Şimdi Ara

GRANDE PUNTO (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.287
Cevap
31
Favori
884.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Mitsubishi Colt CZ3

kazasız günler...
  • Tekrar yazıyorum,
    Beyler forumda bakıyorumda herkes Punto için netteki fiat listesini kaynak olarak gösteriyor. 13 Mart a kadar ordaki fiatlardan 2 milyar eksiğine Aile,Akraba indirimi adı altında veya ilk 500 kampanyası adı altında alabilirsiniz. Bunu bayiler normalde söylemiyor ama siz onlara böyle bir indirimden bahsettiniz mi şöyle diyorlar: doğrudur böyle bir kampanya vardı ama bitti elimizdeki kotalar doldu diyorlar. ama siz ısrar edip de ben başka bir bayiden böyle bir indirimle alacam diyorsanız o zaman diyorlar ki: Durun biz yine de biz bi fabrikayı arayalım belki bize bi kota daha verir diyorlar. eğer almaya niyetiniz varsa sizi 1 gün sonra arayıp size özel bi kota aldıklarını söylüyorlar. Haberiniz olsun. Bu Forumdaki PUNTO alanların belki de bazıları bu indirimle aldı ama burda hiç ayrıntılı olarak açıklanmadı. Alacakların bilgisine...
  • quote:

Orjinalden alıntı: umiterkan

Tekrar yazıyorum,
    Beyler forumda bakıyorumda herkes Punto için netteki fiat listesini kaynak olarak gösteriyor. 13 Mart a kadar ordaki fiatlardan 2 milyar eksiğine Aile,Akraba indirimi adı altında veya ilk 500 kampanyası adı altında alabilirsiniz. Bunu bayiler normalde söylemiyor ama siz onlara böyle bir indirimden bahsettiniz mi şöyle diyorlar: doğrudur böyle bir kampanya vardı ama bitti elimizdeki kotalar doldu diyorlar. ama siz ısrar edip de ben başka bir bayiden böyle bir indirimle alacam diyorsanız o zaman diyorlar ki: Durun biz yine de biz bi fabrikayı arayalım belki bize bi kota daha verir diyorlar. eğer almaya niyetiniz varsa sizi 1 gün sonra arayıp size özel bi kota aldıklarını söylüyorlar. Haberiniz olsun. Bu Forumdaki PUNTO alanların belki de bazıları bu indirimle aldı ama burda hiç ayrıntılı olarak açıklanmadı. Alacakların bilgisine...

Yalnız bunu, şu an ellerinde olan modellerden birini alırsanız yapıyorlarmış. Yani siz İtalya'dan gelecek ve faturası da o zaman kesilecek bir araç isterseniz bu kadar bir indirim alma imkanınız pek mümkün değil...

• Punto alıcak ya da almış tüm arkadaşlara bir uyarı benim lastiklerim önler 48 arkalar ise tam 46 olarak geldi. Fabrika bu şekildemi gönderiyor bilmiyorum ama en yakın lastikçiye gidip aracı kılavuzda belirten önler 32 arkaları ise 30'a indirtin. Modele göre lastik basınçları aracın kılavuzunda yer alıyor.
  • allah hayırlı ugurlu etsin . güle güle bin.. güzel araba
  • herkese teşekkürler
    umarım fotoları beğenmişsinizdir
  • tekrar söylüyorum yeni foto koyabilirim
  • abi çok ii seçm walla.çok hoşuma gtti araban.hayırlı olsun.Allah kazasız belasız kullanmanı nasib eylesn
  • teşekkürler.
    amin.
  • Bu paraya bu araba süper kazasız belasız güle güle kullan..
    Evet yeni foto lütfen.. özellikle iç mekan , arka koltuklar , torpido içi v.s ya da baştan sona her yer
    Keyifli sürüşler......

BÜYÜKSÜN PUNTO...

• Türkiye'de çıkan modellerde göstergeler böylemi?
     GRANDE PUNTO
  • ben bu araçı ilk most wanted'te görmüştüm araç güzel alanlara kazasız belasız kullanımlar diliyorum.
  • Hayırlı olsun arkadaşım darısı bizim başımıza
  • Bunların lacivertini dün gördüm de uzaktan c3 sandım
    Tasarım olarak tam italyan arabası, arkaya doğru çok dinamik ama içi güzel değil bence. Keşke içini de Alfa'dan filan çalsalardı Tam toplama Punto olurdu

alan arkadaşlar iyi günlerde kazasız belasız kullanırlar inş.

Bu arada Gkhn arkadaşım hemen kapı kollarını hazırlayın bu arabaya kromajlı. Siyah kapı kolları eskide kaldı artık
  • hayırlı olsun.
    fiat gerçekten cok güzel bi araba yaptı.
    içi gayet hoş.
    fotolar çok ii

bu arabadan üst sınıfındaki iç mekan bekleyenleride anlayamıyorum
    sonuçta 22 milyar civarında bir araba
  • quote:

Orjinalden alıntı: Maedhros_Laorx

Türkiye'de çıkan modellerde göstergeler böylemi?
     GRANDE PUNTO

bendeki böyle değil ama donanım seviyesine göre farklı bidiğim kadarıyla üst donanımda bu şekilde ama siyah tabanlı yine bildiğim kadarıyla bu şekilde olan getirtilebilmekte
  • quote:

Orjinalden alıntı: gendarme

Bu paraya bu araba süper kazasız belasız güle güle kullan..
    Evet yeni foto lütfen.. özellikle iç mekan , arka koltuklar , torpido içi v.s ya da baştan sona her yer
    Keyifli sürüşler......

BÜYÜKSÜN PUNTO...

bunlara baktınmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufk -- 6 Ocak 2009; 20:39:50 >

• bişey merak ediyorum, güvenlik paketi seçince arka frenler hala kampanamı oluyo? yoksa diskemi çeviriyolar?
  • quote:

Orjinalden alıntı: yusufk

quote:

Orjinalden alıntı: gendarme

Bu paraya bu araba süper kazasız belasız güle güle kullan..
    Keyifli sürüşler......

BÜYÜKSÜN PUNTO...

http://www.hemen paylas.com/download/256520/PUNTO.rar.html
    bunlara baktınmı

BAKTIM.. AMA SİTE BAKIMDA BURAYA GÖNDERSEN??

BÜYÜKSÜN PUNTO

• AZ ÖNCE BAYİİDEYDİM. ŞİMDİLİK TÜRKİYE' YE G.PUNTOLARIN BEYAZ KONSOLLU OLARAK GETİRİLMEDİĞİNİ SÖYLEDİ

ÜSTELİK YOL BİL. DA TÜRKÇE DEĞİL
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.