Şimdi Ara

Grand Theft Auto: San Andreas, Google Play'deki yerini aldı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
165
Cevap
2
Favori
4.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Inşallah optimizasyonu iyi ayarlamişlardir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle Bir Sorun Var Yüklediğim Büyük Oyunların Data Dosyalarını Görmüyor Gibi Telefon Başka Oyunlarda Olmuyor Telefonu Sıfırladım Yinede Düzelmedi
  • xperia ion'da stabil ama hesoyam yazılmıyor malesef
  • tüm ayarlar en yüksekte kasma filan yoktu fazla oynayamadım ama optimizasyon gayet başarılı

edit

ilk denediğimde high + tüm ayarlar %100 de kasmamıştı

bu gün tekrar baktım bi kaç görev yaptım kasıyordu grfaiği düşürmek zorunda kaldım

oyun pcden daha iyi görüntü kalitesiyle geliyor öyleki cj tişörtü parlak ve prüzsüz pc deki gibi aa sorunu yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black_67 -- 24 Aralık 2013; 2:54:01 >
  • kullananlar g2 de kasma var mı ??
  • Merhabalar ben oynuyorum ayarları hiç ellemedim iki gündür elimden düşmedi, aman aman bir kasma yok bilginize... İyi forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baran.

quote:

Orijinalden alıntı: mertgonul

quote:

Orijinalden alıntı: Alfren

Yalnız Discovery'nin bir çok üst segment cihazdan daha iyi performansı verebilmesi çok enteresan değil mi? 600-700 liralık bir telefon olarak bu denli verimli çalışabilmesi takdire şayan.

kullandığı GPU familyası s4 ve iphone5 te kullanıyor bu yüzden çoğu kaliteli oyun tam optimizasyonlu şekilde çalışıyor

Bilmeden yorum yapiyorsunuz.
    Iphone 5 Sgx543mp3 27 Gflops.
    Galaxy s4 Sgx544Mp3 51 Gflops.
    Discovery Sgx544Mp 12 Gflops.

Discovery tek cekirdek gpu ya sahip s4 ise 3.Yani arada daglar kadar fark var.

aynı GPU demedim aynı GPU familyasından dedim doğru oku öyle cevap yaz

• Tercihimi ipadden yana kullandim iniyo suan hadi bakalim

• Oyun G2 de sorunsuz çalışıyor 1.0.3 versiyon. Şifre girebiliyor muyuz bunda? birde görevler çıkmıyor galiba, nerden bulacaz oyun görevlerini?
  • Ya şu hileler bu versiyonda da var mı?
  • Iphone 5 te hiç kasmadan oynayan var mı
  • ace 2 de sapasağlam calisiyor medium + resolution % 70 de. baya da görev yaptım hatta.. 3 gündür oynuyorum şarj kullanımı da çok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaenerysStormborn -- 24 Aralık 2013; 19:48:17 >
  • Millet ace 2 de rahatça oynuyor ben htc butterfly 2 gb ram 1.5 ghz cihazımda minimum seviyede dahi kasıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeknoHardware

Millet ace 2 de rahatça oynuyor ben htc butterfly 2 gb ram 1.5 ghz cihazımda minimum seviyede dahi kasıyor.

Full hd + qualcomm s4 islemci olursa kasmalar kacinilmaz maalesef g2de de fullde fps düşmeleri mevcut. En uygunu ayarlari default edip çözünürlügu 100 yapmak

• Cihaz Note II uyumsuz diyor ne iş beyler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BreakBeaT

kullananlar g2 de kasma var mı ??

Hocam 1.02 yuklu bende. En yuksekte oyun kasti. Car reflectionu low yaptim duzeldi. Hayvan gibi telefonda en yuksekte acamiyoruz. Zaten g2de adreno 330'un eski driverlari kullanilmis. Asphalt 8'de bile bu yuzden fps dusmeleri oluyordu. 4.4 gelene kadar yapacak birsey yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Atilla35-1905

quote:

Millet ace 2 de rahatça oynuyor ben htc butterfly 2 gb ram 1.5 ghz cihazımda minimum seviyede dahi kasıyor.

Full hd + qualcomm s4 islemci olursa kasmalar kacinilmaz maalesef g2de de fullde fps düşmeleri mevcut. En uygunu ayarlari default edip çözünürlügu 100 yapmak

Car reflectionu low yapinca digerleri fullde kasmalar azaliyor. 4.4 gelsin hele bir bize. O zaman guncellenmis adreno 330 ve opengl3 destegi ile ucariz.

• quote:

Orijinalden alıntı: azsussan

quote:

Orijinalden alıntı: Atilla35-1905

quote:

Car reflectionu low yapinca digerleri fullde kasmalar azaliyor. 4.4 gelsin hele bir bize. O zaman guncellenmis adreno 330 ve opengl3 destegi ile ucariz.

Pek beklentim yok ama insallah dedigin olur. En iyi donanimla full grafikte oynayamiyoruz gerçi birseyin degistigide yok ama bu birazda psikolojik birsey

• ace 2 den görüntüler

• Hertürlü kombinasyonu denedim sonuç hüsran.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.