Şimdi Ara

GRAND THEFT AUTO V [ANA KONU - ÇIKTI! - METASCORE: 97!] (193. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.957
Cevap
25
Favori
122.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Online da ne kadar sürede 100 level olunur ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese selam beyler, başka bir xbox da oynanmış gtav satın alırsam, online oynayabilirmiyim. Konu hakkında bilgim olmadığı için soruyorum. Online kod gibi bir şey var mı bu xbox oyunlarında ps3 ümü sattım. Ps4 alana kadar xbox a takılayım dedim. ikinci el oyunlar daha uygun gibi ama online oynayamayacaksam sıfır oyunlara bakacağım.
  • dun bi giris yaptim mesguldum fazla oynayamadim ikl 9 yil onceki oyunu gectim sonra ilk gorev zencinin araba olayi ve evine gelip save ettim orda biraktim aksam gidip isten sonra gomulcem :)

online olayi nasil zevkli mi ? hic gta yi online oynamadim daha once. story mode dan farkli mi etkisi var mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burockkcl

DİKKAT İÇERİR....

arkadaşlar bu son görevde trevor ya da michealı oldurmemız ıstenıyo ben 3. seçeneği seçtim şimdi merak ettiğim eğer trevoru oldurseydık oyunun ılerlerınde trevorla daha oynayamıcak mıydık nasıl oluyo yapan varsa yardımcı olabilri mi?

Evet o karakter olmuyor artık.

• sonunda Michael la oynamaya basladim bilen bilir muthis bi oyun isi gucu kiz arkadasimi birakip oynuyorum Allah sonumu hayretsin :)
  • dijital sürüm 1 haftalığına 40 dolar alacak olanlar kaçırmasın bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir sorum olucak lutfen alintilayip yada mention yapip cevaplayin.

Yanimda birileri oluyo ozeniyo e oynuyolar haliyle, ayri save acip bastan baslamak istiyorum sirf kendi oyunuma. mumkun mu nerden yaparim xboxta ? oyuna girdigim anda direk story moda kaldigi yerden baglaniyo da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Bir sorum olucak lutfen alintilayip yada mention yapip cevaplayin.

Yanimda birileri oluyo ozeniyo e oynuyolar haliyle, ayri save acip bastan baslamak istiyorum sirf kendi oyunuma. mumkun mu nerden yaparim xboxta ? oyuna girdigim anda direk story moda kaldigi yerden baglaniyo da.

Mümkün, oyuna girdikten sonra menüde savein yapıldığı kısımdan yeni oyun açılabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

quote:

Mümkün, oyuna girdikten sonra menüde savein yapıldığı kısımdan yeni oyun açılabiliyor.

cok tesekkur ederim hocam, artik kendime gizli yeni oyun acip cikmadan en son bi oburkune girip cikcam ki elalem otomatik benim oyuna baglanmasin. simdi soylesende he derler yine girerler

• quote:

quote:

quote:

cok tesekkur ederim hocam, artik kendime gizli yeni oyun acip cikmadan en son bi oburkune girip cikcam ki elalem otomatik benim oyuna baglanmasin. simdi soylesende he derler yine girerler

Aynen öyle yap hocam, otomatik olarak son oyunu açıyor oyun. Sen kafede falan mı oynuyorsun?

• Beyler yok mu stunt jump kasan biri falan , 49/50'de kaldım tek oynamayip online yapalim diyorum , daglara taslara sovsem azdır

• quote:

quote:

quote:

quote:

Aynen öyle yap hocam, otomatik olarak son oyunu açıyor oyun. Sen kafede falan mı oynuyorsun?

yok kardesim ya, evde xbox var kizarkadasimin kardesi musallat oluyo bazende ondan sordum. cok dert degil 2 dakikalik islem.

• yesil yaris motorunu nerden bulabiliriz singleplayer modunda?

hani su kuyumcu dukkanini soydugumuzda kullandigimiz motor
  • Şu anda gta'da bütün şehire kar yağıyor:D her yer kar tutmuş durumda. Noel sürprizi yapmışlar sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkTranqlty

Şu anda gta'da bütün şehire kar yağıyor:D her yer kar tutmuş durumda. Noel sürprizi yapmışlar sanırım.

Harbiden yapmış Rockstar valla helal olsun ama bazi yerlerde objeler bozuluyor , kim bilir ne kadar ram yiyordur...Ayni zamanda noel baba,geyik ve kardan adam maskeleri de ücretsiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Arm the Homeless

quote:

Orijinalden alıntı: DarkTranqlty

Şu anda gta'da bütün şehire kar yağıyor:D her yer kar tutmuş durumda. Noel sürprizi yapmışlar sanırım.

Harbiden yapmış Rockstar valla helal olsun ama bazi yerlerde objeler bozuluyor , kim bilir ne kadar ram yiyordur...Ayni zamanda noel baba,geyik ve kardan adam maskeleri de ücretsiz

Her yaptıkları işte kendilerine daha fazla hayran bıraktırıyorlar, Yeni Red Dead Redemption'ı dört gözle bekliyorum.
  • beyler bende gorevler para vermemeye basladi bug mu var yoksa normal mi ?
  • bide arkadaslar, ben yeni oyuna tikladigimda yada bi gorevi tekrar ettigimde tamamladiktan sonra doluyor yazarken donuyo oyle kaliyo kapatip acmak zorunda kaliyorum sizce neden olabilir ?
  • daha yeni gta v aldım cok bu sey kaçırdım

• quote:

Orijinalden alıntı: Consciousness

daha yeni gta v aldım cok bu sey kaçırdım

Hayır bence hiç bir şey kaçırmadınız. Ben de geçen hafta aldım ve single player oynarken hiç bitmesin istedim. Online'ı tam çözemedim ama arkadaş bir göreve girdi ve bir de 100 milyon paramız oldu. Hile işi biraz ilerlemiş.
  • 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.