Şimdi Ara

Grand Theft Auto VI (GTA 6) [ANA KONU] | Fragman Çıktı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.853
Cevap
107
Favori
86.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yerimizi alalım buralar değerlenecek
  • B.e.k.l.i.y.o.r.u.z

• Biz de yerimizi ayırtalım uygunsa şimdiden  

• ya ulan, duyuruldu sandım 

• Çıktığı gibi hemen oynamak lazım. GTA'nin single playerı çok ayrı bir dünya.

• gta v in basarisi hala devam ediyor. 1-2 yilda çıkacağını da sanmıyorum

Ayrica gta vten sonra 6nin hayal kırıklığı yasatmasi da olasi bence
  • Buralar yandığı zaman torunlara göstermelik olsun diye yazım şurada kalsın
  • Gta VI cikarsa kesinlikle almayacağım. İki tane Gta V aldım ayıptır :)
  • Konuyu görünce bi heyecanlandım doğrusu :) Şayet şöyle bir husus söz konusu Gta V halen deli gibi satıyorken rockstar gta VI çıkarmaz gibi geliyor. ama bende çok merak ediyorum. Şayet vice city gibi miamide falan geçerse hiç acımadan kaç para olursa olsun satın alacağım  

• Artık şu binalar yıkılabilsin istiyorum tabi mümkün değil :D

• Yakin zamanda duyrulacagini sanmiyorum. En azindan yeni nesil konsollara da GTA V'i iyice sattiktan sonra duyrulur ki bence en erken 2022'yi bulur duyuru.

• kerim35 kullanıcısına yanıt

GTA 6 konsol konusu bir ÜYE tarafından tee 2016'da açılmış ne ban yemiş ne konusu silinmiş aha bak: https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/115719592

• Sayılı gün çabuk geçer, yerimizi alalım biz de...

• quote:

Orijinalden alıntı: WhyNot?

GTA 6 konsol konusu bir ÜYE tarafından tee 2016'da açılmış ne ban yemiş ne konusu silinmiş aha bak: https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/115719592

Haklısın yanilmisim bende şaşkınım. Zaten konusu olan konunun konusu açılmış :(
  • kerim35 kullanıcısına yanıt

Orası konsol konusu burası PC konusu. GTAV ve RDR2 dahil bir çok oyunda konsol ve PC konuları ayrıdır; GTAV PC | GTAV PS || RDR2 PC | RDR2 PS

• WhyNot? kullanıcısına yanıt

@WhyNot? Link için teşekkürler. Konuyu Grand Theft Auto ana forumuna açıp oyun platformlarına yansıma yaparak yaratmıştım. PS bölümünde zaten bir konu var olduğu için oradan yansımayı iptal edeceğim. Bir kaç güne kadar hala hatalı biçimde görünmeye devam ederse bildirin lütfen.

• 2022 sonuna kadar çıkacağını düşünmüyorum ama yerimizi alalım.

• En erken 2023de çıkar çokta beklentiye girmeyin.
  • Hikaye kısmına önem verilmesi gerektiğini düşünüyorum onlinedan daha çok ama tam tersi olacak gibi duruyor. Belki bana "eski kafalı" diyebilirsiniz ama SA-MP olaylarından beri oyunun online kısmındansa hikayeye önem veren biri olmuşumdur tabi bu sadece GTA için değil genel olarak benim düşüncem GTA VI için artık çok devasal yenilikler lazım Vice City den beri vur kır parçala artık beni bile baydı. Bu oyunun(aslında GTA serisinin demek istedim) ne yazık ki geleceğini pek göremiyorum, hikayeye önem verilmedikçe, online kısma daha çok önem verildikçe hack kısmı onlineda daha da artacak(zaten halihazırda var ama şuankinden daha da artacağını düşünüyorum) ve NBA2K online kısımları gibi veya benzer seriler gibi sönük kalacağını düşünüyorum.

Bana göre en kolay çıkar yol summit1g gibi yayıncıların yaptığı GTA üzerindeki Roleplayler olacaktır. Twitch üzerinde GTA Roleplay tarzında bir segment açıp burda kazan-kazan hem oyuncuların(daha doğrusu roleplay yapanların) hem de yapımcıların kazanacağı bir durum olması içten bile değil, ama bunun uzun süreli olması için Twitch üzerinden sürekli etkinlikler şart yapımcı tarafından.

Bunun dışında kendi söylediğimle çelişeceğim ama bunu da söylemezsem olmaz GTA serisine yenilik gelse yani devasal yenilikler oyun GTA olmaktan çıkacak ve GTA oyununun özünü sevenler oynamak istemeyecek, ama bu şekilde kalırsa da benim gibi artık görev yap adam vur kır parçala kısmından bayan kitle pek oynamak istemeyecek. Bence GTA VI çıkması bile yanlış seri bazında seri V ile bitirilmeliydi ama oyunun ticari yönü süper über olduğu için bu seri GTA 10a kadar gider diye düşünüyorum hep aynı şekilde. GTA VI çıkmasa bile GTA V şirketi bir 5 sene daha ticari olarak taşıyabilir.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.