Şimdi Ara

GRANDE PUNTO (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.286
Cevap
31
Favori
884.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARABAYI TESLİM ALAN ARKADAŞLAR , TARAFSIZ GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.LÜTFEN YORUMLARINIZI YAZMAYA DEVAM EDİN....
  • fotoları koyuyorum ama geç kaldığım için bek bişey belli değil pazargünü birçok yeni kaliteli foto eklicem iyi dileklerde bulunan herkese teşekkür ederim

[simage][/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufk -- 5 Aralık 2011; 3:09:39 >
  • gündüz fotolarını alsak daha iyi olacak.
  • istediğiniz yerleri çekip koyabilirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Reanimate

gündüz fotolarını alsak daha iyi olacak.

pazar 2 gibi eklerim (umarım)
  • ya yusufk senin ford focus c-max aracın yokmuydu??? ne ara sattın bunu aldın???
  • quote:

Orjinalden alıntı: Reanimate

gündüz fotolarını alsak daha iyi olacak.

.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pegasuss

ya yusufk senin ford focus c-max aracın yokmuydu??? ne ara sattın bunu aldın???

o duruyo bunu hanıma aldık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufk -- 2 Mart 2006; 21:45:12 >
  • göstergeler sade kalmış sanki bide ön konsol bana ne alaka diyenler olabilir ama VW caddy'i anımsattı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murtycan -- 2 Mart 2006; 21:54:48 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: murtycan

göstergeler sade kalmış sanki bide ön konsaol bana ne alaka diyenler olabilir ama VW caddy'i anımsattı

sadelik göreceli bence ama bence gayet iyi (ben zaten yaşlıyım)
    VW caddy görmedim hiç
  • punto ben çok sevdim ama kullanmadım sadece inceledim.yarın aydın fiat bayisinde tanıtım koyteyline gitcem.test imkanım olursa izlenimlerimi aktarırım.alan arkadaşlara hayırlı olsun
  • hayırlı olsun..biz de parayı denkleştirebilirsek yaza doğru alcaz inş
  • fiyat çok iyiymiş,ama fiat bana bir türlü güven vermiyor işte,iç hacim genişliği nasıl?
  • punto 1.3 multijet 90hp dinamic versiyon 3kapı-kırmızı modelini test ettim.

öncelikle şunu söyliyeyim:3 kapı çok spor duruyor.ama bize gelmez.malum evli barklı, çoluk çocuk sahibi adamız.5 kapı şart bize.ama arkaya geçişler sorunsuz gördüğüm kadarıyla ve arkası da oldukça rahat.

koltuğa oturunca yayılıyorsunuz resmen.bu çok hoşuma gitti.ama debriyaj oldukça uzak kalıyor basınca.aracı çalıştırdığınızda dizel sesini dikkatli dinlerseniz duyabiliyorsunuz.city fonksiyonu acayip bişey.direksiyon sanki boşta dönüyormuş gibi.çok hafifliyor.deri direksiyon olması da çok hoş

yola çıktık.araba başladı ötmeye. Emniyet kemerini takmayı unuttuk tabi heyecandan.ama emniyet kemerini takmak epey bir zor oldu.çünkü koltuğun oldukça gerisinde ve ordan emniyet kemerini çekerek, takmam için arkada oturan satış danışmanı yardım etmek zorunda kaldı.ama bu 3 sanırım 3 kapı olmasından dolayı tüm araçlarda (3 kapılarda) aynıdır.çünkü tek kapı olduğundan kapı oldukça büyük ve haliyle emniyet kemeri de sürücü koltuğunun epey gerisinde kalıyor.

motora gelirsek.dizel bir araba deneyimimyok.sağ soldan okuduklarımıza göre kullanalım dedik ve 2000 devir altına düşmemeye çalıştım.
    1.viteste araba pek çekmiyor /zorlasanızda) mecburen 2.ye atmak gerekiyor.4000 devirin üstünde motor performansı azalıyor.ama 2000 ile 4000 arasında müthiş bir ivmelenme var.6.vitese atamadım.5.viteste 120 ye kadar çıktım.bu hızda epey bir yol sesi gelmeye başladı.normal tabi.
    kısacası ben motorun performansını çok beğendim.çok çabuk hızlanıyor.
    süspansiyonları sert.birazda gürültülü çalışıyor.ama spor araba sonuçta ve o kadar da rahatsızlık vermiyor.
    ben aracı çok beğendim.
    1.3 multijet 90 hp dinamic ve gri modelini çok beğendim.bakalım kısmetse olur!!!
    aracı alan arkadaşlara hayırlı olsun.almayı düşünenlere de gidin deneyin diyorum.sınıfnda bu fiyata daha iyisi yok gibi.

• dizayn olarak guzel bir arac. hayirli olsun. ancak icini bir turlu beyenemedim. kusura bakma fikirler degisir. gosterge paneli olarak bana ayni PALIO gibi geldi.

ama dedigim gibi tekrer soyliyorum RENK ve DIS DIZAYN olarak COK TATLİ BİR ARAC OLMUS. ama ayni seyi ic mekan olarak soyliyemem. :)

iyi gezmeler. tatli bir araba.
  • aklıma gelmişken uyuz olduğum 2 şey avr arabada.
    1. herskesin taktığı kapılar.biraz sert kapatmak gerekiyor.ona alıştık.
    2.torpidoyu açtım.kapatayım dedim.kapanmıyor.öyle yap, böyle yap yok.aha dedim. .iki tuttuk.bozduk aleti.sağa sola baktım kimse yok.torpido kapağını dannnn diye kapattım.ve noldu?kapandı.
    tekrar tekrar denedim.yavaş kapatırsanız kapanmıyor ama sert kapatırsanız kapanıyor.diğer puntoya gittim.o da aynı.
    biz mi çok yumuşadık bu aralar.bu araba mı çok sert anlamadım gitti. mozoşist bir araç herhalde. döve döve binecen
  • Hızla yayılıor bu yeni punto.
    Bugün(ankaradayım) migros avm de gördüm bir de bahçelide gezerken gördüm.2 si de maviydi.Gayette güzeldiler..
  • NE KADAR UYDURUK BİR KONSOL BU BÖYLE... HİÇ DIŞARDAN GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ DEĞİL DOĞRUSUU...
  •  GRANDE PUNTO

GRANDE PUNTO

GRANDE PUNTO

• kazasız belasız güzel günlerde kullan dostum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.