Şimdi Ara

★ Grand Theft Auto V (PS4 ANA KONU) ★ (759. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.107
Cevap
170
Favori
513.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 757758759760761
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hdfilmdepo_09 kullanıcısına yanıt
    Aslında ben kuracaktım ama ben de yeni olduğum için öyle bi yükün altına girmek istemedim. Hali hazırda güncel olup forumda konusu olan bi crew e dahil oldum az önce.

http://forum.donanimhaber.com/m_112899757/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetalPWN

Aslında ben kuracaktım ama ben de yeni olduğum için öyle bi yükün altına girmek istemedim. Hali hazırda güncel olup forumda konusu olan bi crew e dahil oldum az önce.

http://forum.donanimhaber.com/m_112899757/tm.htm

Teşekkürler hocam sıkı bi gurubumuz vardı ps3teyken benzer bir grubumuz olabilir diye düşünüyorum paraya ihtiyaç varsa heistlerden pay almam takılırız

Benim de ihtiyacım yok şu an ama heist görevleri duruyor hala :) Paylarımızı yeni başlayan arkadaşlar var onlara verebiliriz, dediğiniz gibi amaç bir arada olmak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetalPWN

Benim de ihtiyacım yok şu an ama heist görevleri duruyor hala :) Paylarımızı yeni başlayan arkadaşlar var onlara verebiliriz, dediğiniz gibi amaç bir arada olmak.

Tamam hocam yaparız heistlerini sıkıntı yok:)
    Benim kuzenimde bugünlerde alacak konsol ve gta5 ve ğs3te hiç oynamamış olacağı için parasız bi arkadaş daha bulup 2 kişinin ekonomisini düzeltiriz oyunda:)

Hocam ben de onlinea yeni başlıyorum. Oyunu yeni aldım, yapacağınız etkinliklerde yer alabilirim. Online hakkında pek fikrim yok maalesef, ilk defa oynayacağım. :/
    Tavsiyelerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drybeansandrice -- 18 Şubat 2016; 9:57:43 >
  • Arkadaslar online heistlerden istek falan geliyor. Ben onu kabul etsem bir daha yapamayacak miyim hem bunlarin bir sirasi yok muydu? Bir de hep ayni grupla mi yapmak zorundayiz? Kusura bakmayin pek bir sey bilmiyorum bu konuda, yardimci olursaniz sevinirim.

• --CarpeDiem-- kullanıcısına yanıt
    Kabul edebilirsin heistleri istediğin kadar tekrarlayabilirsin ilk defa yaparken sırayla yapıyorsun sonra istediğini tekrar tekrar yapabilirsin.Aynı grupla yapma zorunlu değil ancak aynı grupla+crew ile heistleri tamamlarsan ekstra para geliyordu ama ne kadar dersen tam hatırlamıyorum.
  • EXios kullanıcısına yanıt
    Tamamdir hocam sagolun.

• quote:

Orijinalden alıntı: --CarpeDiem--

Tamamdir hocam sagolun.

Aynı grup zorunluluğu yok ama aynı grupla baştan sona sırasıyla tüm setup ve finaller dahil hiç ölmeden hiç failed hata yapmadan hiç takılmadan ve hard modda tamamlarsan ekstra 10m veriyor

Anladim. Tesekkurler cevap icin.

• Beyler ps4 e gta 5 indirdim, oyunu açarken 23 gb boş alan olmasına rağmen, sistem depolama alanında yeterli boş alan yok diye bi hata alıyorum, nasıl düzeltebilirim

• Arkadaşlar pcdeki karakterimi ps4'e taşıma gibi bir şey mümkün mü?
  • Benım bu oyunda güzel bi evim vardı, sonra yeğene verdim gitmiş eski püskü bir garaj almış ev de kaybolmuş. 500 bin vermiştim o eve oysa. Nasıl geri alırım onu.

• Şu karakterin hızlı koşusunu bi türlü yükseltemiyorum saatlerce bisiklet yüzme koşu yapıyorum yok yok yok.. Ciğer kapasitesi ve gizli yürüme bile gelişti ama strenght gelişmiyor!!!

• oguzhan_48 O kullanıcısına yanıt
    Strenght i geliştirmek için bol bol adam dövmen gerek. Koşu vs Stamina yi yükseltir.
  • Öncelikle merhaba arkadaşlar.
    GTA V daha yeni aldım şuan 16 levelim heist görevlerini birlikte yapabilecek arkadaşlar ve diğer soygunlarda yardımcı
    olmaya çalışırım gerçekçi olmak gerekirse oyun becerim daha yeni olduğum için kötü yardımcı olabilecek arkadaşlar beni ekleyebilir TR-SynaxFlex şimdiden teşekkürler :)

• Bende bu gun aldim oyunu ilk defa baslicam online bana yardimci olabilicek var mi neler yapmam lazim neler yapayim tavsiyeleri olan var mi ?

• Bu başlığın aklı başında üyelerinden oluşan bir Crew'i olsa çok iyi olurdu.
    Şu heist veya görev bitip free roama geçtiğinde hemen yanında doğduğu arkadaşlarını öldürmeye çalışanlar var ya, bunlar beni korkutuyor.
    Özet: Bıktım _ksa_ lı arabın yellosundan...
  • Arkadaşlar martinden görev alamıyorum, telefonla arayınca kilitli gösteriyor, jobs kısmında martinin hiçbir görevi yok. Bu kiliti nasıl açarım acaba, bu arada levelim 48

• 
Sayfa: önceki 757758759760761
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.