Şimdi Ara

GRAND THEFT AUTO VI | PLAYSTATION ANA KONU | FRAGMAN ÇIKTI! (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.242
Cevap
54
Favori
53.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Umarım vice cityde gecer tokyo fena olmayabilir özellikle araclar bakimindan falan ama tabiki bir miami tadi vermez kac yil oldu vice citydeki atmosfer hicbir oyunda yok radyosu bile yeter

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rdr bir şıksın sakin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vice City bence de hoş olur, Miami atmosferini özledik...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasım gibi duyurulabilir. 2 sene sonra 2020 eylül gibi 2013deki aynı stratejiyle çıkabilir. Sırf ps5e çıkarsa mantıksız olur hem ps4 hem ps5e çıkma ihtimali var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eaglefire -- 10 Mart 2018; 0:41:1 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Redunay kullanıcısına yanıt
    kaç milyon oldu acaba

• Eaglefire kullanıcısına yanıt
    Bende öyle düşünüyorum hocam.

• rockstar gözün doysun be

• GtA serisini severim ama gta5 de online kısmı çok kötü çok saçma sanki 10-15 yaş arası oyun gibi oldu

• ALLAH aşkına 3 karakter olmasın, tüküreyim 3 karakterinize.

• GRAND THEFT AUTO VI  | PLAYSTATION ANA KONU | FRAGMAN ÇIKTI!

• Ey gidi Malibu Club :)
  • Çıkınca kaç milyon satar acaba.. Eğer san andreas gibi 3 şehirli bişey yaparsa rekoru geçebilir, ama vice city yada gta4 gibi olursa hiç sanmam gta5 gibi satacağını..
  • Konuda yerimizi alalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eaglefire

Kasım gibi duyurulabilir. 2 sene sonra 2020 eylül gibi 2013deki aynı stratejiyle çıkabilir. Sırf ps5e çıkarsa mantıksız olur hem ps4 hem ps5e çıkma ihtimali var.

Aynen sonuçta bu nesilde ps4 xbox one toplam belki 170 milyon satmış bir nesil olacak 2 yıla böyle bi topluluğu es geçeceklerini sanmıyorum

• Gta6 çıktıktan sonra yeni nesil konsol piyasaya çıkacaktır. Ne kadar geç o kadar iyi.

• Bu saatten sonra Gta harita olarak tekrar San Andreas gibi eyalet sistemine dönmeli.Yoksa Crew'dan sonra bana tek şehirde ve sınırlı küçük haritada afakanlar basar.The Crew açık dünya ve harita büyüklüğü konusunda kesinlikle bir devrimdir.

Arkadaş bu kocaaa haritayı nasıl yapıyorsunuz siz ya.Hem de aslına sadık kalarak.Tamam pek yaşayan bir şehir yok fakat neredeyse tüm Abd'yi tüm önemli eyalet ve şehirleriyle nasıl sokaklarına varıncaya kadar yaparsınız.Oyunda yaptığım tek şey motorla şehir şehir dolaşmak.Zira yarışlar pek keyifli değil
  • Miami çok küçük,lütfen Miami'de geçmesin GTA 6. Washington DC'de geçmesini isterdim şahsen. Biraz da devlet işlerine el atalım

Edit: Bir de Donut Trumpet diye bir "Mr. President" karakteri yaparlarsa ve Beyaz Saray'a girebilirsek o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMD En Eyisi Moruq -- 23 Haziran 2018; 11:2:29 >
  • Sanırım vice city i fazla sevmeyen tek benim. Gta 3 benim için çok daha iyiydi atmosfer olarak.
  • En azından türkçe altyazı gelse artık ama zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: aterikasedi

Bu saatten sonra Gta harita olarak tekrar San Andreas gibi eyalet sistemine dönmeli.Yoksa Crew'dan sonra bana tek şehirde ve sınırlı küçük haritada afakanlar basar.The Crew açık dünya ve harita büyüklüğü konusunda kesinlikle bir devrimdir.

Arkadaş bu kocaaa haritayı nasıl yapıyorsunuz siz ya.Hem de aslına sadık kalarak.Tamam pek yaşayan bir şehir yok fakat neredeyse tüm Abd'yi tüm önemli eyalet ve şehirleriyle nasıl sokaklarına varıncaya kadar yaparsınız.Oyunda yaptığım tek şey motorla şehir şehir dolaşmak.Zira yarışlar pek keyifli değil
    Aynen, haritası büyük olsunda nolursa olsun :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.