Şimdi Ara

Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU] (2631. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
54.204
Cevap
252
Favori
1.561.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26292630263126322633
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 23 Aralık 2017; 22:1:18 >
  • Beyler sabahtan beri araştırıyorum ama bulamadım ben online ye giremiyorum şöyle bir hata veriyor : sign in to social club to Play GTA online Social Club hesabım bağlı neden öyle oluyor cevap verirseniz sevinirim

Not: Oyun Steam'den

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RansoTR R kullanıcısına yanıt
    Steam'den dosyaları kontrol ettirin.Eksik veya hatalı ise Steam onarır sorun düzelir.Sorun düzelmez ise Rockstar Games ile iletişime geçin.

• BlackBeasT kullanıcısına yanıt
    Araç nereye geliyor giriş yaptım ama?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

Telefondan internet sitesine girin "southern Sanandreas Superautos" eklenecek, eğer Aracı 25.de giriş yapıp almazsanız 1 sonraki gün 550k gibi fiyata satılcak, O yüzden kaçırmayın....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 25 Aralık 2017; 12:34:59 >
  • BlackBeasT kullanıcısına yanıt
    Sagol dostm kaptım arabayı
  • Hermes'i almayın. PC platforumda bug var her zamanki gibi. FREE yazmasına rağmen 535.000 kesiyor satın alımdan sonra yıkılıyor şu an Reddit falan. Benden de kestiler bir de bildirim gönderiyorlar ücretsiz diye. Ticket attım sövdüm biraz önce bakalım buna nasıl bir çözüm bulacaklar. Bıktırdı artık Rockstar.
  • satış yapmada yardımcı olablicek varsa eklesin: atheet
    aynı şekilde yardımlaşırız.
  • TMRT kullanıcısına yanıt
    Nasıl ya ben aldım :( paranın gidip gitmediğini nasıl öğrenirm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

Geçen bunkerda mal birikmiş 1 milyonluk dedim satıyım bayadır bakmıyordum aldık 2 tır bu artiz takıldı peşime inatla vurdu tırı yardım mardım etmeyin buna.
    Utanmaz bide arkadaş listemde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 25 Aralık 2017; 21:21:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blumhouse

Kar kalınğı baya yükselmiş

Bu kar ne zamana kadar devam edecek

• Bir önceki 2 gün sürmüştü diye hatırlıyorum uzun sürmüyor.

• quote:

Bir önceki 2 gün sürmüştü diye hatırlıyorum uzun sürmüyor.

Tuh ya carsambaya kadar oynayamayacağım

• O sen miydin ya ? Kusura bakma buradan oldugunu bilmiyordum keşke söyleseydin DH den oldugunu. Telafi etmek için yapabileceğim birşey varsa yardımcı olmak isterim. Tekrar özür dilerim.
  • Dostlar bu hermes sitede free gozukuyordu ama satin aldiktan sonra 530k para gitti acaba once cekip sonra mi yukliuorlar? Zaten fakirim kurumadan baska arabam yokken boyle bir lukse gireme

• quote:

Orijinalden alıntı: ChelseaSmile

Dostlar bu hermes sitede free gozukuyordu ama satin aldiktan sonra 530k para gitti acaba once cekip sonra mi yukliuorlar? Zaten fakirim kurumadan baska arabam yokken boyle bir lukse gireme

Büyük ihtimal ileriki günlerde rockstar parayı iade eder
  • Kassady kullanıcısına yanıt
    Özür kabul edildi başka birşeye gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChelseaSmile

Dostlar bu hermes sitede free gozukuyordu ama satin aldiktan sonra 530k para gitti acaba once cekip sonra mi yukliuorlar? Zaten fakirim kurumadan baska arabam yokken boyle bir lukse gireme

ilk Karakterde sorun olmadı Hermesi free aldım, 2. karaktere geçtiğimde yine free görünüyordu, aldık lakin 535$ parayı kesdi madem para kesicen neden Free yazıyorsun..

Anında Ticket attım "this new year surprise... maybe it looks funny from there but my face on do not smile"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 26 Aralık 2017; 2:25:48 >

• Arkadaşlar şu anda oyundaki karakterimizin sadece fiziksel özelliklerini değiştirmenin bir yolu bulunuyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Davy Jones.

quote:

Kar kalınğı baya yükselmiş

Bu kar ne zamana kadar devam edecek

los santosda kar yağışı bir süre daha etkili olacakmış.

• 
Sayfa: önceki 26292630263126322633
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.