Şimdi Ara

Gratis Vitaminler Büyük İndirim Vol 2 Tekrar Başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
2
Favori
5.958
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen ki %40 da bundan daha ucuzdu sanki yanlış mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dermani06

Geçen ki %40 da bundan daha ucuzdu sanki yanlış mı
    yer yer farklılıklar vardı hocam geçenki açtığım konuda farklı ürünlerde %60 felan vardı
  • dermani06 kullanıcısına yanıt
    Şu an standart %50 indirim yapmışlar. İlk önce %60-50-40 şeklinde fiyatlar vardı. Liste fiyatı değişmemiş, %60 olanların fiyatı artmış oran düştüğü için %40 olanların ise düşmüş. d vitamini 12 idi 15 olmuş, b12 18di oda 15 olmuş, Multivitamin 30du 25 olmuş vs.

Ben dün gece sipariş verdim bugün ptt kargoya verildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edgar1899 -- 8 Nisan 2020; 22:54:45 >
  • bunların içeriğindeki değerleri nereden bulabiliriz?

edit: şimdilik birkaç fotoğraf buldum d,b vitaminleri için...değerler çok düşük bir tablette 10 mikrogram b12 var 1 gram normal değer

d vitamini 400uı bundan günde 5 tane gömmeniz lazım, konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim ama değerler zayıf

özellikle b,d için bu tarz şeylere gerek yok, solgar gibi ürünlerede gerek yok en yakın eczanede 15 liraya 30 tabletlik ilaçlar var 1mg...bevitab,nerox

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xhordata -- 9 Nisan 2020; 15:46:6 >
  • geliyor mu bari . daha önceki alışverişlerde eksik ürün çıkmıştı zar zor iade aldık
  • quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

Şu an standart %50 indirim yapmışlar. İlk önce %60-50-40 şeklinde fiyatlar vardı. Liste fiyatı değişmemiş, %60 olanların fiyatı artmış oran düştüğü için %40 olanların ise düşmüş. d vitamini 12 idi 15 olmuş, b12 18di oda 15 olmuş, Multivitamin 30du 25 olmuş vs.

Ben dün gece sipariş verdim bugün ptt kargoya verildi.
    Bunlar son indirim.Depodakiler bitince ingiltereden mal felan gelmez başka bu virüsten dolayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ignite

geliyor mu bari . daha önceki alışverişlerde eksik ürün çıkmıştı zar zor iade aldık
    Ben 10 adet aldım geldi :)
  • Bunu nasıl yazmazlar anlamıyorum
  • Bu tür ürünlere güvenemeyen tek ben miyim?
  • Hangisini alacagimi cozemedim hepsinin bir oldugu bir urun yok mu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dehşetengiz kullanıcısına yanıt
    Güzel espiri

• biraz araştırayım dedim pek birşey bulamadım, geçen gün solgar selenium aldım 80 tl. bu markada ise 15 tl. epey fark var..

• Dehşetengiz kullanıcısına yanıt
    Multivitamini alın. C ve diğerleri var. günlük ihtiyacı karşılıyor. Hastalık yoksa günlük takviye için yeterli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunların hiçbir iş yaradığını düşünmüyorum. Bu ve türevleriyle ilgili bir çok araştırma mevcut ve işe yarayanların sayısı çok az. o yüzden bilmediğim şeylerle vücuduma zarar vermektense hiç almam daha iyi
  • A101 de hekimcenin hertürlü vitamin çeşitleri 15 TL den aldım gramaj ve adetleri aşağı yukarı aynı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilyasizmir

A101 de hekimcenin hertürlü vitamin çeşitleri 15 TL den aldım gramaj ve adetleri aşağı yukarı aynı.
    nerde hocam link varmı :) her şubede yokki o
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mark Selby

nerde hocam link varmı :) her şubede yokki o

Alıntıları Göster
    İzmiri bilen varsa girişte ziraat bankasının arkasında parkın bitişiğinde. Ayrıca 5 adet 10 kg un var kaliteli muz 8.5 TL ve başka uygun fiyatlı ürünler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilyasizmir -- 23 Nisan 2020; 23:17:7 >
  • Önereceğiniz yetişkin için vitamin var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Karqasa

Önereceğiniz yetişkin için vitamin var mı
    Rodexon c 70 TL civarı veya ocean c 55 TL civarı

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.