Şimdi Ara

GreenCard Çekilişi [2020 BAŞVURULARI] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.730
Cevap
180
Favori
160.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: I-run

www.dvlottery.state.gov
    https://www.dvlottery.state.gov

Ücretsiz başvuru sitesini koydum.

Başvurular sonuçlandıktan sonra en az 2 yıl gibi bir sürenin geçmesi gerekiyor. En erken 2018'de kabul ediliyorsunuz ABD vatandaşı olarak, 2 yıl neyin nesi olduğunuz bir güzel araştırılıyor FBI abilerimiz tarafından. Hakkınızda olumsuz bir şeye rastlamamaları halinde ABD vatandaşlığına kabul ediliyorsunuz.

Greencard sahibi olmak ABD vatandaşı olmak değildir, yanlışlık olmasın.

• sabah moonwalk keyfi kullanıcısına yanıt
    Amerika'da ingilizce bilmemem bir sorun teşkil etmez ben bakarım başımın çaresine diyorsan ingilizce gerekmiyor. Ama bilsen daha rahat edersin. Fakat bir zorunluluk yok bu konuda.
  • Sen de gülmeyiverirsin olur biter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iffy-Piffy

Sen de gülmeyiverirsin olur biter.
    Arkadaşlar Ankara Emniyette biyometrik foto çekinsem dijital olarak elime geçirebilir miyim?
  • Lasvegaswings kullanıcısına yanıt
    Şöyle izah edeyim size:

Green card vizeli bir kişi, abd hükumetinin sağladığı sosyal hizmetlerin çoğundan faydalanabiliyor yani bir bakımdan size vatandaşı gibi davranıyor. Eğitim alanında kendi vatandaşına (kendi abd vatandaşına) sağladığı imkanlardan daha fazla imkan sağlıyor. Özel bir statüde oluyorsunuz yani. Ne turist, ne de vatandaş. Arada bir yerde.
  • Cikma ihtimali % kac tahminen ?
  • TheLoser1 kullanıcısına yanıt
    Cd'ye kopyalatabilirsin, usb bellek de aynı şekilde veya e-posta adresini ver oradan göndersinler.
  • quote:

Cd'ye kopyalatabilirsin, usb bellek de aynı şekilde veya e-posta adresini ver oradan göndersinler.
    Bakalım aramızdan şanslı kişiler çıkacak mı?
  • quote:

Tamamdir en yakin zamanda gidip halledecegim
  • alpertercan kullanıcısına yanıt
    Kaç kişi başvurduysa 5 milyonmu olur artık 10 milyon mu olur (dünyanın her tarafından) 10 milyonda 1 şansın var diyebiliriz yani kabaca.
  • Biyometrik fotografta sakalli olursak olur mu .

Parasiz dimi basvru
  • Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    Sakallı olup olmaması bir kriter olmamakla birlikte fotoğrafta alın ve yüz bölgesinin net çıkması isteniyor.
  • Herhangi bir fotografcisa cekinebiliriz dimi
  • Ülkene geri döneceğini kanıtlayabilmen halinde pek bir sorun çıkacağını sanmıyorum.
  • Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    Dijital fotoğraf makinem olsa gel ben çekeyim fotonu derdim de... Tabiki çekinebilirsin neden olmasın?
  • quote:

Dijital fotoğraf makinem olsa gel ben çekeyim fotonu derdim de... Tabiki çekinebilirsin neden olmasın?
    Adımdaki Türkçe karakter yüzünden hata veriyor, normal olarak mı yazayım, bir sorun olur mu ?
  • quote:

Şöyle izah edeyim size:

Green card vizeli bir kişi, abd hükumetinin sağladığı sosyal hizmetlerin çoğundan faydalanabiliyor yani bir bakımdan size vatandaşı gibi davranıyor. Eğitim alanında kendi vatandaşına (kendi abd vatandaşına) sağladığı imkanlardan daha fazla imkan sağlıyor. Özel bir statüde oluyorsunuz yani. Ne turist, ne de vatandaş. Arada bir yerde.

Greedcard ülkeye vizesiz girişi sağlıyor doğru aynı zamanda çalışma izninizde oluyor,

vatandaş olmak için Greencard sahibi olduktan sonra ülkede 5 sene çalışmanız gerekiyor en az.

Vatandaşlık içinde ayrıca sınava girip başarılı olmanız lazım.

Edit: Çalışmanız konusunda emin değilim, ülkede bulunmanız da yetiyor olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lasvegaswings -- 5 Ekim 2016; 0:55:44 >
  • Fotograf bilgilerini ilk mesaja yazarsaniz herkes rahatlikla gorurdu hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

quote:

www.dvlottery.state.gov
    https://www.dvlottery.state.gov

Ücretsiz başvuru sitesini koydum.

Başvurular sonuçlandıktan sonra en az 2 yıl gibi bir sürenin geçmesi gerekiyor. En erken 2018'de kabul ediliyorsunuz ABD vatandaşı olarak, 2 yıl neyin nesi olduğunuz bir güzel araştırılıyor FBI abilerimiz tarafından. Hakkınızda olumsuz bir şeye rastlamamaları halinde ABD vatandaşlığına kabul ediliyorsunuz.

Greencard sahibi olmak ABD vatandaşı olmak değildir, yanlışlık olmasın.

Evet burada da hataya dusebiliyoruz. Green card ile vatandaslik degil, gocmenlik vizesi elde ediyorsunuz. 5 sene ulkede kalinca vatandaslik sinavina girmeye hak kazaniyorsunuz. Ayrica daimi olarak kalmis olanlar genelde bu sinava girmeye hak kazaniyorlar. Surekli gir-cik yapanlar icin islemler daha da uzun surebiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Atmin

Fotograf bilgilerini ilk mesaja yazarsaniz herkes rahatlikla gorurdu hocam.
    Bende pasaport için çektirdiğim biyometrik fotoğrafın telefon ile resmini çekip yükledim sıkıntı olurmu ?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.