Şimdi Ara

GRAND THEFT AUTO 5 (PS3 ANA KONU) (1031. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.201
Cevap
113
Favori
674.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10291030103110321033
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son guncelleme ile neler geldi arkadaslar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orhanyıldız kullanıcısına yanıt
    gordugum kadariyla bir kac klasik araba ve degisik bir jip gelmis galiba 6 tekerlekli almak icin 100 level istiyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Far Beyond Driven

quote:

Orijinalden alıntı: mic

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Franklin18

bunların hepsi aynı güzel kardeşim ortak yanlarından biride paraya olan açlık

Orası öyle, ama içlerinde dediğini yapan nadir firmalardan Rockstar.

öylemi ? Oyunda herkes çıktığı günden beri sadece online heist beklerken sadece birkaç araç ekliyorlar bumu dediğini yaparlık :) silah eklemekte ne var bunu büyütmeyin bunu amatör insanlar yılladır yapıyor fps banana da vs yerde.Oyunun mp olarak çok fazla içerik eksiği var hemde çok.

Kardeş heist tarihini Rockstar resmi olarak söyledi mi? Bazı kişilerden biyerlerinden uyurması sonucunda çıkan yalan.

o kadarını bilmem ama en azından bu kadar talebin üzerine yapmaları gerekirdi ciddiye alsalar şuanda çoktan bitmişti zaten öyle bir mod.Bu ek paketle gelen araç ve silahlarında hiçbirinin sonradan yapıldığını düşünmüyorum zaten.hepsi bence en başından hazırdı oyunu canlı tutabilmek için böyle böyle yavaştan veriyorlar işte.

Hocam siz hiç ea ya da ubisoft'un oyunlarini gormediniz mi? Oyuna ek olarak gelen her sey icin para istiyolar. Rockstar bu dlc'leri elinde tutmasi bile mantikli. Oyun zaten dlc'siz tamam. Rockstar oyunculari seven nadir firmalardan birkaci. Heistlar da glitch yapanlar yuzunden gelmiyor, para kaygisi yok kimsede. O yuzden heistlar gelmiyo.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Franklin18

bunların hepsi aynı güzel kardeşim ortak yanlarından biride paraya olan açlık

Orası öyle, ama içlerinde dediğini yapan nadir firmalardan Rockstar.

öylemi ? Oyunda herkes çıktığı günden beri sadece online heist beklerken sadece birkaç araç ekliyorlar bumu dediğini yaparlık :) silah eklemekte ne var bunu büyütmeyin bunu amatör insanlar yılladır yapıyor fps banana da vs yerde.Oyunun mp olarak çok fazla içerik eksiği var hemde çok.

Kardeş heist tarihini Rockstar resmi olarak söyledi mi? Bazı kişilerden biyerlerinden uyurması sonucunda çıkan yalan.

o kadarını bilmem ama en azından bu kadar talebin üzerine yapmaları gerekirdi ciddiye alsalar şuanda çoktan bitmişti zaten öyle bir mod.Bu ek paketle gelen araç ve silahlarında hiçbirinin sonradan yapıldığını düşünmüyorum zaten.hepsi bence en başından hazırdı oyunu canlı tutabilmek için böyle böyle yavaştan veriyorlar işte.

Kardeş yazıklarımı oku öyle cevap yaz. Ben dediklerini yapan nadir firmalardan dedim. Adamlar heist paketiyle ilgili ufak bilgi bile vermemiş sen burda neden gelmedi diye ahkam kesiyorsun.

işim gücüm yok bütün gün rockstarın ağzından çıkacak açıklamayaı takip edemem.Oyuncuların genel nabzı bu yönde.Rockstar zaten ana hikayesi soyguna dayalı bir oyunda eğer böyle birşey tasarlamadıysa (söz vermediyse) bu onun ayıbı.Mp artık insanları o kadar sıkmışki her geçengün sıkıntıdan hile glitch yapanların sayısı artıyor.Verdiği sözün arkasında duran firmaysa madem birazda oyuncuların isteklerine kulak versin.
    Ea ve ubisoft derken demek istedğin saçma ben rockstarı başka bir firmayla kıyaslamıyorumki neden bana onları örnek veriyorsunuz.Ben sadece diyorumki boş boş araba elbise falan ekleyeceğine biraz daha görev değişik aktiviteler eklesin diyorum dlc le veya parayla alakası yok dediğimin.Umarım 2 nizde anlamışsınızdır demek istediğimi.
  • Arabam nasıl beyler
    Okumadı sürünüyo

GRAND THEFT AUTO 5 (PS3 ANA KONU)

GRAND THEFT AUTO 5 (PS3 ANA KONU)
  • Online oynayan varsa eklesin fena iyi durumum:D

PSN: farrabii
  • Oynayanlar eklesin oynayalim suan oyundayim

• quote:

Orijinalden alıntı: SharpBayonet_05

Beyler ben 12 GB Slim PS3' e GTA 5 aldım ve rahatsız edecek derecede kasıyor. Yani oyundan zevk alamıyorum artık. İnternetten gameplay videolarını izledim ve orda oyunun yağ gibi aktığını gördüm. TV ile alakası olması mümkün değil çünkü son model 400 hertz büyük bir TV' de oynuyorum. HDMI kablosuyla alakalı olabilir mi? Ya da HDD' mi takmam gerekiyor. PS3'e GTA5' ten başka oyun almak istemediğim için HDD almak istemiyorum. Ne yapmam gerekiyor lütfen yardım edin...

Ben de lg smart tvde 12 gb superslim ps3 ile gta V fifa 14 last of us birlikte oynuyorum en ufak sorun yok 209 mb boş alan var ama ne ses yapıyor ne kasıyor on numara oynanıyor senin tv ne marka ve hdmi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Berkaysadun B kullanıcısına yanıt
    12 GB' ta GTA V, FİFA 14 ve Last Of Us birlikte oynamanız mümkün değil. GTA 5 zaten anca alıyor. Keşke biraz ufak atsaydın en azından civcivler yerdi.
  • quote:

12 GB' ta GTA V, FİFA 14 ve Last Of Us birlikte oynamanız mümkün değil. GTA 5 zaten anca alıyor. Keşke biraz ufak atsaydın en azından civcivler yerdi.

FIFA 14 ve Last of Us'ın ön yükleme dosyaları yok ise, 3 oyunu da oynayabilir.

bütün oyunların GTA 5 gibi 8 GB'lık ön yükleme dosyaları yoktur. çoğunun diskini, PS3'e takıp direk oynayabilirsin.
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    Fifa 14' ün var diye biliyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

FIFA 14 ve Last of Us'ın ön yükleme dosyaları yok ise, 3 oyunu da oynayabilir.

bütün oyunların GTA 5 gibi 8 GB'lık ön yükleme dosyaları yoktur. çoğunun diskini, PS3'e takıp direk oynayabilirsin.

Aynen oyle .Mümkün değil çok yersiz ve saçma bir kelime olmuş.CD takıp direkten oynayabilir arkadaş.

• Oynayanlar eklesin ya da psn yazın ben ekliyim yaz geldi yok mu oynayan

• Beyler 55 levelim Psn kullanici adim: tarikbugra

• beyler 1.5 milyon dolarım var tank mı alayım yoksa 1.75 e kasıp heli mi alayım onlineda, turismo r, 6x6 dubsta, merryweather jip, rh8 im var sizce hangisi mantıklı?
  • c34 kullanıcısına yanıt
    Tank alırsan ölümsüz gibi olursun ama yavaş bir araç. Helikopter kullanmak kesinlikle tanktan daha zevklidir ve helikopter daha atiktir ama ölme ihtimali daha yüksek. Ben olsam helikopter alırdım herhalde, tankın o yavaşlığına dayanamam. Geçen gün aldım zaten bir tane Buzzard.
  • Merhabalar. Ben GTA 5 Online' da dalış tüpüyle dalmak istiyorum ama bir türlü beceremedim. Denizaltı'ndan inince otomatik dalış tüpü giyiyor demiş bazıları ama Online' da olmuyor. Ben denizin altından para çantaları toplamak istiyorum ama malesef nefesi yetmiyor adamın :) GTA Online' da dalış tüpünü nerden bulabilirim yardım ederseniz sevinirim...
  • Ya beyler millet gorevlerde benim iki,kati paramdan aliyor nasil oluyo bu,mesela ben 5000 aliyorsam adam 10000 aliyor

• Hocam sizin lvlınızın yetmediği ya da daha önce yaptığınız görevlerde asıl paranın yarısını alıyorsunuz
  • Gta v ivbıraktım PS3 satıyorum çünkü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 10291030103110321033
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.