Şimdi Ara

Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU] (1603. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
54.205
Cevap
252
Favori
1.561.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16011602160316041605
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kopyalayan arkadaşlar Regeditten sistem dosya uzantısını değiştirmeyi unutmasın, deli etti dün gece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HeroTürk kullanıcısına yanıt
    Dün bende verdim sigorta parası.Hatta aracı sokakta bıraktım başka araç aldım görev dönüşü arabam yok arıyorum arıyorum 300.000 dolarlık araba yok sinirim bozuldu. Sonra aklıma geldi patladı mı ne oldu diye bir baktım 7200 dolar istiyor verdim aldım.Bu patlatan öder olayı çalışmıyor galiba bende milletin arabasını pattıyorum cezameza yok.Diyelim adam arabamı patlattı parası yok o zaman ne olacak ?
  • galaxymess G kullanıcısına yanıt
    Mortal Kombat X'in optimizasyonu gayet iyi.
  • Murt82 kullanıcısına yanıt
    caps lockun altındaki shift tuşu ile hızlanabiliyosun
  • Merhaba,

Intel Core i5 2.6 GHz, 8 gb ram ddr3, 1tb bellek, nvidia geforce gt 740m 2 gb özelliklerini taşıyan laptop ile 2 gündür oyuna henüz giriş yapamadım. sebebi ise ekran kartını devre dışı bırakınca açılacak gibi oluyor ama son anda oyun yanıt vermeme kararı alıyor ve kendisini devre dışı bırakıyor. ekran kartını kapatıp yanıt vermediği zaman kartı yeniden etkinleştirip yeniden deneyince ise bu sefer en başa dönüyor yani hiç tepki vermeme olayını yapıyor. oyunu sorunsuz oynayan arkadaşlara iyi oyunlar dilerim.

iyi forumlar.
  • Murt82 kullanıcısına yanıt
    Shift'i denediniz mi hocam genelde Shift tuşu oluyor bunlar. Alt tuşlarından biri de olabilir.

• sultan22 S kullanıcısına yanıt
    N tuşu diye biliyorum mikrofonu ayarlardan degiştirebilirsin kendinde
  • sultan22 S kullanıcısına yanıt
    '' N '' tuşu olması gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

Orijinalden alıntı: Önder

Bi müddet online oynamayın çok stabil değil. Ayrıca dh crewine girdim kümse ne davet ediyo ne göreve çağrıyo.

Ondercok23 kullanıcı adım

ben karakter bile açmadım daha düşün. Dandiklik olacağı belliydi ilk günlerde.

Ben açtım adamın biri geldi uziyle kafama kafama sıktı pasif mod kapalıydı

Zaten ramden dolayı kasma yaşıyorum bide ateş edince online da bibaktım ölmüşüm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• KarambaKarambita* kullanıcısına yanıt
    teşekkürler arkadaşlar
  • Dostlar oyunu steam den indiriyorum 59.1 gb olarak gorunuyor. Bu indirme bittikden sonra ek olarak birsey indirecek mi ? Bilgilendirir misinjz

• Hocam dns ile nasıl olur böyle bi sorun? Social club de veya steam de kayıtlar saklanmıyo mı? Otomatik save de yapıyo. Nereye yapıyo bu peki bunları? Çok saçma.

• Superonlineın gözünü seveyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cyber__Warrior -- 16 Nisan 2015; 14:03:14 >
  • al kardeş bu videoyu diyodun

https://youtu.be/W6J7w781_kk

https://www.youtube.com/watch?v=W6J7w781_kk&feature=youtu.be

• quote:

Orijinalden alıntı: aS_shaBi

Dostlar oyunu steam den indiriyorum 59.1 gb olarak gorunuyor. Bu indirme bittikden sonra ek olarak birsey indirecek mi ? Bilgilendirir misinjz

300 küsür mb update başka yok bildiğim

• quote:

Orijinalden alıntı: survıvor2013

quote:

Orijinalden alıntı: altunkesen

12 lvl oluyosun bide bazı evlerde bende mesela 480k lık ev aldım 10 garajlı ondan örnek vererek anlatıyım 12 lvlda lester seni arıyor ilk başta biyerden araba falan çalıyosun ondan sonrası evinin içinde plan yapıp soyuyosun sırayla H harfi ile gösteriyo hangi odada plan yapacagını bu arada ilk bi kaç heist görevini 2 kişi yapabiliyosun fakat sonrasında 4 kişi istiyo 4 kişi olmadan giremiyosun.

hacım hileyi nasıl yapıyorsun teli açıyorum hileyi yazacak yer yok

Ne hilesi ? Hile yapılabiliyor mu oyunda ?
  • Sonunda oyunu eksiksiz kurdum, updatelerimi yaptım. Grafikler ve oynanış efsane. Bir ayar vardı adını unuttum o 4X, diğer herşey full 45-55 arası FPS

- Services are unavailable durumu için, 8.8.8.8 - 8.8.4.4 yapınca düzeldi.
    - Daha sonra social cluba üye olduktan sonra sonsuz loading problemi de, antivirüsü kapatıp, oyunu yönetici olarak çalıştırınca çözüldü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarambaKarambita*

Mortal Kombat X'in optimizasyonu gayet iyi.

gtx 970 4 gb kartı olan biri için söylemesi çok kolay. Oyunun önerilen sitemi gtx 660 ve bir çok arkadaş bu kartla düşük ayarda bile sorunlar yaşadıklarını söylüyor. Yabancı sitelerde de durum bu şekilde. Okuduğum kadarıyla optimizasyon hiç de iyi değil. Ayrıca daha farklı sorunlar da var. örneğin x-ray ve fatalitylerinlerin 30 fps olması, seçme ekranında karakterlerin köşelerine gitmemesi vs
  • Arkadaşlar social clubu steame entegre edebiliyormuyum

steamde gösterebilirmiyim yani.

arkadaşlarımı nasıl invite edebilcem yardımcı olabilirmsiiniz? :)
  • slhttnshn61 kullanıcısına yanıt
    orası öyle tabiki bi sonraki güncelleme ile çözeceklerine inanıyorum o zamana kadar bu şekilde devam etmekte fayda var
  • 
Sayfa: önceki 16011602160316041605
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.