Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (343. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.636
Cevap
74
Favori
298.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de 900'e kadar var acaba farklı cihazlar mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben G27 kullanmıyorum, T300 kullanıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • günlük yarislarda hep geride kaliyom mesala bu haftaki nurnburgring gp de lap time 2.02 millet 1.55 nasil yapiyo anlamadim butun asisler kapali manuel vitesteyim varmi bir ipucu üstadlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alipala35

günlük yarislarda hep geride kaliyom mesala bu haftaki nurnburgring gp de lap time 2.02 millet 1.55 nasil yapiyo anlamadim butun asisler kapali manuel vitesteyim varmi bir ipucu üstadlar
    Pistin fren, gazlama ve apeks noktalarını ezberledikleri için o süreleri yapıyorlar.
    Öyle sadece gaza bas, fren yap ve virajı geç oyunu değil bu oyun. Frene ve gaza nerede bastığın, ne miktarda bastığın süreyi bayağı etkiliyor.

Bunlar maalesef hemen kazanılacak şeyler değil. Eğitim bölümünü bitirmdiyseniz bitirin. Lobideki antrenman yarışlarına katılın.

Ayrıca günlük yarış X pistinde diyelim. Günlük yarışlara girmeden önce o pistte zamana karşı 10-15 tur atın. Yol çizgileri yardımını açın.
    Direksiyonla iyi süreleri bulmak kolay ama direksiyon yoksa dediğim şeyleri yapmak zorundasınız.

Beygir gücü yüksek ve arkadan itişli araçlarda tcsyi 2 yapın. 4x4 ve önden çekişlilerde ise 0.
    Gaz miktarını ayarlamaya alıştığınız zaman arkadan itişlilerde tcsyi 0'a alabilirsiniz. Tcsnin düşük olması da süreyi olumlu etkiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dream Machine -- 3 Kasım 2018; 18:50:18 >

• gt6 zamanlarında benım yaptığım bırsey vardı

g27 de vıtesde ki kırmızı tuşlar ıle yon tuşlarına bastığınız zaman dıreksıyonun dönüş açısını ayarlıyordunuz süper bişeydi o yanı meseka direksiyonu yarım tur çevirdiğinizde tek seferde 900 derece çevirmiş oluyordunuz bu da dirft yapmayı çok kolaylaştırıyordu g29 da bu olayı çözemedim daha ince ince yanlıyorsunuz ama malesef uzun süreli dirft yapmak pek mumkun değil

dirft de favorı arabalarım e30 m3 supra m4 dengeleri epey ıyı ıkı uç viraj yapıyorum bu arabalar ile

ayrıca sonradan aklıma geldı g29 en buyuk eksıklık en azından bır veya ıkı tane vıtesde tuş olması lazım yaw kardeşım el frenını dıreksıyon duğmesıne koymuşsun hangı bırını yapıcak dıreksıyon cevırırken el frenıne nasıl basıcaz ınsan bunu bır dusunur. el frenı bu oyunda neden var park etmek ıcın mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi en_x -- 5 Kasım 2018; 11:19:9 >
  • 1000.000 drift puanı için ben toprak pistte ralli aracı ile drift yaptım hep :D 2 veya 3 gün boyunca 1 er saat filan drift yaptım. onun haricinde driftle işim olmaz :D

iyi zaman yapmak için çok tekrar yapmak gerekiyor. eğer ayarlar sabit bir yarış ise viraj çıkışlarında büyük zaman kazanılıyor. bunca zamandır oynuyorum geçen hafta nurburgring de gt3 yarışı kazanabildim. diğerleri hep oval pist veya düşük güçlü araçlar kolay pistler.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekim güncellemesi güme gitti. Kasımda başka güncelleme gelmez sanırım.

Gelen araçlar çok iyi.

• en_x kullanıcısına yanıt
    G27 daha mı iyi yani ikisini de denemiş biri olarak?

• g27 zaten aparat ile uygulanıyor sanırım pek bılgım yok ama ıkısının de ufak tefek artıları var ama aman aman üstünlükleri yok
  • G25 - 27 - 29 ve hatta DFGT sahibi olarak yorum yazayım.

DFGT zaten komple plastik ve pedallardan dolayı alt sınıf olduğu belli. Ancak kullanılması keyifli.

G25 de vites Sequantiel ama dişliler çok ses yapıyor pedallar modlamak istiyor.

G27 de direksiyonda daha çok tuş var. Dişli sesi G25 den belki çok az daha düşük. Pedallar modlamak istiyor.

G29 da vites çok basit kalmış ama hissiyatı daha iyi sanki. Direksiyon genel olarak oyuncak görüntüsü var ama hissiyat güzel. Ses biraz azalmış. Pedallar modlamadan kullanılabilir. Ama modlanırsa daha iyi. Direksiyonlardaki tuşlar güzel kolaylıklar sağlıyor.

Paranız varsa T300 alın :D

Bu arada G25-27-29 için Fren pedal yayı mevcut. Modlamak isteyenler ulaşabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkercom

Ekim güncellemesi güme gitti. Kasımda başka güncelleme gelmez sanırım.

Gelen araçlar çok iyi.
    Aralık başı gelir hocam yone ayın 5 veya 6 sı gibi

• Zaten kasım güncellemesi demişler. Ekimde hata düzeltmesi olarak verdiler. Neyse buna da şükür.

İmpreza 2.2 çok keyifli. Cooper s de yine aynı şekilde. Manuel vites debriyaj vs çok gerçekçi sürüşleri var. Şimdi bir de maserati sürücem.

• quote:

Zaten kasım güncellemesi demişler. Ekimde hata düzeltmesi olarak verdiler. Neyse buna da şükür.

İmpreza 2.2 çok keyifli. Cooper s de yine aynı şekilde. Manuel vites debriyaj vs çok gerçekçi sürüşleri var. Şimdi bir de maserati sürücem.
    Hocam her ay güncelleme verdiler ve genelde hel ay sonuna doğru verildi yani 28-29 gibi

Sadece bu güncelleme 1 hafta gecikti kasıma sarktı

• Dediğin doğru. Ama bu güncellemeye kasım güncellemesi dediler. Kasımda başka araç gelmeyecek muhtemelen.

Bu ayki güncelleme çok dolu aslında.

Project cars 2 de içinde 4 tane araç olan dlc 22 lira.

Bu adamlar 8 araç 1 pist verdi bu ay.

• Pist editörü gelicekti iptal mi oldu

• quote:

Dediğin doğru. Ama bu güncellemeye kasım güncellemesi dediler. Kasımda başka araç gelmeyecek muhtemelen.

Bu ayki güncelleme çok dolu aslında.

Project cars 2 de içinde 4 tane araç olan dlc 22 lira.

Bu adamlar 8 araç 1 pist verdi bu ay.
    Aralık ayı başında gelir 4-5 gibi

Gran turismo sport 2017 aralık ayından beri her ay otomobil güncellemesi verdi ortalama ayda 9 adet yeni araç ekleniyor oyuna

• 3 tane Gr2 araç gelmiş ama Pagani Zonda maalesef gr x

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilkercom kullanıcısına yanıt
    Hocam çok yerde aradım bir türlü g27'de tam aranılan hissiyatı alamadım. Bu oyun için yada genel olarak yapmam gereken ayarları biliyorsan paylaşabilir misin?

• -----------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkercom -- 9 Kasım 2018; 10:30:53 >
  • 
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.