Şimdi Ara

GRAN TURISMO 5 (2010) [ANA KONU] (1747. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.977
Cevap
50
Favori
1.734.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17451746174717481749
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün lg la.860 tv de dualplay gözlüklerle oynadık..bayağı iyiydi....
  • quote:

Orijinalden alıntı: en_x

arkadaslar b spec te bır bolumu gecemıyorum garajında toyota 7 race car '70 olan varsa paylasabılır mı

dostum istersen ben paylasıma acabilirim aracı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpercuhaci

quote:

arkadaslar b spec te bır bolumu gecemıyorum garajında toyota 7 race car '70 olan varsa paylasabılır mı

dostum istersen ben paylasıma acabilirim aracı.

Eyvallah kardeşim halletim bn o parkuru sağol
  • arkadaşlar izmirden G27 için stand arıyorum koltuk olmasına gerek yok satan yada nereden bulurum kime yaptırabilirm bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamer333

arkadaşlar izmirden G27 için stand arıyorum koltuk olmasına gerek yok satan yada nereden bulurum kime yaptırabilirm bilgisi olan var mı?

Bir marangoza yaptırabilirsizhttp://www.bilgisitesi.net/direksiyon-standi.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: funnyhow

quote:

arkadaşlar izmirden G27 için stand arıyorum koltuk olmasına gerek yok satan yada nereden bulurum kime yaptırabilirm bilgisi olan var mı?

Bir marangoza yaptırabilirsizhttp://www.bilgisitesi.net/direksiyon-standi.html

Alıntıları Göster
    çok uzun zaman ara vermiştim, dün driving force gt ile yeniden başlayayım dedim, güncelleme ve yüklemelerle birlikte 11 GB oldu oyun hdd de :)

herkesde bu kadar yüksek mi boyut 4-5 kere bağlantı koptu indirme yaparken acaba tekrardan mı indirdi bu sürede önceden indirilenleri?

ayrıca like the wind parkurunu geçemiyorum bir türlü, virajlarda hep 1. olurken o son düzlükte geçiliyorum ve 3 ve 4. oluyorum, vites aralığını düşürsem mansimum hız da düşüyor çok geride kalıyorum, normal aracım bugati veyron ama burada çok kötü performansı var o yüzden toyota 7 race car '70 ile oynuyorum bir önerisi olan var mı modifikasyonla ilgili yoksa farklı araç mı almak lazım?

farklı araç ise hangisi?

• Sony gt5 in severlarını kapatıyormuş 2014 başında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

Sony gt5 in severlarını kapatıyormuş 2014 başında.

sezonluk etkınlıkler de bıter mı o zaman
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster
    bu arada academy edition u 2 senedir oynarım sadece son yarıslar kaldı ara ara oynuyordum g27 alınca tekrardan basladım en bastan bu arada kutuda birsey fark ettim kodlar vardı :D neyse gittim kodları psnden girip içerigi indirdim girdim oyuna bi degişiklik yok tabi bir muhdet oyuna devam ettim tekrar yarıladım neyse sonra kesfettim ana sayfada bir yer girdim 30 tane araba pist bilmemne cıktı vay be dedim oyunu nerdeyse bitirdim aradan 2 sene gecti extra içerige yeni kavusuyorum :D işte buda bu oyunla ilgili bir anımdır

• quote:

quote:

Herşey bitecek online'a dair.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackTower_35

quote:

quote:

Herşey bitecek online'a dair.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar,

GT5 lisans bölümünde ilk lisansın son yarışında en az 9. olmak gerekiyor ben 10.lukdan yukarı çıkamıyorum. Bir çözümü varmı?

Edit: Sürücü ayarlarından sürüş desteklerini kaldırdım ve problem çözüldü...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkkabaoglu -- 28 Aralık 2013; 10:21:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mkkabaoglu

Arkadaşlar,

GT5 lisans bölümünde ilk lisansın son yarışında en az 9. olmak gerekiyor ben 10.lukdan yukarı çıkamıyorum. Bir çözümü varmı?

Edit: Sürücü ayarlarından sürüş desteklerini kaldırdım ve problem çözüldü...

Alıntıları Göster
    arkadaşlar G27 gt5 ekran jpg resmini atacak arkadaş varmı ? ayarların oldugu ekran arkadaşlar ayarları yapamıyorum tam performansla oynamak istiyorum
  • quote:

arkadaşlar G27 gt5 ekran jpg resmini atacak arkadaş varmı ? ayarların oldugu ekran arkadaşlar ayarları yapamıyorum tam performansla oynamak istiyorum

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar şu oyunla ilgili bir şey çok canımı sıkıyor, şimdi biz lastiklerimizi değiştirmek için pit alanına giriyoruz, sonra sonunculuğa düşüyoruz, bunu mantığı nedir biri söylerse çok makbule geçer.

• quote:

Orijinalden alıntı: okanclskn

Arkadaşlar şu oyunla ilgili bir şey çok canımı sıkıyor, şimdi biz lastiklerimizi değiştirmek için pit alanına giriyoruz, sonra sonunculuğa düşüyoruz, bunu mantığı nedir biri söylerse çok makbule geçer.

dostum sen yarış oyununu ilk kez oynuyorsun galiba, yada hiç yarış izlemedin galiba normal olarak sonuncu olursun ama uzun yarışlarda rakiplerinde girdiğinde avantajını geri alırsın 1.olursun haa kısa turlu yani 3 yada 5 turluk yarışta pite girimen gerekmez yani o yüzden rakiplerin girmediğinden sonuncu oluyorsundur ok..

• quote:

Orijinalden alıntı: shiftdriver

quote:

Orijinalden alıntı: okanclskn

dostum sen yarış oyununu ilk kez oynuyorsun galiba, yada hiç yarış izlemedin galiba normal olarak sonuncu olursun ama uzun yarışlarda rakiplerinde girdiğinde avantajını geri alırsın 1.olursun haa kısa turlu yani 3 yada 5 turluk yarışta pite girimen gerekmez yani o yüzden rakiplerin girmediğinden sonuncu oluyorsundur ok..

O aracın durumunu gösteren yerde lastikler kırmızı oldumu girmek gerekiyor yoksa yol tutuşu çok kötü oluyor. E girince de pat diye düşüyorum son sıraya. İzlediğim yarışlarda genellikle bi turda bütün araçlar pite giriyorlar.

• okanclskn kullanıcısına yanıt
    lastiğin kırmızı olması lastiğinin zorlandiğinda viraja yada frene yüklendiğinde olan bir anlık olay lastiğinideğiştirmene gerek kalmaz o durumda lastik göstergesi yavaş yavaş bittiğini gösterdiğinde yarıy ıgeçtiğinde değiştirmen gerekiyor anlatabilmişimdir inşallah..
  • shiftdriver kullanıcısına yanıt
    Şimdi anladım teşekkürler
  • Arkadaşlar biryerden ps3 slim temin ettim.cihaz kırılmış dün ps3 cafeden gt5 yükledim.oyunu güncellersen sıkıntı yaşarmıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: faysalkaya

Arkadaşlar biryerden ps3 slim temin ettim.cihaz kırılmış dün ps3 cafeden gt5 yükledim.oyunu güncellersen sıkıntı yaşarmıyım ?
    http://www.youtube.com/watch?v=nZsO7aEnYA8

• quote:

Orijinalden alıntı: MtkP HuSnU

http://www.youtube.com/watch?v=nZsO7aEnYA8

Alıntıları Göster
    Konuları karıştırmışsın Hüsnü

• 
Sayfa: önceki 17451746174717481749
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.