Şimdi Ara

GRAND THEFT AUTO VI | PLAYSTATION ANA KONU | 2025 SONBAHAR! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.363
Cevap
57
Favori
59.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gta 5 piyasaya sürüldüğünde 7 dolar olan take two hissesi şu ana dek 150 dolarları görmüş. tabi uzunca bir vakit bu. gta 6 çıktığında take two şirketine sadece bir konsol fiyatı kadar hisse koysanız sanırım en geç iki senede 2-3 konsol+gta6 eşantiyon olarak geri dönebilir.şuanki global çöküşten bile etkilenmedi pek bu evdekal muhabbetine.
    sadece tüketimi düşünmeyelim. rockstar a biz de ortak olalım.win win prensibi. çok popüler tüketilen ürünlere ortak olup para kazanarak da maliyetleri sıfırlayabiliriz.yeni jenerasyonda gta 6 tarihi bi satış başarısı yakalayacağından kimsenin şüphesi yoktur umarım. buyrunuz bu da hisse performansı

hizliresim.com
    BC8B1089-9A77-4F74-9002-CD1185A28101 - Hızlı Resim
    https://hizliresim.com/iA6lEA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: neczer

gta 5 piyasaya sürüldüğünde 7 dolar olan take two hissesi şu ana dek 150 dolarları görmüş. tabi uzunca bir vakit bu. gta 6 çıktığında take two şirketine sadece bir konsol fiyatı kadar hisse koysanız sanırım en geç iki senede 2-3 konsol+gta6 eşantiyon olarak geri dönebilir.şuanki global çöküşten bile etkilenmedi pek bu evdekal muhabbetine.
    sadece tüketimi düşünmeyelim. rockstar a biz de ortak olalım.win win prensibi. çok popüler tüketilen ürünlere ortak olup para kazanarak da maliyetleri sıfırlayabiliriz.yeni jenerasyonda gta 6 tarihi bi satış başarısı yakalayacağından kimsenin şüphesi yoktur umarım. buyrunuz bu da hisse performansı

https://hizliresim.com/iA6lEA
    Ytd

• neczer kullanıcısına yanıt
    Tuketim cok onemli bir olay... hatta hersey diyebiliriz.

adamlar ps3'e oyunu getirmeselerdi en fazla 50 dolari gorurlerdi...

Sayet Ps4'e gta vi koymazlarsa o hisse duser hata dibi bile gorebilir... yeni nesil konsollarda da hedeflenen rakama ulasamazlar...

Ustte de yazdigim gibi take two ve Rockstar bu hisseleri en fazla gta v'in ps3 versiyonundan elde etti. Hal bu iken adamlar daha fazla hisse yukseltmek icin gta vi'yi simdiki nesile getirebilirler ozellik ve grafikleri az biraz kirpilmis sekilde...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende silmeyeceklerini düşünüyorum...

• Ps5 ile GTA 6 da yayınlanır.
    Ps5 e yakışır.

• Ulan allahsız rockstar şu oyunu bı çıkaramadın gitti. Oyunun çıkmasını geçtim sızıntı vs de yok yaprak kımıldamıyor anasını satayım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -BraveHeart- kullanıcısına yanıt

Bilgi sızdırmama işini en iyi yapan firma Rockstar :)

• Cyperpunk’ın ateşi sönmeden tanıtılacağını sanmıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zoilist

Cyperpunk’ın ateşi sönmeden tanıtılacağını sanmıyorum

Cyberpunk'ın o kadar büyük sükse yaratacağı nerden çıktı? Oyun çıktı mı veya oynadım oynadın mı? Böyle boş yorumlara deli oluyorum. GTA kim CP 2077 kim, aralarında kaç gömlek var. Rockstar'ın çıkaracağı oyuna sorun çıkaracak bir oyun yapabilecek bir firma henüz yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elpdrno_046 -- 24 Ekim 2020; 15:23:59 >
  • elpdrno_046 kullanıcısına yanıt

Cd projekt red en az rockstar kadar kaliteli bir firma. Witcher 3 de zaten neler yapabildiklerini gördük. Kendileri şu an Avrupa'nın en değerli oyun firması oldu. Cyberpunk oyun basınında oynandı oynayanlar öve öve bitiremiyor. Sonuçta çıkacak olan oyun alalede bir ubisoft oyunu değil GRAND THEFT AUTO VI  | PLAYSTATION ANA KONU | 2025 SONBAHAR!  He rockstar games istediği zaman duyurur onu bilemem ancak cyberpunk oyun dünyasında sağlam ses getirecek kesinlikle eminim

• elpdrno_046 kullanıcısına yanıt
    GTAv’ten büyük reklam yaptılar benim takip ettiğim kadarıyla. Sorun çıkarıp çıkarmaması oyunun çıkmış olmamasının bir önemi yok. Satışlarını etkileyebilir. Küçük gamer kafanla yorum yapma. Bunlar satış planma işleri. Her şeyden etkilenebilir.. Git masa başında deli olmaya devam et

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zoilist -- 24 Ekim 2020; 16:44:22 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • koftehor1 K kullanıcısına yanıt

CD Projekt Red'in hiçbir oyunu RDR2 kadar kaliteli değil. The Witcher 3 de aynı şekilde RDR 2'den birkaç gömlek düşük bir oyun. Bunu iki oyunun aldığı puanlara bakarak anlayabilirsin. TW3 93 Metacritic/Opencritic puanına sahipken RDR 2 97 Metacritic/Opencritic puanı ile GTA IV ile birlikte tüm zamanların en yüksek puanına sahip oyunu konumunda. CP 2077 güzel bir oyun olacak ancak 97 bandını görmesi mümkün değil. TW3 gibi 90 en fazla 93 bandında olacaktır. Dost Kayaoğlu'nun RDR 2 incelemesinden bir cümle ile kapanışı yapayım; "Rockstar daha iyisini yapana kadar en iyisi bu"

• zoilist kullanıcısına yanıt

Sen nasıl takip ediyorsun anlamadım. Rockstar'ın tek serisi GTA mı? RDR 2 oynamamış olduğunu bu kadar belli etme bari. RDR 2 tüm zamanların en iyi oyundur ve tüm zamanların GTA IV ile birlikte en yüksek puanını almıştır. Ağlayacağına gidip RDR 2'ye biraz bakabilirsin. CD Procekt RED'in şimdiki Rockstar kalitesine gelmiş olmasına daha çok var. Geldiğinde zaten Rockstar yine arayı açmış olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: koftehor1

Cd projekt red en az rockstar kadar kaliteli bir firma. Witcher 3 de zaten neler yapabildiklerini gördük. Kendileri şu an Avrupa'nın en değerli oyun firması oldu. Cyberpunk oyun basınında oynandı oynayanlar öve öve bitiremiyor. Sonuçta çıkacak olan oyun alalede bir ubisoft oyunu değil   He rockstar games istediği zaman duyurur onu bilemem ancak cyberpunk oyun dünyasında sağlam ses getirecek kesinlikle eminim

CDPR'in Avrupa'nın en değerlisi olması bir şey değiştirmiyor. Rockstar Games CDPR'den 2 kat daha değerli bir firma.

GRAND THEFT AUTO VI  | PLAYSTATION ANA KONU | 2025 SONBAHAR!
    GRAND THEFT AUTO VI  | PLAYSTATION ANA KONU | 2025 SONBAHAR!

• Rockstar games e bayılırım. Çıkarttıkları her oyunu defalarca oynadım nerdeyse ancak siz baya fanatiksiniz anlaşılan. Ancak Cyberpunk ın ciddi ses getireceği gerçeğini değiştirmiyor bu. Oyun için tartışmaya değmez ne diyelim gta 6 çıksın cyberpunk çıksın hepsini keyifle oynayalım. İyi oyunlar diliyorum size

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koftehor1 -- 24 Ekim 2020; 17:4:58 >

Ben hicbir firmanın fanatiği değilim. Gerçekleri söylüyorum sadece. CP 2077'nin güzel olacağını belirttim zaten. Sadece CP 2077 RDR2 seviyesine erişebilecek bir oyun değil çünkü CDPR henüz R* niteliğinde bir firma değil. R*'ın 2008 yılında yaptığı GTA IV 98 puanla tüm zamanların en yüksek değerlendirmesine sahip oyunuyken, CDPR'in 2015 yılında yaptığı ve teknolojik olarak geliştirme konusunda ondan 7 sene önce çıkan GTA IV'e göre çok daha fazla avantaja sahip TW3 ise 93 puan aldı. Bu örnek iki firma arasındaki farkı anlamanız için daha yararlı olur umarım.

• Siz iki farklı türde oyunun puanını kıyaslayıp bunun puanı daha yüksek bu daha iyi diyorsunuz da önceki mesajınızda cyberpunk ın büyük sükse yapacağı nereden çıkmış demişsiniz? E witcher 3 93 puanla gta 4 den daha düşük puanlı olmasına rağmen oyun dünyasında büyük sükse yapmadı mı sizce? Cd projekt red de artık "baba" oyun firmaları dediğimiz bir oyun firması haline geldi ve cyberpunkın pazarlanmasına bakarsak ve ilk gelen yorumlara bakarsak büyük bir sükse yapacağı zaten belli. Oyunu severiz sevmeyiz orasını göreceğiz ancak cyberpunk'ın o kadar büyük sükse yaratacağı nereden çıktı diye sormanız oyun piyasasını takip etmiyorsunuz izlenimi oluşturuyor. Oyun için oluşan hype'ın farkındasınızdır eğer az buçuk piyasayı takip ediyorsanız. Bu nesilde birinci favori oyunum rdr 2 , ikincisi ise witcher'dır. Her iki firma da en sevdiğim firmaların başında gelir fakat oyunların puanlarına bakıp yapılan karşılaştırma elma ve armut kıyaslamaktan farksız. Yoksa gta 6 için hepimiz heyecanlıyız. Kusursuz olacağından şüphem yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koftehor1 -- 24 Ekim 2020; 17:37:13 >

Ben çıkmamış bir oyuna "boyok sos gotorocok öğğ öğğ" diyecek kadar fanatik biri ve kolay gazlanan biri değilim. Bunu RDR 2 duyurulduğunda da GTA V duyurulduğunda da yapmadım. Oyun çıkmadan şöyle iyi böyle iyi demek çocuk işidir. Çıktıktan sonra bu yorumları yapmak gerekir. Pazarlama taktikleri ile gaza gelmek doğru değil. Ubisoft'ta oyunlarını çıkmadan insanları gazlıyor Rockstar Games'te. Yani pazarlama hype veya oyunu 10-15dk oynayan insanların söyledikleri değil, oyun çıktıktan sonra bizim neler söyleyeceğimiz önemli. Ben de CP 2077 oynayacağım, dediğim gibi güzel bir oyun olacaktır. Ancak RDR 2 kalitesinde bir oyun olması bana göre mümkün değil. Bu benim düşüncem. Oyun çıkınca göreceğiz.

• Nihai oyunlA ilgili bir haber yokmuş

• Gta 5 çok dandik bir oyundu. Grafikleri kötü fizik öğeleri yetersiz arabanın yolda gidişi bile garip saçma sapan bir oyundu. Millet neden bu kadar sevdi çözemedim.

Fizik yok

Ses efekleri yetersiz.

Grafikler çizgi film gibi ve aşırı sisli.

Gta4 bile ondan daha iyi bir oyundu . Çoluk çoçuğun seveceği oyun yapma isteklerinden dolayı gta6 dan ümidim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0145B01C9 -- 24 Ekim 2020; 20:27:14 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.