Şimdi Ara

GRAND THEFT AUTO VI | PLAYSTATION ANA KONU | FRAGMAN ÇIKTI! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.250
Cevap
56
Favori
54.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun önce PS4'e çıkacak, hatta PS 4 Pro için ekstra reklam ve satış materyali olarak kullanılacak. Sony ve Rockstar bu işten yeterince para kaldırdıktan sonra Rockstar oyunu PC'ye portlamaya yoğunlaşacak, Sony'de PS 5 için harekete geçecek. PS 5 çıktıktan sonra Rockstar PS 4'te kazandığı paranın fazlasını PS 5 platformunda kazanacak, tabii bu PS 5 satışlarına da bir nebzede olsa yansıyacak.

Bu yazdıklarım sadece tahmin ama sanırsam çoğu kişi bu minvalde düşünüyor. Neyse GTA gibi efsane oyunlar 5-10 yılda bir geliyor. Helali hoş olsun ne diyelim.
  • tokyo cok tuhaf olucak orası kesın
  • Tokyo da geçecek olması kesin mi?
  • bu bari türkçe alt yazı olsun artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizgoren

bu bari türkçe alt yazı olsun artık

bu seferde Türkçe eklemezlerse bilerek yaptıkları kanıtlanacak ve Ubisoft,Activision,Bethesda gibi adı Türk düşmanları listesine yazılacak
  • Şu an için kesinleşmiş birşey yok hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine GTA V'da yaptığım gibi önsipariş vereceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Rockstar şanlıurfa'da geçen gta yapsın yine oynattırır, ama daha erken rdr 2'yi oynayacağız daha

Aynen katılıyorum,bir ara Tokyo muhabbeti çıkmıştı tepkiler gelmişti. Tepki gösterenlerin hemen hepsi alır oynardı bence
  • Bu nesle çıkarsa sürpriz olur. Bu arada GTA5 75 milyon satmış ve satmayada devam ediyor. 100 milyonu geçeceği söyleniyor inanılmaz bir rakam.

• Bu nesle çıkacağı kesin gibi hocam.
  • türkçe altyazı için sitesine yazsak olur mu acaba , çünkü witcher 3 gibi çok büyük bir oyuna altyazı geldiyse buna da gelmesi lazım

• patapon_00 kullanıcısına yanıt
    Şimdiden sıkıştırmak lazım TR altyazı için ama pek umudum yok...
  • Türkiye de ne kadar sattı acaba ordan girmek lazım konuya .rockstar'ı bu şekilde ikna etmeli

• Arkadaşlar gta gibi bir serinin Tokyoda çıkması imkansız.Gta nın amacı amerikan popüler kültür ve yaşayış tarzını eleştirmektir san andreas olsun 4 olsun 5 olsun vice city hepsi amerikanın farklı bölgelerinde yaşamı eleştiren oyunlar.Bu oyun bu sefer boston çevresinde geçen bir oyun olacağını düşünüyorum yada chicago, en uç örnek de kanada yapbilirler ama o riske giriceklerini düşünmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anildeniz -- 1 Ağustos 2017; 11:27:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anildeniz

Arkadaşlar gta gibi bir serinin Tokyoda çıkması imkansız.Gta nın amacı amerikan popüler kültür ve yaşayış tarzını eleştirmektir san andreas olsun 4 olsun 5 olsun vice city hepsi amerikanın farklı bölgelerinde yaşamı eleştiren oyunlar.Bu oyun bu sefer boston çevresinde geçen bir oyun olacağını düşünüyorum yada chicago, en uç örnek de kanada yapbilirler ama o riske giriceklerini düşünmem

Uzakdoğuyu çekmek istersen Amerikadan uzaklaşmak bana da mantıklı gelmiyor,Rockstar'ın yaş tahtaya basacağını düşünmüyorum.
  • Ayrıca japonyada silah bulundurmak bile yasak diye biliyorum hani taşımayı geç.Silah satıcısı vb nasıl olucak tokyoda.Gerçeğe uymadan da yapabilirler ama

• Şu tokyo saçmalığını konuşmak bile israf laf kalabalığı ve konuyu kirletmekten öte bişe deil zaten niçin olamayacağını yazan arkadaşlarımız var. Bence odaklanmamız gereken türkçe olma ihtimali ve çıkış zamanı hususudur.Vice city veya San Andreas tarzı olma ihtimali de var Gta 6 olmayabilir. Rockstar aşırı bu konuda muhafazakarlık yaptığından kestirmek güç. Şu torrent işleri olmasa bence oyun türkçe olmayı hakediyor en azından biz oyuncular hakediyoruz. Rockstarın şuan kafası RD2 ile meşgul ama Gta serisine ait mutlaka kafalarında bişe vardır merakla bekliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghostrain

Bu nesle çıkarsa sürpriz olur. Bu arada GTA5 75 milyon satmış ve satmayada devam ediyor. 100 milyonu geçeceği söyleniyor inanılmaz bir rakam.

Neden sürpriz olsun bu nesile GTA çıkmadı ki zaten, GTA5 remastered.
  • Bu nesile GTA 5 Remastered olarak geldi,ikisini karıştırmamak lazım.
  • Yeni gelen bilgiler eklendi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.