Şimdi Ara

Grand Theft Auto V - Kasma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler oyunda tutorial kısmında hiç problem yaşamadım fakat ilk göreve geçtiğim anda oyun kasmaya başladı. Oynanacak gibi değildi oyun.Kaç fps aldığımı net söyleyemem, bakmadım, fakat en fazla 15 felandır. Akıcılığı geçtim 10 metre arabayı süremedim kapattım oyunu. Oyunun bana ilk verdiği ayarlarda oldu bu olay. Genelinde Very High ya da High dı oyunun ayarları. Sonrasında ayarları en düşüğe ( kapatabildiğim ayarları kapadım ve normale çekebildim en az) aldım 720p ye çektim çözünürlüğü, yine de bir fark olmadı kasma sorunu devam etti. Sistemim şu şekilde ;

İşletim sistemi : Windows 8.1 Pro x64
    İşlemçi : AMD FX(tm)-8150 Eight-Core Processor (8 CPUs) 3,60 GHz
    Bellek : 4 Gb - G.Skill DDR3 1600MHz
    Ekran kartı : NVIDIA GeForce GTX 770 4GB

Bu arada bilgisayarda ara ara kasma varmış hissine kapılıyorum. Ayrıca ekran kartını felan da güncelledim herşeyi yine de bir fark göremedim. Sistemde overclock yapılmamıştır.

Oyun kapalıyken sıcaklık değerleri:

Oyun açıkken sıcaklık değerleri:

Oyun açıkken gördüğüm en yüksek sıcaklık değeri 75 derece.

• Nvidianin gta 5 için güncellemesini yaptın mı geforce experienceden? Bir de virüs programlarını güvenlik duvarlarını vs kapatmayı dene ve yönetici olarak çalıştır. O özelliklerle çok rahat oynaman lazım
  • Konuda belirttim güncellemelerde sıkıntı yok. Virüs programı kullanmıyorum zaten, her zaman oyunları ''Bu programı yönetici çalıştır'' secenegini secerde calıstırırım ilk. Bende oynayabileceğimi biliyorum ama bu sorunu anlayamadım bir türlü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crestand

Konuda belirttim güncellemelerde sıkıntı yok. Virüs programı kullanmıyorum zaten, her zaman oyunları ''Bu programı yönetici çalıştır'' secenegini secerde calıstırırım ilk. Bende oynayabileceğimi biliyorum ama bu sorunu anlayamadım bir türlü.

Almanyadaki arkadaşım aldığı bilgiye göre amd işlemcilerde uyumsuzluk çıkmış Oyunun bir hatası en kısa sürede düzeltilecek bi yama gelecekmiş.. İşlemciden kaynaklı dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: pakan

quote:

Orijinalden alıntı: Crestand

Konuda belirttim güncellemelerde sıkıntı yok. Virüs programı kullanmıyorum zaten, her zaman oyunları ''Bu programı yönetici çalıştır'' secenegini secerde calıstırırım ilk. Bende oynayabileceğimi biliyorum ama bu sorunu anlayamadım bir türlü.

Almanyadaki arkadaşım aldığı bilgiye göre amd işlemcilerde uyumsuzluk çıkmış Oyunun bir hatası en kısa sürede düzeltilecek bi yama gelecekmiş.. İşlemciden kaynaklı dostum

Bilgi için saol. Umarım en kısa sürede gelir :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.