Şimdi Ara

★ Grand Theft Auto V (PS4 ANA KONU) ★ (757. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.106
Cevap
170
Favori
513.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 755756757758759
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Isaret parmagini uzatip suraya otur, sen gibi anlamlara gelecek el hareketleri nasil yapiliyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Isaret parmagini uzatip suraya otur, sen gibi anlamlara gelecek el hareketleri nasil yapiliyor?

R3'e bas yölendir karakteri
  • Selam beyler. Online için oynayacak grup arıyorum. PSN ID: Captur91 Yaş 25. pazar p.tesi evdeyim. Dİğer günler genelde gece girip sabaha kadar oynuyorum. Şuan 26 lvlım. 2.heist duruyor. Oynamak isteyenler eklesin.

PSN ID: Captur91
  • Sevgililer günü arabası ne zaman açılacak
  • Merabalar
    PS4ümü yeni aldım.
    Yarın GTA5 İle aranızdayım.
    PSN: harun0720
  • Şuan soygun yapmaya başlıyoruz iki kişi daha lazım, bütün soygun bölümlerini yapmayı düşünen varsa beklerim, duruma göre diğer soygunlarıda yapabiliriz psn FRKNBLG

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dippyçik

quote:

Isaret parmagini uzatip suraya otur, sen gibi anlamlara gelecek el hareketleri nasil yapiliyor?

R3'e bas yölendir karakteri

Olmuyor o
  • quote:

touchpadden açtığınızda action kısmı var sanırım burada değişik seçenekler çıkıyor, daha sonra aynı anda l3 ve r3e bastığınızda o hareketi yapıyor, eğer bahsettiğiniz buysa.
  • Beyler şu ormanlık alandaki B görevi yapılamıyor. Tüm görevleri tamamladım ama oraya gidiyorum net mission later gibi şeyler söylüyor hangi karakteri alsam o renge bürünüyor ama bi türlü göreve giremiyorum.görevin adı (monkey business)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhan_48 -- 9 Şubat 2016; 19:47:07 >
  • All Father kullanıcısına yanıt
    o kismi biliyorum. orada benim bahsettigim hareket yok.

aynen sunun gibi bir hareket yapiyorlar. ama o kisimdaki her hareketi denememe cikmadi
  • Arkadaşlar birkaç sorum olacaktı izninizle.. Çok özür diliyorum saçma sorular için, GTA cahiliyimdir.

1- Oyunu yeni alınca, hiçbir şey oynamadan direk olarak online moda girsek başarılı olabilir miyiz? Nasıl diyeyim, hiç hikayeyi oynamadan direk olarak online takılsak çok mu ezilirim?

2- 1.250.000 hediye para veriyormuş oyun. Bu para yüksek bir meblağ mıdır? İzlediğim videolarda falan herkesin şekil şekil arabaları mevcut yani kısa sürede bitebilir mi para? Bir de bu arabalar ömürlük mü bizim oluyor yoksa süreli mi?

3- Online görevler varmış sanırım, eğer bu oyunu oynayan arkadaşımız yoksa bu görevlere girebilir miyim? Yani oyun rastgele başka oyuncu atayabiliyor mu?

4- Son sorum.. Bu online haritası nasıl oluyor acaba, yani girdim diyelim. Tüm dünya oyuncuları aynı yerde mi yoksa belli bölge oyuncuları mı aynı yerlerde takılıyor?

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Finn Balor -- 11 Şubat 2016; 5:19:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: terry134

Arkadaşlar birkaç sorum olacaktı izninizle.. Çok özür diliyorum saçma sorular için, GTA cahiliyimdir.

1- Oyunu yeni alınca, hiçbir şey oynamadan direk olarak online moda girsek başarılı olabilir miyiz? Nasıl diyeyim, hiç hikayeyi oynamadan direk olarak online takılsak çok mu ezilirim?

2- 1.250.000 hediye para veriyormuş oyun. Bu para yüksek bir meblağ mıdır? İzlediğim videolarda falan herkesin şekil şekil arabaları mevcut yani kısa sürede bitebilir mi para? Bir de bu arabalar ömürlük mü bizim oluyor yoksa süreli mi?

3- Online görevler varmış sanırım, eğer bu oyunu oynayan arkadaşımız yoksa bu görevlere girebilir miyim? Yani oyun rastgele başka oyuncu atayabiliyor mu?

4- Son sorum.. Bu online haritası nasıl oluyor acaba, yani girdim diyelim. Tüm dünya oyuncuları aynı yerde mi yoksa belli bölge oyuncuları mı aynı yerlerde takılıyor?

Teşekkürler.

1) hikayeyi oynamanı tavsiye ederim sonra online gir ama her durumda çok ezilirsin
    2) hediye para çerez parası sayılır sağlam bi araba alırsın modifiyesine bile yetmez
    3)dünya üzerinden bir çok kişiyle birarada oynuyorsun görevleri vs
    4)tüm dünya oyuncularının tek bir haritada oynadığı bir oyun yoktur heralde heleki gta
    30ar kişilik sunucular hazırlanmış sen girerken en uygunu hangisiyse oraya atıyor seni

• Grand Theft Auto Online: Be My Valentine

• hdfilmdepo_09 kullanıcısına yanıt
    Çok teşkkürler hocam, saolun.

• Beyler online yukleme ekraninda double cash ve rp için üçgen tusna basiyorum ama bir türlü yüklenmiyor. %90 da kaliyor. Sonra hata verip normal online atiyor. Hic yararlanamadim bu double etkinliğinden. Siz de de sıkıntı var mi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gran Turismo 7

Beyler online yukleme ekraninda double cash ve rp için üçgen tusna basiyorum ama bir türlü yüklenmiyor. %90 da kaliyor. Sonra hata verip normal online atiyor. Hic yararlanamadim bu double etkinliğinden. Siz de de sıkıntı var mi.

Benim icin de aynisi gecerli yuzde 90 da kaldi ve olmadi. ve etkinlikte bitti malesef artik yararlanamiyoruz..
  • Merhabalar.İlk defa GTA V alacağım için biraz bilgisizim.Online mod için white shark card almam gerekiyor mu?Para kasmak zor mu veya ihtiyaç var mı ?
  • SofiaAuditore kullanıcısına yanıt
    Hazır indirim varken almışken bundle alın hocam başlangıçta rahatlatır sizi. Öyle aman aman bi meblağ değil bi süper car alıp modifiye etmeye çalışsan yarısında paran biter ama siz öyle yapmayin tabii :) Heistler açılana kadar sadece garaj almaya bakın. Arabaya falan hemen abanmayin silahlara önem verin.

• oguzhan_48 O kullanıcısına yanıt
    hocam dediğiniz göreve bende geldim aynı durum bende de oldu :)
    siz görevi tamamlayabildiyseniz izah eder misiniz?
    zira birkaç gündür bende takıldım :)
  • Ltr_Drk kullanıcısına yanıt
    Hocam o görevde sorun var. Görev yerine gittikten sonra limandaki bota binip biraz dolaşın denizde, geri görev yerine geldiğinizde görev başlayacak.
  • 
Sayfa: önceki 755756757758759
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.