Şimdi Ara

GRAND THEFT AUTO 5 (PS3 ANA KONU) (1033. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.202
Cevap
113
Favori
674.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10311032103310341035
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim de bu sıralar rastladığım bazı saçmalıklar/hatalar:

- Bazen quick job ile göreve/yarışa vb. girmek isteyince 1 dk civarı bekletip beni tek lobiye atıyor.
    - Yine yukarıda gibi bekletiyor 1 dk civarı fakat sonrasında hata veriyor ve tekrar free mod'a dönüyor.
    - Bazı görevlerde (Örn: Rooftop Rumble) kendi arabamızı yanımıza vermiyor.
    - Sonraki görevi oyladıktan sonra herkes birden yok oluyor ve lobide sadece ben kalıyorum. (Bu hata yeni değil)
    - Arabanın hızı sınırlanıyor. (Evet, bugün kendime ait Entity'i sürerken yaşadım. Resmen gaza basmama rağmen araba bir yerden sonra tıkanıyordu. Oysa araba sapasağlamdı. Single'a geçip Online'a tekrar dönünce düzeldi)
  • bkaakco kullanıcısına yanıt
    rooftop rumble gorevini yaptiktan sonra seni martinin paketi almak icin ciktigi yere atarsa oradan rooftop gorevini tekrar baslattigin zaman seni direk gorev alaninda baslatiyor ve bazende arabani yaninda vermiyor.ama diger yerlere attigi zaman mesela arka taraftaki toprak yola biraktigi zaman oradan gorevi baslatirsan gorev yerine kadar gitmen gerekiyor :) belki biliyorsundur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fark etmedim pek. Bu olaylar eskiden daha güzeldi, git gide zorlaştırıyorlar işimizi.
  • Yeni nesle mi bu nesle mi tavsiye edersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dreazz

Yeni nesle mi bu nesle mi tavsiye edersiniz?

Tabi ki durumunuz varsa yeni nesil yoksa eski nesil cok cok iyi ztn. Ben acıkcası eski nesle alcam.

• Merhabalar. Ben GTA 5 Online' da dalış tüpüyle dalmak istiyorum ama bir türlü beceremedim. Denizaltı'ndan inince otomatik dalış tüpü giyiyor demiş bazıları ama Online' da olmuyor. Ben denizin altından para çantaları toplamak istiyorum ama malesef nefesi yetmiyor adamın :) GTA Online' da dalış tüpünü nerden bulabilirim yardım ederseniz sevinirim...
  • quote:

Bütçeni bilmiyorum ama kesinlikle yeni nesil. Güven bana oyun basit bir port olmayacak. Açıkçası eski nesil versiyonu bir süre pişmanlık yaratabilir çünkü gerçekten gta 5 in çıkışında planlanan birçok özellik yok veya yarım yamalak. Aa da sıkıntılı.

• quote:

Orijinalden alıntı: OsuranİskenderAyran

quote:

Bütçeni bilmiyorum ama kesinlikle yeni nesil. Güven bana oyun basit bir port olmayacak. Açıkçası eski nesil versiyonu bir süre pişmanlık yaratabilir çünkü gerçekten gta 5 in çıkışında planlanan birçok özellik yok veya yarım yamalak. Aa da sıkıntılı.

Bende ps4 alamıyorum ps3 te oynuyorum gta 5 i açıkçası ps4 trailer yayınlanınca üzülmedim değil :D Ciddi fark var hatta eskiden katılmazdım bu düşünceye ama sanki oyun yeni nesil için yapılmış bu nesil için grafikler düşürülmüş gibi.Çünkü the last of us'ta ps4'e geliyo ama onda gta 5 kadar ciddi fark yok.
  • Beyler uc gundur ayni yerde kaldim. Trevor in soygun gorevini yapicam,her seyi yaptim. Sakin bi yere araba parkedip micheal i da aradim. Ama ondan sonra oyun tikandi. Haritada gorev hakkinda hic bir sey cikmadi. Ne yapmam lazim ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Assassin gorevini yapman gerekiyor sanirim

• quote:

Orijinalden alıntı: theplayingdead

Assassin gorevini yapman gerekiyor sanirim

Lester in gorevi ? Onu deniyorum simdi hocam o zaman. Ben onu sona sakliyordum para kasmak icin

• quote:

Orijinalden alıntı: Tolqan

quote:

Lester in gorevi ? Onu deniyorum simdi hocam o zaman. Ben onu sona sakliyordum para kasmak icin

Lester'in ilk assassin gorevini en sona saklayamiyosunuz hocam. Yine yatirim yapin tabi. Diger gorevlerini sona birakin ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theplayingdead -- 24 Haziran 2014; 1:10:00 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tolqan

quote:

Lester'in ilk assassin gorevini en sona saklayamiyosunuz hocam. Yine yatirim yapin tabi. Diger gorevlerini sona birakin ama

Bunu bilmiyodum tesekkurler

• Yahu ne gıcık adamlar var bu oyunda.Hani onlineda simeon bir araba istiyor falan diyor simgesi yeşil falan oluyor.Neyse onu tam götürücem böyle kıyısındayım adamın takip ettiğini gördüm.Anladım tabi beni vurcak alcak arabayı.İndim arabadan vurdum.Neyse tam gircem haydee polis.Hem sürerken hem Lester'ı arayamadım :( adam aldı vurdu beni arabayıda patlattı.Yahu beni vur kendin sat tamam da,ne diye patlatıyorsun?Bir kere satamadım şu arabayı Simeon'a.Kaç para alıyoruz onu verince ?
  • Uğraşmaya değmez. Verdiği para değişiyor. 4 bin de verebilir 9 bin de. Onun yerine gidin araba satın veya görev yapın daha iyi.

• Arkadaşlar helikopter ve motorda giderken araç sürekli sola çekiyor. Arabada sıkıntı yok ama. GT6'da da sıkıntı yok. Kumanda sağlam ama sorun nerde çözemedim hala :) Var mı yardımcı olabilecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SharpBayonet_05

12 GB' ta GTA V, FİFA 14 ve Last Of Us birlikte oynamanız mümkün değil. GTA 5 zaten anca alıyor. Keşke biraz ufak atsaydın en azından civcivler yerdi.

Çok cahilsin keşke ölsen
    Oyunları. Kutularını al arkadını oku gta V oynamak için gerkene en az alan 8.2 gb=8.396 mb
    Last of us 50 mb,fifa 14 3360 kb
    Hepsi yaklaşık 8450 mb eder makine tüm güncellemelerle 9200 mb boş yer var
    9200-8450=750 yapar bir ps3 kafeye git de ki sizin ekranda 500 mb den az boş alan var uyarısı çıktı mı sonra kapa çeneni

• quote:

Orijinalden alıntı: furkanozden

Arkadaşlar helikopter ve motorda giderken araç sürekli sola çekiyor. Arabada sıkıntı yok ama. GT6'da da sıkıntı yok. Kumanda sağlam ama sorun nerde çözemedim hala :) Var mı yardımcı olabilecek?

Yarlardan düzeltile bilio kardeşm

• quote:

Valla kardeşm bnde ğs3te var süper ama durumun ve yeni neslin varsa bekle yeni nesle al o nesli süs için mi aldın ?

• Berkaysadun B kullanıcısına yanıt
    O kadar baktım ama yok ya. Tam yerini tarif edebilir misin?
  • 
Sayfa: önceki 10311032103310341035
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.