Şimdi Ara

Gratis Vitaminler Büyük İndirim Vol 2 Tekrar Başladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
50
Cevap
2
Favori
5.956
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gören de Afrika'daki açlıktan ölen inananlar sanacak sizi.. Günlük birazcık olsun sebze meyve ve protein alıyorsanız, bu vitaminler sadece para tuzağı ve gereksiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Söz konusu Gratis ise indirimi %60 diye değil %10 diye hesap edin. Yani çöp.

• Sağolasın gece gece bizi 77 tl masrafa soktun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet ucuz gibi görünse de değerleri çok düşük malesef.Bi ara omega 3 için doktor arkadaşa sormuştum “kesinlikle uzak dur” yanıtını aldım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

Gören de Afrika'daki açlıktan ölen inananlar sanacak sizi.. Günlük birazcık olsun sebze meyve ve protein alıyorsanız, bu vitaminler sadece para tuzağı ve gereksiz.
    Son yıllarda çevremde bu tipte insanlar çoğalmaya başladı.Doğru düzgün yemek yemez ama gider vitamin hap vs alır lafo açılımca da işte kardeşim bu haptaki değeri tutturman için bir kilo portakal yemen lazım.Boş işler selenyum eksikliğini hisseden var mı ya da selenyum alınca daha mı çok yaşıyorsunuz anlamadım.

• Vitaminlerin degeri cok dusuk kandirmaca var bu yuzden ucuz hatta pahali aman dikkat. :)

• ben konuya geliyorum hangi ürün ucuzlamış işime yarayan varmı diye bilginler gelmiş birde üşenmemişler yorum yazmışlar, sağolun iyilik meleği arkadaşlar he iyi besleneceğiz he meyve yiyeceğiz he bunlar boş iş he selenyum eksik değil heee bunlar para tuzağı he he, bu konularda kafama takılan ve kaynaklarda bulamadığım birşey olursa söz size danışacağım..

• Ben pharmaton alıyorum. Bunlarla arasında fark var mı acaba

• Pahalı idrar için ürünler

• quote:

Orijinalden alıntı: ekdellal

Pahalı idrar için ürünler
    Artı biraz da kokulu, hangi marka olursa olsun tavsiye etmiyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: akten

ben konuya geliyorum hangi ürün ucuzlamış işime yarayan varmı diye bilginler gelmiş birde üşenmemişler yorum yazmışlar, sağolun iyilik meleği arkadaşlar he iyi besleneceğiz he meyve yiyeceğiz he bunlar boş iş he selenyum eksik değil heee bunlar para tuzağı he he, bu konularda kafama takılan ve kaynaklarda bulamadığım birşey olursa söz size danışacağım..
    Kullananların ne hale geldiğini görmüş olduk bu yorumla

• Diz çatırdaması için glukosamin tavsiye ediliyor,fiyat da fena değil gibi,bu markanı
    nkini alıp kullanan var mı acaba?

• quote:

ben konuya geliyorum hangi ürün ucuzlamış işime yarayan varmı diye bilginler gelmiş birde üşenmemişler yorum yazmışlar, sağolun iyilik meleği arkadaşlar he iyi besleneceğiz he meyve yiyeceğiz he bunlar boş iş he selenyum eksik değil heee bunlar para tuzağı he he, bu konularda kafama takılan ve kaynaklarda bulamadığım birşey olursa söz size danışacağım..
    Ben kendim 10 tane farklı ürün aldım skt uzun bana yeter ben bıraktım böyle kötü zararlı diyenlere cevap vermeyi en güzel :)

• Benim b12 alt sınıra yakın çıkıyor.
    iğne yiyorum arada.
    Bunlardan alsam hiç etkisi olmaz mı, var mi ben gibi olan?

• quote:

Orijinalden alıntı: Frk_Plt

Benim b12 alt sınıra yakın çıkıyor.
    iğne yiyorum arada.
    Bunlardan alsam hiç etkisi olmaz mı, var mi ben gibi olan?
    Bendede var unutkanlık düzeldi takviye ile ama kullanmazsam tekrar oluyor

• Mark Selby kullanıcısına yanıt
    Hangisini kullandınız?
    Evet unutkanlık ve yorgunluk yapıyor, sinir oluyorum.

• Mark Selby kullanıcısına yanıt
    en doğrusu cevap vermemek doğru:) troid hastalığım var onun için selenyum kullanıyorum, selenyum troidi düzenliyor, tetkiklerde b12 çok düşük çıktı onun içinde b12 kullanıyorum, hadise budur, bu arada son kul. tarihi önemli, sizin aldıklarınızda hangi tarihti?

• quote:

en doğrusu cevap vermemek doğru:) troid hastalığım var onun için selenyum kullanıyorum, selenyum troidi düzenliyor, tetkiklerde b12 çok düşük çıktı onun içinde b12 kullanıyorum, hadise budur, bu arada son kul. tarihi önemli, sizin aldıklarınızda hangi tarihti?
    Geneli 2022 bir kaç tane 2021 vardı

• quote:

Orijinalden alıntı: Frk_Plt

Hangisini kullandınız?
    Evet unutkanlık ve yorgunluk yapıyor, sinir oluyorum.
    Uzun süre rossmanda ki b12 lerden kullandım

• Frk_Plt kullanıcısına yanıt
    aynen bende 3 defa iğne yaptırdım ana hem psikolojik olarak etkiliyor hemde iğne için yer ara vs. zor olduğu için tablet kullanıyorum,memnunum malum virüs hadisesinden dolayı tetkik yaptıramadım değer şu an nedir bilemiyorum

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.