Şimdi Ara

★ Grand Theft Auto V (PS4 ANA KONU) ★ (761. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.106
Cevap
170
Favori
513.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 759760761762763
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2x rp ve para kazandıran görevler bitti sanırım iyi kasıyorduk.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle meraba arkadaşlar gta 5 ps3 te oynuyordum fakat sıkın tı çıkardıgta5 bitirdim sıkıntısız bugsuz sonra last of usa girdim orda bug oluştu çıktım gta 5 e girim dedim 1 saat loadinde bekledim sonra ne yaptıysam olmadı resetlefim hemde10 kez falan şimdi ne oldusa başladı fakat işte tonya hörevinde görev başlamadı falan onları hallettim şimdide bi görev var trevorun evini dağıtıyolar cinematik girdiğinde önce ses 5saniye sonra görüntü giyor cinematici geçsrmde takılıyor ama ps donmuyor uzun oldu ama kusura bakmayınyardım edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hikaye modunda para kasmanin yontemi var mi suikast gorevleri oncesinde borsaya para yatirmak disinda?
  • Online beraber girebileceğim arkadaşlar arıyorum

• cok iyi yav
  • Heist için arkadaşlar aramaktayım. Çok iyi bir oyuncu değilim ancak takıma ayak uyduruyorum en azından. Oyun kiminle eşleştirse, bir türlü bitiremiyoruz görevleri. Ya adamlar sürekli ölüyor ya da görev ortasında çıkıyorlar.

PSN: xxterry134xx

• Yeni gelen pach bir şeye yaramadı dün full hackler vardı yada bana öyle geldi adamları vurmaya çalışıyorum ama ölmüyor sonra eve gidip tvden izledim adamları uçaktan paraşüt olmadan atlayanlar yere düşüyor hiç adam kalkıp koşmaya başladı bir kaç kişi vardı onların kol bacakları hatta tüm gövde yok millet adamları takir takir gebertiyor açık hemen bulmuş adamlar ayrıca yeni gelen arabalara boşuna para yatırmayin çok fena kayıyor kamyon özellikle iyi görüntü oluyor ama boşa para bence birde son olarak bu pasific görevi banka soygunu tam nasıl yapılıyor biz yapmaya çalıştık yok swat yok polis hiç pesimizi bırakmadı kuruma arabayla yapanlar var ama dagdan aşağı inerken kuruma patlaması için nasıl inmek gerekiyor yada illa motorla gidip paraşütle atlamak mı gerekli ?

• ireMira kullanıcısına yanıt
    Ps de mi bunlari yapiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

Ps de mi bunlari yapiyor

Aynen öyle dün akşam 9.? GB update geldiği gibi nasıl olduğuysa adamlar aynen böyle onlar tek atış ben ölüyorum herifler yağdırmama rağmen herifler ölmedi dün kendim yaşamasam inanmazdim keşke kayıt etseydim bilginiz olsun sizinde karşınıza adamlar gelirse dikkatlice bakın ps4 boku çıktı hadi para lwl hilesi neyse bu olay ne ? Detaylı bilen açıklık getirirse bizde anlarız ne olduğunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ireMira -- 16 Mart 2016; 20:09:45 >
    Oyun hataları falan olabilir de hile yapmak için kırılması lazım bilemiyorum, lag falan olabilir mi acaba ? Çünkü mantıken uygun değil. Daha iyi bilen bir arkadaş bizi aydınlatırsa iyi olur.
    tabi ps4'ten bahsediyorum.
  • Adam uçakla çıktı sonra paraşüt açmadan yere düştü bunu izledim evdeki tvden nasıl oldu anlamadım biz yüksek köprüden düşsek geberiyoruz

• Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi, GTA 5'i PC'de bitirdim, online da idare eder bir karakterim var, yakın zamanda da PS4 aldım şu anda da GTA 5 indirime girdi, acaba PC'deki karakteri PS4'e aktarabilir miyiz bunun için konu açılmış ama en son 2015 yazında konuşulmuş ve o zaman aktarılamıyormuş belki artık aktarılabiliyordur diye soruyorum da yardımcı olursanız sevinirim.Bilgisayarım 5-6 aydır arızalı hiç oyun oynayamıyorum ondan, dedim zaten bitirdim hikayesini de işte kararsız kaldım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ireMira

quote:

Ps de mi bunlari yapiyor

Aynen öyle dün akşam 9.? GB update geldiği gibi nasıl olduğuysa adamlar aynen böyle onlar tek atış ben ölüyorum herifler yağdırmama rağmen herifler ölmedi dün kendim yaşamasam inanmazdim keşke kayıt etseydim bilginiz olsun sizinde karşınıza adamlar gelirse dikkatlice bakın ps4 boku çıktı hadi para lwl hilesi neyse bu olay ne ? Detaylı bilen açıklık getirirse bizde anlarız ne olduğunu

ps3 üzerinden yapıyorlar hileyi karakter taşıyıncada kalıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

quote:

quote:

Ps de mi bunlari yapiyor

Bizde yaptık onu lwl ve para hilesi ama bu başka birşey ölümsüzlük ve attığını kafadan vurma olayı başka onuda aynen ps3 ps4 aktarmak mümkünmü'ki

• Oyunun Story modu bitti haritada atlama görevleri hariç görev kalmadı galiba başkada çıkmaz.

Şimdi napmak lazım acep?
    Online moda mı girmeliyiz?
    Story modu iyiydi ya erken bitti sanki sarmıştı baya

• quote:

quote:

Ps de mi bunlari yapiyor

Psn hesabına mod yaptrp ps4e transfer ediyorlar görünmez kıyafet yaptrmıştır mesela
    Çünkü ps4te hack mod işlemi olmuyor

Son heiste gelince eklerseniz beni yardımcı olurum defalarca bitirdim

• quote:

Orijinalden alıntı: Cluptechno

Oyunun Story modu bitti haritada atlama görevleri hariç görev kalmadı galiba başkada çıkmaz.

Şimdi napmak lazım acep?
    Online moda mı girmeliyiz?
    Story modu iyiydi ya erken bitti sanki sarmıştı baya

Online gir bir daha cikamazsin

• quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

quote:

quote:

Ps de mi bunlari yapiyor

Emre kardeşim crew açtım ben kuzenlerle aramızda bu RP nasıl hızlı kasılır yada ne yapılması lazım crew için ben biraz ilerlettim GTA oyununu ama crew olayında caktim

sürekli görev yaparak kasılır en hızlı
  • 
Sayfa: önceki 759760761762763
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.