Şimdi Ara

Gran Turismo 6'nın Algıladığı Ucuz Kollar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar GT6 için ikinci kol almak istiyorum. Elimdeki kablolu Snopy kolu yarışta görmüyor. Menüde tamam da yarışta tuşlar işlevini yitiriyor. GT6'nın algıladığı ucuz kollar hangileri? Kullanan varsa tavsiye edebilir mi? Sadece GT6 için alacağımdan pahalı bir şey almak istemiyorum.

• yav vallahi şu türk insanının samimiyeti yeter =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zLucas

yav vallahi şu türk insanının samimiyeti yeter =)

Kardeşimle yarış yapacam yapamıyorum, o yüzden yani Neden öyle dedin ki :D
  • SonSamsunlu kullanıcısına yanıt
    Dostum sony orjinal kol disinda kol alma derim neden dersen tepkileri orjinale gore cok agir tepki veriyor yaris oyunlarinda kol secimi cok onemlidir bendede var cakma kol ama yaris oyununda asla denemiyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shiftdriver

Dostum sony orjinal kol disinda kol alma derim neden dersen tepkileri orjinale gore cok agir tepki veriyor yaris oyunlarinda kol secimi cok onemlidir bendede var cakma kol ama yaris oyununda asla denemiyorum..

Ya geçen Teknosa'da Kontorland'ın kolunu gördüm. Joystick'ini inceleme fırsatım oldu. Rahattı biraz o yüzden sordum. Dediğiniz iyi güzel de internetten alırken kime güveneceğini bilemiyor insan. Orjinal olmayan kol bile orjinale çok benziyor.
  • SonSamsunlu kullanıcısına yanıt
    Yok sizin kontrolcüde sorunlar sanirım tüm kontrolçüleri algılıyor GT ayrıca siz yine de gt6 konusuna gelin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

Yok sizin kontrolcüde sorunlar sanirım tüm kontrolçüleri algılıyor GT ayrıca siz yine de gt6 konusuna gelin

Benimki NT'den alma kablolu Snopy kol yani. Algılamamasını ona bağladım. Hani Fifa 14 gibidir diye düşündüm ama yarışa girince görmüyor ilginç.
  • biraz geç olacak ama TX Duoshock 3 kesinlikle tavsiye ederim 40TL gibi bir fiyatı var ve kalitesi diğer kollara göre gerçekten iyi ve BT üzerinden çalıştığı için kullanımı rahat.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.