Şimdi Ara

Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU] (1600. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
54.205
Cevap
252
Favori
1.561.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15981599160016011602
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Parayı bankaya nasıl koyacağız veya koydum mu emin değilim, nereden görebilirim?

Single

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rikudou -- 16 Nisan 2015; 13:21:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fadeout kullanıcısına yanıt
    msi afterburneri indir. yanında rivatuner i de kur( after burneri kurunca buda kuruluyor zaten).

Ana menüde *Framerate limit var. oraya istediğin değeri yaz. 40 mı istersin 60 mı sana kalmış:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VuvuzelaTR -- 16 Nisan 2015; 13:22:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkımm

Fazla para vermeyin eve 10 araç kapasiteli bir ev yeterde artar 3 apt 51 satın aldım 223.000 dolara şehir meydanında her yere yakın merkezi. 100.000 de araba çaktım 20 lvle kadar açılan bütün güncelleştirmeleri de yapıştırdım.0-60 Hızlanma 2.4 saniyeye kadar düştü çok kullanışlı oldu.Şimdiye kadar 530.000 dolar kazanmışım para nerede diye sorsanız valla ha bilmiyorum.

Hesapta 600.000 dolar kaldı başlangıçta gelen 400.000 harcamışım üstüne 530.000 kazanmışım toplamda 930.000 para gitmiş.Büyük ihtimal giysi cart curt eridi gitti para.Birde oyun başında aldığım hatalı arabalarda eritti beni.Bu oyunda en büyük parayı silahlar yiyor her görev sonunda 5k-10k silah masrafı çıkıyor.Zaten görevden 20.000 ile 80.000 arası alıyorum.Soygun görevleri için hala arkadaş arıyorum ciddi ciddi yapacak varsa çok mutlu olurum dün 4 saat boşu boşuna hapishane görevi ile uğraştık parada alamadım.

Evet bende Richards Majestic, Apartment 51 almayı düşünüyorum, hayli hayli yeter bizim için. Aslında ilk başta araba satın almadan çaldığımız arabalarla idare edip lvl yükselttikçe açılan silahlardan alıp, çelik yelek vs.. stoklayıp para biriktirdikten sonra yine cebimizde harçlık kalacak kıvama gelince Zentorno gibi bir araç alıp, modifiye ettikten sonra takılmak iyi olacaktır.

Verdiğin bilgiler için teşekkürler, aklımızın bir köşesinde bulunduracağız

• gtx 760m le hava atan varya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustang102030 M kullanıcısına yanıt
    Call of duty oynarken falan da yaşıyordum ben böyle sorunlar valla modeme reset atınca direk giriyordu ama 1-2 saat geçsın girmiyordu, çözüm yollarını dene istersen devam ederse problem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: imperial crusader

Win7 için crackledi, win8 için daha çıkmadı

maalesef çıkmış hocam

• beyler hızlı araba sürerken, yeni gelen ekran geç yükleniyor böyle saydam yüzey gibi gözüküyor baştan, başka bu problemi olan var mı
  • efege kullanıcısına yanıt
    50+ Fps sabit oynarsın tahminen. Belki arada 3-5 fps düşer.
  • AVSEQ01.DAT kullanıcısına yanıt
    Niye hemen korsanci belledin ki? Sadece sordum. O kadar ovduler kendilerini 2 gun olmadan crack cikmis. Sakin indirmeyin virus doludur onlar ama en onemlisi emek hirsizligi...

• altunkesen kullanıcısına yanıt
    eyvallah çözüldü bir şey daha sorucam storyde hile yapsam görev yapmasam sorun çıkarmı?yani puan gelmiyormuş hile yapıp görev yaparsam görev yapmayıp hile yapsam sorun olurmu peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: redown1787

Arkadaşlar gece 1 buçuk gibi instant gaming den 2 tane rockstar kodlu gta 5 aldım biri arkadaşıma biri bana. Arkadaşımın kodunu hemen girdik geldi indirmeye başladık. Benim kod 2 saat önce falan geldi. aktive ettim rgsc den ama download dediğim zaman bu web sayfası görüntülenemiyor hatası alıyorum sorun benim internetten mi yoksa rockstardan mı anlayamadım modeme reset attım geçmişi temizledim ama yine aynısı oldu. Aynı sorunu alan veya sorunu düzeltmeyi bilen arkadaşların cevaplarını bekliyorum çok teşekkür ederim şimdiden.

yardımcı olabilecek yokmu ??
  • HeroTürk kullanıcısına yanıt
    Aynisi bende de var kardesim...

• Böyler son 3 part kaldı çok heyecanlıyım.

i7 950 3.7 ghz işlemci
    6 gb 1600 mhzram
    GTS 250 1 gb 256 bit ekran kartım var.
    Sizce açıp low bile olsa oynayabilir miyim ? Önümüzdeki ay 8 gb ram takviyesi yapmayı düşünüyorum
  • survıvor2013 S kullanıcısına yanıt
    rica ederim ne demek. hile konusunada gelirsek hiç denemedim ama bu telefonuna yazılan sayılarla hileler çıkmış zaten onları yazarsan bi sorun çıkacagını sanmıyorum.
  • Arkadaşlar oyunu dün itibari ile kurmuştum. Sorunsuz bir şekilde girdim.

Direkt olarak grafik ayarlarını yaptım. aşağıda da göreceğiniz gibi en yüksek ayarlarda msaa fxaa txaa bana mısın demedi sistem :)

Bilgilendirmek açısından fikir olabilir.

İşlemcim i5 4670K 4.5 GHz a overclocklu olarak çalışıyor.

Ekran kartı ise GTX 770 2 GB gpu :1254 Mem : 7524 Mhz a Overclocklu şekilde.

En düşük aldığım Fps 57. 60 a kitleniyor genelde.

http://i.hizliresim.com/rQLYv7.jpg

http://i.hizliresim.com/g5ljR3.jpg

http://i.hizliresim.com/qYq9n5.jpg

Sistemin gerisi imzamdaki gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeneCa61 -- 16 Nisan 2015; 13:28:54 >

• Arkadaşlar bu yolların ve binaların gözükmemesi ve yolda giderken arabanın birden yoldan aşağıya düşmesi sorununa çözüm bulabilen var mı tüm dirrctx x, ekran kartı driverı güncel ancak hala aynı

• quote:

Orijinalden alıntı: altunkesen

rica ederim ne demek. hile konusunada gelirsek hiç denemedim ama bu telefonuna yazılan sayılarla hileler çıkmış zaten onları yazarsan bi sorun çıkacagını sanmıyorum.

son bir soru daha bankayı nasıl soyuncaz onlnie heist yani? şu an lwlim 1
  • zentorno diye biliyorum.
  • Dikenli kullanıcısına yanıt
    hocam oyun çok akıcı inan 30 fpslik kastırdım oyunu bi de 60 fps sabitledim denedim akıcılık aynı geldi bana emin ol hiç takılma söz konusu olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepfear7

quote:

Orijinalden alıntı: StereoLove

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: StereoLove

quote:

Ben iş yerinde zamunda'dan indirmekteyim boyutu 59gb, indiğinde key satın alıcam.

Hocam hızı nasıl? Ben de 10 kb ile iniyo ya

1mb/s ile iniyordu şimdi upload yükseldi 200kb/s'ye düştü.

Hocam benim internet 25 mbps ama 10 kb ile iniyo özelden link atarmısınız?

Zamunda'da mevcut

Hocam indirdim ordan ama çok yavaş sizin internet kaç mbps?

• 
Sayfa: önceki 15981599160016011602
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.