Şimdi Ara

GRID (2019) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
2
Favori
8.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O zaman 2 gün sonra tam versiyonda dx11 gelecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanerq

O zaman 2 gün sonra tam versiyonda dx11 gelecek.
    Bendeki ultimate sürümü. Bu arada look back tuşunu ayarlamayı bilen varmı? Yarış oyunlarında sürekli arkaya ve yanlara bakmadan oynayamıyorum. Yanları yaptımda arkayı yapamadım.
  • Grid 2019 için Türkçe yama yapmak isteyen varsa internetteki Ego Language Editor programıyla yapabilir. 2007deki oyunu ben çevirmiştim. Birkaç kelime denedim pek zor görünmüyor. Tek sıkıntı bazı cümleler 3-5 defa tekrarlanmış ama kopyala yapıştırla iş çözülür.
    GRID (2019) [ANA KONU]GRID (2019) [ANA KONU]GRID (2019) [ANA KONU]GRID (2019) [ANA KONU]

• Türkçe yamayı biraz daha ilerlettim. Oyunun %10 civarını çevirdim. İsteyenler indirebilir:http://www.mediafire.com/file/bscb4dvgv9xi91d/language_eng.lng/file

GRID (2019) [ANA KONU]

GRID (2019) [ANA KONU]

GRID (2019) [ANA KONU]

GRID (2019) [ANA KONU]

GRID (2019) [ANA KONU]

GRID (2019) [ANA KONU]

GRID (2019) [ANA KONU]

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 10 Ekim 2019; 23:26:26 >

• Yeni GRID gelecek dendiğinde Çok beklenti içine girmiştim... GRID 2’i bi ton kez oynamış ve Jaguar XKR ile keyifle yanlaya yanlaya virajlarin keyfini alarak oyunuda bitirmiştim, defalarca oynadiğim yarişlari Sirf şurayida şöyle mi dönsem burayida böyle mi dönsem diye diye 5742 kez oynadiğim olmuştur.. Açıkçası GRID 2’nin üzerine bişiyler koyarlar dedim ama Youtube’da izlediğim Tüm videolarda Tam anlamiyla resmen GRID 2 izliyormuş gibi oldum.. Arabalar ayni sesler ayni pistler ayni yollar ayni rakiplerin davranışları ayni, oyunda sağdaki sanal Göstergeler ve yazılar bile ayni nerdeyse direk farkediliyor yani..

Shader pack yüklenmiş, Grafiksel bi kaç dokunuş dışında ve araçlarin daha stabil gitmesi dişinda bildiğin GRID 2’den farkı yok bana göre.. Şu ana kadar yazılan yorumlarında çoğunu bu dediğim şey oluşturuyor, herkes GRID 2'den farkı olmadığını yazıyor.. Keşke bunca beklentiye değecek Daha çok yenilikle gelselerdi ya.. Yinede GRID 2 oynamamiş olanlar bu oyunu alip keyifle oynayabilir bence.. GRID 2’i oynayanda keyifle oynar ancak çabucak tekrara düşecektir diye düşünüyorum..

• GRID DİREKSİYON AYARLARI:

GRID (2019) [ANA KONU]

GRID (2019) [ANA KONU]

GRID (2019) [ANA KONU]

GRID (2019) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: mkmdesign

GRID DİREKSİYON AYARLARI:

Belki duymuşsundur oyunu Türkçeye çeviriyorum. Buralarıda çeviricem. Resimleri buraya koysam çeviriler uygun olmuşmu bakabilirmisin?

• tanerq kullanıcısına yanıt
    paylastim bakabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dün gece malum yöntemlerden bulup yükledim oyunu. Her grid oyununu oynamış biri olarak nacizane yorumlarımı yazıyorum.
    Fizikler 8/10 ; Güzel bence. Muhteşem değil ama yinede güzel. Çarptığınızda aracın tepkilerini çok doğal gördüm. Süspansiyonların yaylanmasıda araca göre değişiyor tepkileri hoş.
    Sürüş dinamikleri 5/10 ; Sürüş bi acayip beyler. Autosportla karşılaştırdığımızda acayip bi gelişme var ama insanın canını sıkmıyorda değil. Direksiyon kolunuzu çok yoracaktır çünkü pek bi arcade. İlk girdiğimde baya kötüydü. Sonra stabilite ve traction'ı kapattım biraz düzeldi. Gideri var ama yani autosport kadar rezalet değil kesinlikle.
    Grafikler 9/10 ; Grafikler cidden güzel duruyor. Efect ve partikül sistemide öyle. 1 Puanı kırıyorum. Çünkü görüntü temiz değil. Bir perde var birtürlü kaldıramadım. Ya motion blur ya bloom yada depth field. Gel gelelim bunu kapatacak ayarıda koymamışlar. Dediğim gibi temiz bir görüntü değil fazla cilalanmış. Optimizasyonda çok güzel gtx1060 ile yüksek grafikte akıyor oyun.
    Sesler 3/10 ; Sesler rezalet. Müzikler bir nebze idare ederde motor sesleri aşırı tek düze. Golf sürüyorsunuz 3 bar turbo basıncı var görünüyor kadranda ama bir gram turbo sesi yok. Ekzoz patlamaları koymuşlar oda kafasına göre yerli yersiz patlıyor.
    İçerik 6/10 ; Yani daha oyunun başındayım tabi ama gördüğüm kadarıyla pist ve araç sayısı yetersiz. Burada benim en çok canımı sıkan konu araçların tamamının ya homologe ya ağır modifiyeli yada gt varyasyonu olması. Kısacası stock bir araçla yarışmak istiyorsunuz ama bir tane modifiyesiz orjinal araç yok.
    Ekstradanda şunu belirteyim. En çok canımı sıkan mevzulardan biride racing line oldu. Yaw aşırı büyük arkadaş. Açıyorsunuz rl'yi bu sefer yolu görmüyosunuz. Azıcık minimalist tasarlasanıza şunu.
    Bahsetmek istediğim bir şeyde kokpit kamerası. Çok güzel duruyor çok beğendim. Fov.u birazcık artırdım ve etrafa acayip hakim olabiliyorsunuz. Son zamanlarda gördüğüm en iyi kokpit kamerası.
    Son olarak fiyatı. 92 Liraya bence değmez. Şöyle 55 60 liraya gerileyince satın almayı bir düşünürüm.

• Buraların çevirileri bitti. Bende direksiyon olmadığı için resim atamıyorum ama ileride yamayı yayınlayınca bakıp hata varsa bildirirsiniz.
  • Grid 2019 Türkçe Yama %95 BETA ÇIKTI. Detaylar ve linkler:https://forum.donanimhaber.com/grid-2019-turkce-yama-95-beta-cikti--140328641
  • gokhans19 kullanıcısına yanıt
    Günaydın. PC den test etme şansım olmayacak ayarlarla ilgili JPG olarak yayınlarsan kontrol edebilirim. Evlendikten sonra Pc oyunculuğunu bıraktım konsoldayım :)
  • oKsyqeN kullanıcısına yanıt
    Ultimate sürümünü alanlara 99 yarış daha eklenecek

• quote:

Orijinalden alıntı: mkmdesign

Günaydın. PC den test etme şansım olmayacak ayarlarla ilgili JPG olarak yayınlarsan kontrol edebilirim. Evlendikten sonra Pc oyunculuğunu bıraktım konsoldayım :)
    Direksiyonum olmadığı için o ayarlar bende görünmüyor ama bayağı çevirdim.

• Grid 2019 Türkçe Yama %99 SON SÜRÜM ÇIKTI. Türkçe yama konusu:https://forum.donanimhaber.com/grid-2019-turkce-yama-99-son-surum-cikti--140407467

GRID (2019) [ANA KONU]
  • Oyuna yeni güncelleme geldi ve güncellemeyle beraber sanırım yeni kariyer etkinlikleri ve araçlar gelmiş.
  • gokhans19 kullanıcısına yanıt
    online problemler oncelikli konulardi. Xbox tarafi cok sıkıntılıydi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Playstore 'dan aldığım Grid ultimet kodu Steam ' de aktifleştirdiğimde standart sürüm olduğu görülmüştür. Sorun Playstore yetkililerinin ciddiyetsiz bir şekilde çocuk gibi davranarak hatayı kabul etmeme gayretleridir. Devamlı sorumluluğu üzerlerinden atmaya çalışıp Steam ne diyor ,tekrar görüşseniz bize tekrar bilgi verseniz  gibi yokuşa süren davranışlar. Halbuki 1. derece muhatap Playstore dur yapmaları gereken Codmasteri arayıp aldıkları kodun hatalı olduğunu söylemeleridir. Çünki  ultimet sürümde ana oyun kodu haricinde ultimet koduda verilmeliydi, bunu Playstore yetkililerine söylediğimde  öyle kod yok diyorlar . Steam le ilk görüşmemde tedarik ettiğiniz firma  ultimet DLC koduda vermeliydi diyor. Bunu yazma sebebim 2 kuruş için Ttnet firmasının kendi sorununu çözemeyip ağırlığını müşteriye yükleme terbiyesizliği.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.