Şimdi Ara

Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU] (1602. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
54.204
Cevap
252
Favori
1.561.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16001601160216031604
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ayrıca bunlarda araç hileleri.

Araç hileleri
    Rapid GT: 1-999-727-4348

Sanchez: 1-999-633-7623

Comet: 1-999-266-38

Limo: 1-999-846- 39663

Stunt Plane: 1-999-2276-78676

Trashmaster: 1-999-872-433

Buzzard: 1-999-289-9633

PCJ-600: 1-999-762-538

(Alıntıdır).
  • GTA 5'in optimizasyonu çok iyi diyorlar, doğru mudur acaba? Haftalardır Mortal kombat X'i bekliyordum. Ama optimizasyonu çok kötü diyenler var. Öyle olunca da oyunun keyfi kalmıyor. Hele ki bir dövüş oyununda fps'nin sürekli değişmesi, artıp azalması kadar kötü bir durum olamaz.
  • GTX 760 ile texture quality yi High yapamadım. Bu kartla High yapan varsa ayarlarını paylaşabilir mi?(1920 x 1080)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • altunkesen kullanıcısına yanıt
    yok onları biliyorumda yazacak yer yok teli açıyorum sayıları yazamıyorum nereyse yazıcaz
  • srsy kullanıcısına yanıt
    Benim suan 700-800 liralık bir ekran kartı alma imkanım yok ki sadece RAM alabilirim.Suanki ekran kartım ile kasmadan oynanır mı acaba siz ne düşünüyorsunuz ?
  • İşlemci i7 2630qm
    Ekran kartı: 6770M
    Ram:6gb

Bu sistem tam kaldırır mı bilmiyorum o yüzden denemek için korsan indircem korsan indirdikten sonra rockstar versiyonunu satın alınca torrentten indirdigim dosyaları kullanabilirim değil mi?

• survıvor2013 S kullanıcısına yanıt
    Hocam bildiğim kadarıyla görevleri hile açıkken yapamıyorsunuz zaten endişelenmenize gerek yok adamlar düşünmüş zaten onu

• Arkadaşlar oyunu dün akşam oynadım 2 kere save ledim. Ama bugün açtığımda yine baştaki soygun bölümünden başladı? Nasıl düzeltebilirim bunu?

• survıvor2013 S kullanıcısına yanıt
    tek tek tıkla sayıları yazacagın bi yer olması lazım şuan işyerimdeyim beklersen akşam denerim haber ederim sana.
  • arkdaşlar onlinde araba yarışlarında boost tuşu klavyede hangi tuş bulamadm bi türlü ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Aura

Benim suan 700-800 liralık bir ekran kartı alma imkanım yok ki sadece RAM alabilirim.Suanki ekran kartım ile kasmadan oynanır mı acaba siz ne düşünüyorsunuz ?

8 gb ram birşey ifade etmez belki ama 2 gb amd serisi ekran kartı takarsın 400-500 ₺ ye mis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Mcp kullanıcısına yanıt
    cep telefonuna yazılan hilelerde eger görev esnasında yazmışsanız görevden gelen puanları alamıyorsunuz diye biliyorum
  • Gtx 770 4 gb versiyonuyla high-very high karışık msaa kapalı ortalama 40 fps alıyorum. Araba sürerken kaza falan yapınca 15-20 kare saniyeye kadar düşüyor. Sorun nedir acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akke4323

quote:

Orijinalden alıntı: Ufuk_XT

Arkadaşlar oyunu dün itibari ile kurmuştum. Sorunsuz bir şekilde girdim.

Direkt olarak grafik ayarlarını yaptım. aşağıda da göreceğiniz gibi en yüksek ayarlarda msaa fxaa txaa bana mısın demedi sistem :)

Bilgilendirmek açısından fikir olabilir.

İşlemcim i5 4670K 4.5 GHz a overclocklu olarak çalışıyor.

Ekran kartı ise GTX 770 2 GB gpu :1254 Mem : 7524 Mhz a Overclocklu şekilde.

En düşük aldığım Fps 57. 60 a kitleniyor genelde.

http://i.hizliresim.com/rQLYv7.jpg

http://i.hizliresim.com/g5ljR3.jpg

http://i.hizliresim.com/qYq9n5.jpg

Sistemin gerisi imzamdaki gibi...

Hocam refresh rate nasıl 60 yaptınız bende en üst seçenek olarak 59 gözüküyor?

Aynen bendede 59?

• slhttnshn61 kullanıcısına yanıt
    ben google dns girerek çözdüm başkası dnsyazılı haldeyken otomatige almış öyle çözmüş bunları bi dene derim
  • Nvidia ekran kartı olanlar gta v driverini kesinlikle yüklesin . 60 fps sabit oldu ultra high ayarlarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jackall13 -- 16 Nisan 2015; 13:53:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ofrome

Arkadaşlar bu yolların ve binaların gözükmemesi ve yolda giderken arabanın birden yoldan aşağıya düşmesi sorununa çözüm bulabilen var mı tüm dirrctx x, ekran kartı driverı güncel ancak hala aynı

Up

• Beyler GTA v'de oyuna girmek istediğim zaman cpu yüzde 100 kullanıyor bunun yüzünden oyuna giremiyorum. Hata raporu verip atıyor. cs go 1080pde ultra, far cry 4ü medium high arası oynadım. Bunun bi çözümü yok mu kaç gündür uğraşıyorum
  • Oyunu kurarken Social Club'da oluşturduğumuz nickname değiştiriliyor mu?
  • Arkadaşlar onlineda mikrafon ile konuşmak için hangi tuşa basıyoruz.

birde klavyeden (") tuşa basınca hile kodu girilecek yer var gibi gördüm bilen varsa cevaplasın
  • 
Sayfa: önceki 16001601160216031604
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.