Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (352. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.636
Cevap
74
Favori
298.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Online kısmında her hafta yenilenen yarışların herhangi bir yerde videoları oluyor mu? Herşeyi harika yaptığımı sanırken 3 saniye benden daha iyi biri nasıl olabilir çözemedim :))) Mesela bu hafta ilk yarışta Mazda ile son viraj nasıl dönülür hala çözemedim. İşin aslı merak ettiğim iyi derece yapanların benden neyi farklı yaptıklarını görmek istiyorum.
  • senaryo modu degil zirvalik modu sanki..30 tur at 20.ci baslatsin 19. bitir ama ondeki ile virajda da duz yerde de fark hic azalmasin anlik olarak..heralde ondeki 350km hizla viraja girebilirken duz yolda biz 80 le gidiyok,malum radar var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun çıkalı ne kadar zaman oldu hala beklenen pist ve arabalar gelmedi. Hayal kırıklığı yaşıyorum hala. Spa, Laguna Seca, Hungaroring, Silverstone gibi pistler ne zaman gelecek bakalım

• Arkadaşlar, tek modelli günlük yarışlarda vites seçeceğim sadece otomatik şeklinde. Herkeste öyle sanıyordum ama twitch yayını yapan bir oyuncuda manuel kullandığını gördüm. Sizlerde durum nedir? Ben hiç bir şekilde manuel yapamadım çünkü o ayar kilitli.
  • konu ölmüş :))
  • en son guncellenen yarışlara daha katılamadım

ayrıca hangı vırajda ki yarış çizgisini merak edıyorsanız o yarısın en ıyı turlar sıralamasında ılk 10'nun tekrar vıdeoları var onları izleyebilirsin ayrıca tekrar tekrar yarışman surenı gelıstırmene yardımcı olacaktır. bunların dısında araç seçimin, seçtiğin aracı otomatık mı manuel mı kullanıyorsun ve araç stabilite ayarları. bu faktorler tur sürelerini etkıler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi en_x -- 22 Mart 2019; 8:55:17 >
  • en_x kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler. Bir önceki mesajımda yazmıştım. Ben aracı manuel kullanmak istiyorum ama bende o seçenek kısmı kilitli ve seçilemez durumda.
  • Merhabalar. Dün ps4 aldim ve ilk oyunum gt sport. Çözemediğim bazı noktalar var arkadaslar.
    Oyunda cektigimiz resimi whatsapptan gonderebiliyor muyuz ?
    Video nasil cekiliyor ?
    En önemlisi ise aldigim arabalar hep sağdan direksiyon oluyor bunun sebebi nedir ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozr2pkr

Merhabalar. Dün ps4 aldim ve ilk oyunum gt sport. Çözemediğim bazı noktalar var arkadaslar.
    Oyunda cektigimiz resimi whatsapptan gonderebiliyor muyuz ?
    Video nasil cekiliyor ?
    En önemlisi ise aldigim arabalar hep sağdan direksiyon oluyor bunun sebebi nedir ?
    Hayırlı olsun üstad.Aramıza hoşgeldiniz.
    çektiğin tüm resimleri usb harici içine aktarıp pc üzerinden whatapp gönderiyorsunuz.Aynı şekilde videoyu da
    Share denilen uygulama var ps4 içine kurulu tüm resim ve videoları oradan düzenliyor sonra usb aktarabilirsiniz.
    Hep sağ demeyelim fakat karışık sağ sol ve tam ortada olan direksiyonlu araçlarda var.

• Haftaya Gelicek Olan Updatele Birlikte Gelen Arabalar

• arkadaşlar oyunu almak istiyorum fakat biraz pahalı. sec hakkını satmak isteyen var mı? daha önce hiç kardeşlik yapmadım bu arada sec alsamda online oynayabilir miyim bende yardımcı olacak olan olursa sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: 4F3

arkadaşlar oyunu almak istiyorum fakat biraz pahalı. sec hakkını satmak isteyen var mı? daha önce hiç kardeşlik yapmadım bu arada sec alsamda online oynayabilir miyim bende yardımcı olacak olan olursa sevinirim
    Kutulu 40 TL bulmanız mümkün üstad.

• quote:

Orijinalden alıntı: TRomeoR35

Kutulu 40 TL bulmanız mümkün üstad.

Alıntıları Göster
    öyleymiş teşekkürler

• GT Sport'ta McLaren Mercedes F1 Car var mı? Kullanan var mı? Nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: burti44

GT Sport'ta McLaren Mercedes F1 Car var mı? Kullanan var mı? Nasıl?

2 tane F1 var üstad, nasıl olmasını bekliyorsunuz, canavar canavar

• Teşekkürler.

• Oyuna DRS , Kers ve overtake özelliği gelmiş :D Bu özellikler olan araçları seçince önceden atadığınız buton ile kullanabiliyorsunuz. Srt tomahawk ve mercedes f1 eq ile denedim güzel olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkercom

Oyuna DRS , Kers ve overtake özelliği gelmiş :D Bu özellikler olan araçları seçince önceden atadığınız buton ile kullanabiliyorsunuz. Srt tomahawk ve mercedes f1 eq ile denedim güzel olmuş.
    Bunların ne olduğunu bilmeyenler için ufak bir açıklama şansınız var mı :)
  • burti44 B kullanıcısına yanıt
    F1 oyunundaki hissi vermese de güzel olmuş. Zaten o hissi beklemek haksızlık olur. Ama görünüm olarak lastikteki aşınmayı görmek isterdim çok düz parlak bi lastik görüntüsü var gözüme gözüme çarpıyor kokpitten oynuyorum çünkü gerçi üst kamerada da görünür

• Bunları bilmeyen google kullanarak bulabilir.
  • 
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.