Şimdi Ara

Graveyard Keeper - Better Save Soul Türkçe Yama(v.1.405) (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
362
Cevap
19
Favori
96.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çok sağ olun.

• Dosyayı indirirken virüs algılandı uyarısı alıyorum ve iptal oluyor. Eski yamalarda böyle bi sıkıntıyla karşılaşmıyordum, bu virüsü görmezden gelmemin bi sıkıntısı olur mu? Daha geçenlerde TR yama yüzünden format attım çünkü  

• zeitgeistt Z kullanıcısına yanıt

Kac kere soyledim tekrar soyluyorum.Dosyalarda herhangi bir virüs olması söz konusu değil. Setuplari kendim yazdığım için bazı sistemler öyle görüyor olabilir. Ayrıca en güncel linkte direkt olarak oyunun dil dosyasını paylaştım. Başka birşey yok içinde. Daha ne yapayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinorus S kullanıcısına yanıt
  • Truelegend kullanıcısına yanıt

Ellerinize saglık Türkce yama icin tskler dlc için beklemedeyiz kolay gelsin elleriniz kollarınız dert görmesin

• Oyuna güncelleme geldi. Güncelleme notları arasında "Minor changes in localization" yazıyor. Bilginiz olsun :(

• oyuna güncelleme geldi Allahım ya ne güzel oynuyordum girdim güncelleme geldi yama bozuldu cıldırıcam ya :( version 1.405 offff 4 - 5 gündür oynuyordum :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cemal Sönmez -- 18 Nisan 2022; 20:31:33 >
  • Haber verdiğiniz için teşekkürler. Halledeceğiz merak etmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

tskler beklemedeyiz

beklemedeyiz hocam

• şu oyunu oynamak bir nasip olmadı ya, tam sınavlardan fırsat buldum ki güncelleme gelmiş yine Türkçeyken başlayamadık :D

• 40 Saat aralıksız oynadıktan sonra güncellemenin gelmesi üzücü oldu.

• Onca zaman güncelleme gelmeyip tam yama hazırlanınca gelmesi üstelik dil dosyalarına gelmesi düşündürücü...

• Güncelleme sadece dil dosyalarına gelmedi. Birkaç bugfix'de var fakat onu da kendi tarzında esprili olarak anlatmış yapımcı. Çok düşünme. Link vereyim de güncelleme notlarını bir oku.

steamcommunity.com
    Version 1.405 :: Graveyard Keeper Events & Announcements
    https://steamcommunity.com/app/599140/eventcomments/4841941418360890729?snr=1_2108_9__2107
  • yama güncellendi.

• Eline sağlık

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • hızlı güncelleme için teşekkürler

• Emeğinize sağlık. Güzel bir bayram geçirmemize vesile oldun.

• teşekkürler ceviri için   

• Eksik kısımlar da çevirildi mi? veya çevirilecek mi? Bunun hakkında da bilgilendirebilir misin @Truelegend :)

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.