Şimdi Ara

★ Grand Theft Auto V (PS4 ANA KONU) ★ (758. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.107
Cevap
170
Favori
513.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 756757758759760
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Simdi deneyecegim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar müsadenizle size komik gelebilecek birkaç sorum vardı. Acemiyim maalesef..

1- Bu oyunda araçları nereden satın alıyoruz yani galeri nerede acaba? Bir de araç almak şart mı, yani rastgele sokaktan bulup onu modifiye ettirsek olabilir mi? Bir de bu aracı nerede saklıyoruz, yani görev vs. olunca geri döndükten sonra bunu bulamıyorum bir türlü.

2- Dün rastgele birisi davrt etmiş ve girdim. İnanılmaz zevkli bir bölüm vardı. 4 kişi, 2'li takımlar halinde çeteleri vuruyorduk. Bir de Heist varmış sanırım 60.000$ falan veriyordu ama bitiremedik oyuncular çıkmıştı. Neyse, bu tür görevleri ben açıp milleti nasıl davet edebilirim? Seviyem henüz 6.

3- Bir de ev alabiliyormuşuz ama fiyatı çok pahalı geldi. Ne işe yarıyor tam olarak?

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: terry134

Arkadaşlar müsadenizle size komik gelebilecek birkaç sorum vardı. Acemiyim maalesef..

1- Bu oyunda araçları nereden satın alıyoruz yani galeri nerede acaba? Bir de araç almak şart mı, yani rastgele sokaktan bulup onu modifiye ettirsek olabilir mi? Bir de bu aracı nerede saklıyoruz, yani görev vs. olunca geri döndükten sonra bunu bulamıyorum bir türlü.

2- Dün rastgele birisi davrt etmiş ve girdim. İnanılmaz zevkli bir bölüm vardı. 4 kişi, 2'li takımlar halinde çeteleri vuruyorduk. Bir de Heist varmış sanırım 60.000$ falan veriyordu ama bitiremedik oyuncular çıkmıştı. Neyse, bu tür görevleri ben açıp milleti nasıl davet edebilirim? Seviyem henüz 6.

3- Bir de ev alabiliyormuşuz ama fiyatı çok pahalı geldi. Ne işe yarıyor tam olarak?

Teşekkürler.

1 ) telefonu çıkarıpinternetten alıyorsun.sokaktakini modifiye edersen patlarsa geri gelmez ama modifiyeye girince full cocerage yani sigorta yaparsan geri gelir(ev almadan araç alma bence sıkıntı olur ev alırsan evine gelir)
    2 ) heist açman için lvl 12 olmalısın ve pahalı bir evin olmalı hobi odası heist plan odası oluyor ozaman(sanırım bu cevap 3. Sorunuda cevaplıyor)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Şu an oynayan var mı beraber rp, $ kasalım? Level ım düşük diye event partilerden bile atıyorlar
  • hdfilmdepo_09 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ediyorum hocam saolun cevaplarınız için. Özür dileyerek son bir sorum olacaktı, YouTube'dan izleyerek Dynasty 8'e girdim ve 1.100.000 gibi fiyatlardan evler de var. 200.000'lik de var. Sizce hangisi alınmalı? Sanırım 1 kez alıyoruz ve en iyisi olması lazım gibi geldi bana. Bir de araç için ne önerirsiniz?

• 1 den fazla da eviniz olabilir. High end diye tabir edilen heist odası bulunan evlerden alabilirsiniz 200k lık ev ile 1.1m lik ev arasında görünüş dışında bir fark yok. Araç olarak Kuruma mutlaka bulunmalı bence garajında gerisi göz zevkinize kalmış.
  • MetalPWN kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ediyorum hocam saolun cevaplarınız için.

• Rica ederim ne demek Psn eklerseniz heist lar açılınca beraber gireriz
  • Ben ps3te çok oynamıştım bugün ps4 sipariş verdim oynarız beraber heist vs

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar pcdeki karakterimi ps4'e taşıma gibi bir şey mümkün mü?
  • Arkadaşlar para kasmak isteyen varsa kasalım 8 aydır oynamıyordum oyunu tekrar aldım uzak kaldım biraz 105 levelim

• SirAlex kullanıcısına yanıt
    PSN: AltaiPWN ekleyin beraber girelim hocam. 12 olacağım ben de apartman için para kasmaya çalışıyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetalPWN

PSN: AltaiPWN ekleyin beraber girelim hocam. 12 olacağım ben de apartman için para kasmaya çalışıyorum :)

Ekliyeceğim hocam ama hangi görevlerden iyi para geliyor bilmiyorum açıkçası ağustos ayında bıraktım oyunu baya değişmiş oyun

Ekliyorum bende hocam yeni ba?layaca?ym online a biraz tüyo alyrym sizden :)

Psn : ardadgr16

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A R D A -- 14 Şubat 2016; 21:53:10 >
  • Ben de yeni başladım ama yardımcı olurum tabii ki :) 1-2 saate girmiş olurum oyuna
    Ben bu ak?am aldym hocam inmesi biraz sürer sanyrym yaryn falan girerseniz oynaryz.

• Tamam
  • Heistlere katılmak isteyen arkadaşlar eklesinler tek başına sıkıcı oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetalPWN -- 17 Şubat 2016; 5:48:49 >
  • Aynı şekilde görev vs yapmak isteyen ekleyebilir psn: Rebioss
  • Evet cihaz geldi gta güncelleniyor yarın oynamaya başlarım psn imzamda yazılı ekleyin sağlam oynardım alşrm hemen ve hesabımı transfer edince 200m den fazla para olacağı için heistlerde para almam zevkine yardımcı olurum:)

• 
Sayfa: önceki 756757758759760
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.