Şimdi Ara

Graves Double PENTAKILL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
2.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben her maç 3 pentam var demiyorum, algınızı doğru yerden alın ve terbiyeli olun. penta istiyorsanız alın, sağ tıkla değil hem.

Graves Double PENTAKILL
  • izlemeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: tesla troll

ben her maç 3 pentam var demiyorum, algınızı doğru yerden alın ve terbiyeli olun. penta istiyorsanız alın, sağ tıkla değil hem.

Graves Double PENTAKILL

sen neyin savaşı içindesin moruk anlayamadım varsa pentan yap videonu izleyelim ok hadi bakalım ufaktan
  • adam bunu koymak için kaydolmuş beyler yazıyolar ya hani işte o bu neyse tebriks.
  • arkada çamaşır yıkıyolar heralde neyle çektin video yu
  • iyiymiş
  • Oğlumuz yiğitin 3. kalp ameliyatındaki yiğit değil mi la bu
  • İyimiş.
  • Ahaha mükemmelmiş Yorumlara öldüm
  • Videoda Draven'in Aklından Sorunu Var Galiba ?
  • xoverbang kullanıcısına yanıt
    2010 üyesiyim hayatim sen rahat ol
  • baban yiğit'in videosu
  • quote:

sağ tıkla penta alıp koymanın nesi ilgi çekici acaba.

nick-mesaj uyumu
  • Bu arada adam Türk
  • yigit100 Y kullanıcısına yanıt
    Senede 1 foruma giriyosun heralde zamanlaman güzelmiş kardeş
  • quote:

ben her maç 3 pentam var demiyorum, algınızı doğru yerden alın ve terbiyeli olun. penta istiyorsanız alın, sağ tıkla değil hem.

Graves Double PENTAKILL

5 yıl oldumu saklıyonmu hala
  • Vallahada saygı maygı görmüyor adc . Afedersiniz t.şak geçer gibi nidalee , teemo alıp ap kasıyorlar yada istedikleri laneyi alamadıkları için rene , zed , master gibi herolarla bota geliyorlar ne minion ne kill bırakıyorlar , sen geride kaldığın için sağda solda farm yapmaya çalışırken onlar tfye giriyor , ezerlerse ne ala ama ezilirlerse yırtmadıkları tarafları kalmıyor "senin orada ne işin var " yok " bizim adc de hala minion kesiyor" yok " bizim adcde iş yok bi sizinkine bi bizimkine bak" filan . Tf ye girsen en tankı da olsa takımının en kasmışıda olsa hepsi senin arkana saklanıp ölmeni bekler . Pozisyon alıp girsen ikinci saniyede offtank kafana uçar ama bizim takım hala tankı devirmeye çalışıyordur zaten seni umursamazlar . O kompozisyonda takımındaki blitz bi q ile seni kurtaracak ta olsa gider onu iki adım ötesindeki tanka supporta daha vahimi miniona atar . Aaah ah inşallah sezon 4te adc sini kastırmayan takımın kazanma şansı olmayacak şekilde ayarlarlarda görürüm o offtankçıları ,assasinleri , ap nidaleeleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Drug Free

Bende 2 tane graves var sandım. Şu 2 Katarina 2 Penta Kill gibi bir şey.

o video efsane ya.
  • yigit100 Y kullanıcısına yanıt
    Aylar sonra verdiğin bu cevap çok ağır oldu şekerim metrobüste buluşalım mı 7 haziranda,hatta ordan bi yerlere geçeriz çay falan ısmarlarım konuşuruz @yigit100 birbirimize zaman ayırmalıyız bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Expheribal

quote:

Orijinalden alıntı: Drug Free

Bende 2 tane graves var sandım. Şu 2 Katarina 2 Penta Kill gibi bir şey.

o video efsane ya.

Link atabilir misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.