Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (311. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.636
Cevap
74
Favori
298.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yalnız benimki ps4 bu pcye göre anlatıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ayarlar/Ses ve Ekran/Görüntü Alanı Ayarları bu kısımdan yapmanıza rağmen sorun düzelmedi mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aLdacTrack kullanıcısına yanıt
    Şu an bakamıyorum ama deneyip size bilgi vereceğim

• Arkadaşlar demoyu indirdim de hiçbir yere giremiyorum sadece ana menü açılıyor neyi yanlış yapıyorum yani 43 gb ı sadece ana menu için indirmiş olamam sanırım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: cemo62

Arkadaşlar demoyu indirdim de hiçbir yere giremiyorum sadece ana menü açılıyor neyi yanlış yapıyorum yani 43 gb ı sadece ana menu için indirmiş olamam sanırım :)

Demo zaman sınırlı. Zamanı bitti. O yüzden boşa indirmişsiniz.
  • Teşekkür ederim hocam
  • Bugün D&R'de dolanırken oyunun 140 TL'ye düştüğünü gördüm. Normalde her yerde bu fiyata ama tutamadım aldım oyunu. GT5 sonrası demonun verdiği gazla ve Kazu'nun oyunu eski GT'lere yavaş yavaş döndürmesiyle beraber oyuna geri dönüyorum.
  • CaSsErDoDo C kullanıcısına yanıt
    İyi yapmışsınız hocam. Gayet güzel oyun ve sürekli güncellemeler ile geliştiriyorlar. Üzmez sizi.

• İnşallah.
  • Aldığınız gran turismo sport kutulu versiyonunda that's you key veriyor mu acaba?
  • Merhaba arkadaşlar, elimde ihtiyaç fazlası Gran Turismo Sport Day One Edition var, oyun sadece kontrol amaçlı açılmıştır. Kutlusu kitapçığı mevcuttur. Kutu içerisindeN çıkan GTS oyun içi hediye para vs veren kod vardır ve kullanılmamıştır.

Düşünen var ise 110 tl ye satılıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O.S.N -- 15 Mart 2018; 21:07:27 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorunu çözdüm arkadaşlar emeği geçenlere teşekkür ederim. Şimdi 3.seviyedeyim bu oyundaki amacı anlatırmısınız sürekli yarış yaparak arabayı mi geliştircez megane coupe verdi suan bana

• Sürekli yama gelince 90 gündür falan girmiyordum, yeni yamalar ile oyun daha da iyi olmuş. Bazı araçlar aynı sınıf ve performasta olsada özellikle uzun yarışlarda birbirinden ayrilabiliyor, chevy nova ile bir depo 4 buçuk tur atarken zar zor ikinci olabildim ama aynı sınıf McLaren e geçince bir depo ile 7 tur atıp pit sayısını azaltarak diğer rakiplere tur bindirdim. Şayet eski oyunlar gibi 999 turluk yarışlar varsa, bu bakımdan çok zevkli olacak anlaşılan. :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senaryo bölümündeki yarışları yapabilirsiniz. Baya bir içerik var bence. Özellikle gt league e güncellemeler ile yeni yarışlar ekleniyor. Onun dışında para kasmak için özel yarış ayarlayıp ciddi miktarda para kazanabilirsiniz. Fakat asıl olay online mod. Sport bölümünde online olarak oynayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CollatZ2508 -- 16 Mart 2018; 16:29:8 >
  • On-line modda kendin seviyemizdeki insanlarla mi oynuyoruz

• Hocam rank sistemi var. Aynı ranked gibi. Kendinize benzer rank lerde kişilerle oynuyorsunuz.

• Teşekkür ederim bilgiler için dostum

• oyunda garip cezalar yiyiroum. örnek:
    https://www.youtube.com/watch?v=iKwE9gZ9I9Q

bir başkasında adamı geçecekken beni sıkıştırınca temastan dolayı yine bana ceza veriyor. kimseye yaklaşmamak lazım galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kollaps -- 17 Mart 2018; 23:13:28 >
  • Her oyun da olduğu gibi buda sıkmaya başladı beni artık

Uzun zaman ayırdım, gelecek ufak tefek araba pist güncellemesi anlamlı olmayacak sanırım

En sevdiğim oyun türü yarış olduğu için yeni oyunların çıkmasını bekleyeceğim artık

Gt 7 kim bilir ne zaman çıkar

• Arkadaşlar öncelikle herkese iyi oyunlar gran turismoya başlayalı 1 hafta 10 gün oldu bütün hikaye kısmını bitirdim herşey iyi güzel fakat online yarışlara girince sıralamalarda hep son sıralarda oluyorum malesef sürüşümde de bir problem yok herşeyi en uygun ve hızlı şekilde geçiyorum virajları falan ama gel gelelim tur zamanında 1.ciyle aramda hep 7-10 saniye oluyor bunun bir çözümü varmı acaba araç ayarları olsun yada sürüş ayarları ? Araba oyunlarını çok sevmeme ramen sırf bu yüzden oyunu bırakmayı düşünüyorum ne yaptısam düzeltemedim birisi yardımcı olursa cok sevinirim Psn- YagizCR7 yaş 25 herkese iyi oyunlar tekrar

• 
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.