Şimdi Ara

GRANDE PUNTO (552. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.286
Cevap
31
Favori
884.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 550551552553554
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    her halükarda süper fiyat
    skydome 1.750 TL zaten.
    yalnız ne zaman çizmiş arkadaş arabayı yahu yazık.
  • Arkadaşlar 1.2 5 kapıya şu aralar kaç fiyat aldınız? Bu fiat bayileri burnundan kıl aldırmıyor.
  • Acil bilgi almam gerektiği için forum içine de yazmıştım şimdiden özür dilerim.

Grande punto 2011 sıfır 1.4 benzinli fire active DUALOGİC S&S euro5 +Full kit +Skydome

ek olarak arka parek sensörü hediye olup toplam 29500 tl veriyorlar.Uygun mudur arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: trakianboy

Acil bilgi almam gerektiği için forum içine de yazmıştım şimdiden özür dilerim.

Grande punto 2011 sıfır 1.4 benzinli fire active DUALOGİC S&S euro5 +Full kit +Skydome

ek olarak arka parek sensörü hediye olup toplam 29500 tl veriyorlar.Uygun mudur arkadaşlar?

Fiyat gayet uygun
  • arkadaşlar, sıfır grande punto 1.4 active benzinli manuel s&s, euro5 aldım.aracı hafta sonuna kadar teslim alabileceğim söylendi.
    kasko için şu ana kadar iki ayrı firmanın 1200 civarı teklifi var.(anadolu ve eureko)sanırım gp nin kaskosu biraz yüksek oluyor.diğerlerinden de fiyat alacağım ama siz hangisini önerirsiniz.ilk aracım olduğu için hiç bilgim yok bu konularda.

birde şu motoru açma konusu bu yeni motorlar içinde geçerli mi?

yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gitartur -- 22 Mart 2011; 22:31:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gitartur

arkadaşlar, sıfır grande punto 1.4 active benzinli manuel s&s, euro5 aldım.aracı hafta sonuna kadar teslim alabileceğim söylendi.
    kasko için şu ana kadar iki ayrı firmanın 1200 civarı teklifi var.(anadolu ve eureko)sanırım gp nin kaskosu biraz yüksek oluyor.diğerlerinden de fiyat alacağım ama siz hangisini önerirsiniz.ilk aracım olduğu için hiç bilgim yok bu konularda.

Hayırlı olsun ne kadara aldınız..
  • teşekkürler.25.500
  • hayırlı olsun aracı kaça aldınız?full kit mi?
  • quote:

arkadaşlar, sıfır grande punto 1.4 active benzinli manuel s&s, euro5 aldım.aracı hafta sonuna kadar teslim alabileceğim söylendi.

eureko 1250 TLYE AGUSTOSTA SIFIR GP İÇİN YAPMISTIM.Henuz kullanmaya ihtiyaç duymadım. anadolu için şikayet var sitesine bir bak. Motor acmak için özel birşey yapmana gerek yok 2000-3000 km sonra yakıtta düzene girer
  • teşekkürler wickersan
  • quote:

teşekkürler wickersan

Tekrar hayırlı olsun acaba 1.3 multijet Active baz donanım için ne kadar fiyat istiyorlar bilginiz var mı?

Ayrıca araçta yan hava yastığı var mı?
  • selamınaleykum arkadaslar bende 2001 brava vardı onu sattım üzerine koyup punto almak ıstıyorum bır arac baktım araç grande punto 2007 model 67000 kmde gri renk 1.4 fire active fiyat 17900 araç orjinal değişen boya yok önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bornovali89 -- 24 Mart 2011; 22:28:07 >
  • arkadaşlar forum çok durgun yaw
  • arkadaslar önümde 2 secenek var birincisi ben dizel araba hayatımda kullanmadım ve enjektör turbo masrafı çıkarır diyede biraz çekiniyorum arabayı bank asya araç finansı ile almak istiyorum tabi bunun taksitleri varken ben araca bakım harici bişi de yaptıramam ayda 1 sefer ankaraya gidiyorum geri kalan da çok kısa mesafelerde ayda ankara harici 300-400 km arası yol yapıyorum ya dizel 1,3 aktive alabliyorum yada 1,4 dinamic alabiliyorum bi yanda yakıt söz konusu diger yanda da bir çok özellik var bana ne yapmamı tavsiye edersiniz zaten uzun yolda benzinlide çok az yakıyo
    Dizel punto mu Benzinli puntomu arkadasımda 1,4 fire aktive var kesinlikler benzili diyo zaten 25 krş yakıyo diyo
  • Selamlar,

Forumları bir süredir takip ediyorum ama aracı yeni alınca aranıza katılmış oldum.
    Ben de geçen hafta arkadaşımın 2007 model Grande Punto Multijet Emotion aracını aldım. Kilometresi yüksek olmakla birlikte arkadaşımın arabasına aşık biri olması, her 10.000 km'de periyodik bakımlarını servisine yaptırmış olması sayesinde içim rahat aldım.

Araç arayıp da bulamayan arkadaşlara da iyi şanslar diliyorum...
  • Arkadaşlar aracımı özel sebeplerden dolayı satmak durumundayım.

Kapıda ve Çamurluk üstünde lokâl boya var. Değişen parça ve kaza kesinlikle yok. Bakımları eksiksiz yapılmıştır, motoru tertemizdir.

GRANDE PUNTO

GRANDE PUNTO

GRANDE PUNTO

GRANDE PUNTO

Not : Araç İstanbul Bahçelievlerdedir ve İstanbul trafiğine bağlıdır. Plaka değişimini yapmaya gerek yoktur. Keyfi olarak 34'e çevirebilirsiniz tercih size kalmış

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-karadenizli-grande-punto-45997637/detay

• güzel araç, hayırlı satışlar
    quote:

Orijinalden alıntı: ~Trabzon61~
  • Ula geçen sene 18'e satıp bu sene 21 mi istiyorsun? Aynı paralar olsa kapını çalardım da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Ula geçen sene 18'e satıp bu sene 21 mi istiyorsun? Aynı paralar olsa kapını çalardım da.

Fazlalıkları var
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Trabzon61~

quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Ula geçen sene 18'e satıp bu sene 21 mi istiyorsun? Aynı paralar olsa kapını çalardım da.

Fazlalıkları var

Ne gibi?

Km'si diğerinden fazla direk onu farkettim, başka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi van_hoijdonk -- 31 Mart 2011; 19:35:26 >

• 
Sayfa: önceki 550551552553554
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.