Şimdi Ara

Gratis Vitaminler Büyük İndirim Vol 2 Tekrar Başladı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
2
Favori
5.958
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    B12 eksikliği Türk toplumunda en yaygın görülen durumlardan maalesef. Bende de var, unutkanlık yapmasının yanı sıra çok uzun süreli eksiklite sinir sisteminde sorunlar yaratıyor ve insanımızın çoğu eksik olduğunu bilmeden uzun yıllar yaşıyor. B12 için solgar kullandım ben ve açıkçası faydasız, iğnenin oluşturduğu etkiyi sağlamıyor. İğne olarak, iki günde üç günde bir kullanım ile gerekli seviyeye ulaştıktan sonra ayda bir iğne yeterli geliyor. Ben de taban değerin dahi üçte dörtte birine düşebiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

B12 eksikliği Türk toplumunda en yaygın görülen durumlardan maalesef. Bende de var, unutkanlık yapmasının yanı sıra çok uzun süreli eksiklite sinir sisteminde sorunlar yaratıyor ve insanımızın çoğu eksik olduğunu bilmeden uzun yıllar yaşıyor. B12 için solgar kullandım ben ve açıkçası faydasız, iğnenin oluşturduğu etkiyi sağlamıyor. İğne olarak, iki günde üç günde bir kullanım ile gerekli seviyeye ulaştıktan sonra ayda bir iğne yeterli geliyor. Ben de taban değerin dahi üçte dörtte birine düşebiliyor.
    Kullandınız hap kutusu yanınızdamı

• edgar1899 kullanıcısına yanıt
    Evet haklısınız durum böyle. Ben düzenini de bozuyorum iğnenin. Mesela 3 ay olmuştur iğne yemeyeli...
    Oysa ayda 1 olacak seviyeye gelmiştim. Şimdi başa dönmüş olma ihtimalim yüksek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mark Selby kullanıcısına yanıt
    2 yıl önce kullandım.

https://solgar.com.tr/urun/vitamin-b12-1000-mcg/3229

• Konuyu açan arkadaşa teşekkürler. Biraz vitamin biraz da şampuan köpük moppuk aldik

• vitamin değerleri çok düşük, sanırım o yüzden gizlemişler. Ki hijyenden sonra vitamin ürünlerinde patlama var zaten, bunlar indirim yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bucephalas

vitamin değerleri çok düşük, sanırım o yüzden gizlemişler. Ki hijyenden sonra vitamin ürünlerinde patlama var zaten, bunlar indirim yapıyor.
    Kendileri bilir, her çeşitinden aldım. Üzerindeki değerlere bakar diğer markalarla kıyaslarım. Pahalıya geliyorsa iade edeceğim. Ne aldığımı bilmediğimden hepsinden aldım, bakıp sonra karar vereceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hashus000 -- 9 Nisan 2020; 20:32:1 >
  • Gratis Vitaminler Büyük İndirim Vol 2 Tekrar Başladı
    https://www.gratis.com/life-in-glukozamin-tablet/urun/10042679?sku=10042679

araştırıp bulamamıştım, mağazada görünce içeriği çekip paylaşıyım dedim.
    ürün içeriği fiyat/performans olmuş. günlük 1,5tl!
    ama mağazada 37,5tl idi.?

natures; +2tl, assos;6tl

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.