Şimdi Ara

GRAND THEFT AUTO 5 (PS3 ANA KONU) (637. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.201
Cevap
113
Favori
674.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 635636637638639
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Psn kardeşi arıyorum oyunu alıp henüz paylaşmayan varsa bugün hesabına parayı yatırırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar oyuna ilk girdiğimizde ekran dinamik ayarlarını soruyor sizce onu nasıl ayarlamalıyız?? yoksa hiç ellemeden direk x e aıp devammı edelim

bilgi verirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: SenyorePirate

quote:

Orijinalden alıntı: .ozy.

quote:

Orijinalden alıntı: eyes-on-you

Hocam yeni gordum mesajinizi. Hadi hayirli olsun. Benimki de dk da yuzde 1 atiyor su saatlerde hizli kimse kullanmadigindan. 600 mbit internet var. Bakalim inince ben de durumu yazacagim.

Hee tamam anladim zaten kurulmda bi resetleme falan olmasa buyuk ihtimalle oyun olur

Nasil duzeldi ben,indirmeyecem daha arayip soylcem

dostum gece ındr cogu kısı hallettı bu sorunu ozelıkle yabncı forumdakı ınsanlar ben onları takıp edıodum hepsnın tek tek oluodu sıra bna gelınce yukleme beınmde oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekobaros31

oyun elektronik marketlerde 220 tl.

spotçuda yok mersinde

hangi marketlerde 200lira?
    eskisehirde hic biyerde bulamadim oyunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsosyalBilgisayar

quote:

Orijinalden alıntı: sekobaros31

oyun elektronik marketlerde 220 tl.

spotçuda yok mersinde

hangi marketlerde 200lira?
    eskisehirde hic biyerde bulamadim oyunu

teknosa ve vatanda.

200 değil 220
  • D&R da Aral'dan tedarik ediyor, bugün elinde olur oyun İstanbul'daysan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frhtoztrk

quote:

Orijinalden alıntı: Qguz

Sonunda PS3 versiyonu elime ulaştı :) D&R'dan ön sipariş

İçerik
    -Poster
    -Harita
    -Aromic Blimp
    -Kullanım Klavuzu
    -Disk

Biz Araldan aldık hala bekliyoruz..

aral gödnerdı dostum kargoyu takıp et ben aldım az önce kargocuya gıt alrısın oyunu
  • Aral sözde kur farkı nedeniyle 220 TL yapmış bravo... D&R falan da hemen fiyatlara yansıtmış bunu. Sözde kur hafta başından beri düşüyor.. Çok uyanık bunlar ya.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HelodermaSuspectum

quote:

Orijinalden alıntı: Reservedd

quote:

arkadaslar cildirmak üzereyim oyunun %35 indeyim ve hic ana görev cikmiyor. bütün karakterlerin yan görevleride bitti. bos bos dolasiyorum. bu olay basina gelipte cözen varsa yardim etsin lütfen.

not : ekranin sol üstünde yazan mesajlardan bir tanesini yazayim.

this getaway veichle cannot be placed here this location is too near a road.

Nasıl hiç ana görev çıkmaz? Mesela michael ile oynarken M yazan yere gittiğinde görev çıkıyor yada
    Dave denen heriften alıyoruz B yazıyordu sanırım haritada.
    . Yerinde olsam hiç yan görev yapmam en azından oyun bittikten sonra oyalanacak şeyler olur. Ana görevler çıkar illaki yan görevleri yapmasan bile. Onlar birbirinden bağımsız çünkü

çıkmıyor kardeş bilmiyorum oyun kafayımı yedi ne oldu. bilen biri yardım etsin.

Yanlis anladin ben indirdim kurulumda yuzde 40 taydim su an 56. Birakin bastan baslasin. Duzeltmisler, indirdikten sonra kurulumda sikinti olmayacak.

emin misin bu sabah saat 10 da tekrar başladım ben indirmeye. düzeltilmiş versiyonu mu indiriyorum şuan?
  • SONUNDA ARALDAN KARGOM GELDİ SAĞOL BE ARAL ;)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SenyorePirate

quote:

Duzelmis tekrar indiren cogu kiside.

Ben gece indirdim sabah sifirlanmis kapattim bende,kesin duzelince indirecem

Dostum ben de ikinci kez indirenlerdenim. Duzelmis sanirim su an yuzde 40 da. 14 barajini gecebildim nihayet

hayırlı olsun dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

Doğubankta fiyat bu. Uygunmu sizce ? uygunsa yarın gidip alıcam.

bundan uygun fiyatta bulabilirmiyim ?
    Bu fiyat uygunsa akşam gidip kesin alıcam.
  • iFruit logosunda Rockstar yine muzur kimliğini konuşturmuş.

• hali hazirda zaten gorevdesiniz nasil mi?

sol ustte o yaziyorsa bir arabaya binin.arabayi asfalt yolda degilde kenarda cimlik yesil arazinin birinde parkedein.arabanin icindeyken michael i aramaya gelin orada goreceksiniz yapmaniz gerekeni.

• %96 Allaaaaahhhhhhhh çok az kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quick Hitchhiker

%96 Allaaaaahhhhhhhh çok az kaldı

oyun kurulumu mu dostum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordMurat55

quote:

arkadaslar cildirmak üzereyim oyunun %35 indeyim ve hic ana görev cikmiyor. bütün karakterlerin yan görevleride bitti. bos bos dolasiyorum. bu olay basina gelipte cözen varsa yardim etsin lütfen.

not : ekranin sol üstünde yazan mesajlardan bir tanesini yazayim.

this getaway veichle cannot be placed here this location is too near a road.

Sıradan bir araba bul ve tenha bir yere park et. Arabadan çık sonra Michael'ı ara.

tesekkurler.
  • Oyunun inmesini bekleme heyecanı var ya süperdi. :D Oyun 2 gün önce indi bende de işten geç çıktığım için oynayamadım fazla, heyecan falanda kalmadı. :)
  • Kokpit kamerası ve araç içleri biraz daha ayrıntılı olsa örnek göstergeler ve tabi iki direksiyonun dönmesi gibi araç kullanımı daha zevkli olabilirmiş.

Bide tüm seride olduğu gibi bundada araçtan inerken tekerler bıraktığımız gibi sağda veya solda durmuyor Mafia 2'nin en çok sevdiğim özelliklerinden biri.

Her şeye rağmen o kadar çok güzel şeyler var ki olumsuz yönleri kesinlikle göze batmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozbaykuş

Psn kardeşi arıyorum oyunu alıp henüz paylaşmayan varsa bugün hesabına parayı yatırırım

Ayni seyi bende yapabilirim

• 
Sayfa: önceki 635636637638639
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.