyetine. Titan Questte mesela oyunu tek mastery ile bitirme basarimi vardi bunda yok.

• Delinin birisi D2yi modlamış Grim Dawn a. Sorunsuz çalışıyormuş 5 bölümde ve GD deki sınıflarla da combo yapabiliyormuşuz.
    2 ek paket ve GD nin son sürümü lazım modu oynayabilmek için.

https://forums.crateentertainment.com/t/mod-reign-of-terror/35347

• Arkadaşlar,
    bunu daha evvel de sordum ama cevap gelmedi,
    bu sefer inşallah bilen birisi çıkar.

ister yerde bulduğum silahlar, ister silahçıda baktığım silahlarda hep aynı özellik oluyor,
    eğer silahı alırsanız şu kadar puan eksi vurursunuz diyor (kırmızı renkte yazıyor),
    artı puan veren silah (özelliklerinde yeşil renkle yazıyor) çok az çıkıyor,
    bunun sebebi nedir.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ripe59 -- 20 Şubat 2020; 23:52:21 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ripe59 kullanıcısına yanıt
    Şans sadece
  • şanstan daha ötesi olmalı,
    mesela kaçıncı kademede isek o kademenin altında bir kademeye ait silah olmalı gibi..
    mesela sen level 30 olmuşsun, level 15e ait bir silah buluyorsun,
    özellikleri çok iyi ama senin kademenin çok altlarında olduğu için sana uymuyor..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler sizden bir ricam olacak, siberarmi'nin az ustte tanitimini yaptigi mod icin bir oylama yapilmakta suan: https://forums.crateentertainment.com/t/mod-reign-of-terror-keep-remove-gd-content-after-1-0-release/46656
    Remove all GD content'i secebilir misiniz lutfen? Ilginize tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobafett -- 26 Şubat 2020; 20:6:27 >
  • bobafett kullanıcısına yanıt
    Görev tamam
  • Adamlar hala güncelleme yayınlıyorlar 4 senelik oyuna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Experto Crede

Adamlar hala güncelleme yayınlıyorlar 4 senelik oyuna.
    Öyle bir yazmışsınız ki sanki 24 senelik bir oyunmuş gibi olmuş... Grim Dawn, Path of Exile ile beraber şu an piyasada ki en iyi iki aksiyon RPG oyunundan birisi. Oynamayan çok büyük hata ediyor orası ayrı mesele tabii.
  • Yeni ek paket gelir mi?

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.