Şimdi Ara

Grand Vitara 2007 transfer sisteminde sorun

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, bende 2007 model grand vitara 2.0 var.. Araç normalde ilk çalıştırma esnasında gösterge işaretlerinin çalıştığını göstermek için transfer sistemine ait 3 ışığı(merkezi fark işareti, 4L, N) göstergede yakıyor ve sönüyor..
    Sorunum şu ki bu üç ışık sürüş esnasındada yanıyor ve hemen sönüyor.. normalde 4l lock'a geçildiğindede bu üç ışık yanar ama orada bip seside geliyor, benim bahsettiğim bu durumda bip sesi yok, yani sadece ışıklar yanıp sönüyor.. bu sorun aracın sürüşünde herhangi bir sorun oluşturmuyor, 10 dakikada bir oluyor denebilir.. sizce bu sorunun nedeni ne olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x_tra06 -- 28 Eylül 2017; 22:15:47 >

• 4l moduna kitapciginda durup gecirin der, sikinti olursa N yanar oter, gecmezse ileri geri yapin anahtari eski konumuna alin yeniden deneyin der ama gectikten sinra arada bir N yaniyor otuyorsa servisine sorun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu işlem kendi kendine oluyor.. yani ben swici hiç ellemiyorum.. kendiliğinden arada bir üç uşık yanıyor bir saniye sonra sönüyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.