Şimdi Ara

Gran Turismo 5 hakkında iki soru.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1. Gran Turismo 5 i yeni bir ps3 e taktım, bir ton güncelleme buldu ama bunları evde indirme imkanım yok, kotalı internet.
    İşyerinde indirip flash a atıp evde kurmak istiyorum, bu dosyaları nereden bulabilirim. Ya da böyle bir şey mümkün mu?

2. Gt5 iki kişilik oynamaya çalışıyoruz. Gamepad ps1 e ait çevirisi ile kullanıyorum. Menüde araçlari seçerken sorun yok ama oyunda ps1 gamepad i çalışmıyor, bunun bir çözümü var midir?

Ps3 de gt5 ile ilgili guncellemeler mevcut değil, henüz yukleyemedim, sebep bu olabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: W.Shakespeare

1. Gran Turismo 5 i yeni bir ps3 e taktım, bir ton güncelleme buldu ama bunları evde indirme imkanım yok, kotalı internet.
    İşyerinde indirip flash a atıp evde kurmak istiyorum, bu dosyaları nereden bulabilirim. Ya da böyle bir şey mümkün mu?

2. Gt5 iki kişilik oynamaya çalışıyoruz. Gamepad ps1 e ait çevirisi ile kullanıyorum. Menüde araçlari seçerken sorun yok ama oyunda ps1 gamepad i çalışmıyor, bunun bir çözümü var midir?

Ps3 de gt5 ile ilgili guncellemeler mevcut değil, henüz yukleyemedim, sebep bu olabilir mi?

ps3 harici herhangi bir yöntemle güncelleme yapamazsın.
    ps1 kolu çalışmıyor desteklemiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: birol özsoy

quote:

Orijinalden alıntı: W.Shakespeare

1. Gran Turismo 5 i yeni bir ps3 e taktım, bir ton güncelleme buldu ama bunları evde indirme imkanım yok, kotalı internet.

ps3 harici herhangi bir yöntemle güncelleme yapamazsın.
    ps1 kolu çalışmıyor desteklemiyor.

Orjinal Ps3 gamepad almak lazım değil mi?
    Orjinal dışında hiç bir gamepad desteklemiyor mu?

• Bimeks'den aldığım 10 liralık kolu GT5 desteklemiyor fakat Tekken TT2 ile rahatça oynuyorum.Oyundan kaynaklı problem.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.