Şimdi Ara

GRAN TURISMO 5 (2010) [ANA KONU] (1748. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.977
Cevap
50
Favori
1.734.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17451746174717481749
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Allah acil sifalar versin insallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hala gt5 alınır mı yakında ps3 alacağım rdr + gt5 alıp 4 ay idare etmeyi düşünüyorum hala götürür mü?
  • Tam tarihi hatırlamıyorum ama yakın bir zamanda Sony, GT5'in online serverlarını kapatacakmış. Online oynamak önemli değil diyorsanız alınabilir. GT6 da yeni çıktı artıları fazla ben olsam onu düşünürdüm. Ama GT5 kesinlikle alınmaya değer bir oyun hala.
  • Kırık ps3 e gt5 yükledim nasıl online oynuyabilirim ?

• Kutulu-Pal ve Türkçe halde elimde mevcuttur oyun, ilgilenenler pm. Ps4'te çalışmadığından elden çıkarıyorum..

• hala gt5 in online serverları açık mı? bulunduğum yerde deneyemiyorum da.
  • ps3 alsam direk gran turismo 5 alcam ama şu gran turismo 4 hakkaten çok kötüy dü bağa ilerlemiştim neyse kötü günler geride kaldı gran turismo 5 sadece eksik olan araba Shelby Mustang Gt500 Super Snake olsa oyunun tadı ölebir çıkar ki insan hiç bırakmak istemez şimdi gran turismo 6 çıktığı için ondanShelby Mustang Gt500 Super Snake siz olanı var inşallah şu arabayı eklerler
  • ps3 de gran turismo 5 ile gran turismo 6 oynanıyor 6 olanı daha yeni cd li çıktıhttp://www.gran-turismo.com/tr/products/gt6/
  • Merhabalar,

Gran Turismo 6'yı almayı düşünüyorum. Ps3 için. Region Free sürümünü alsam online oynamada herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım. İlla PAL mi olması gerekiyor?

Tşk,
  • quote:

Orijinalden alıntı: musicisgoodfood

Merhabalar,

Gran Turismo 6'yı almayı düşünüyorum. Ps3 için. Region Free sürümünü alsam online oynamada herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım. İlla PAL mi olması gerekiyor?

Tşk,

Gt 6 nın kendi başlığında sorsan daha iyi olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gt5 de 2 kişi oynamak istiyorum. 2. Joistik i takiyorum (orginal değil) menüde gezinip araba secebiliyorum ama oyuna basladigimda 2.kolla araca hicbisey yaptiramiyorum. Bu sorunu nasil cozebilirim

• Bir aranın ardından tekrardan oyunun başına üşüştüm. b-spec leri bitirmeye çalışıyorum son yarış kaldı 24 saatlik 2 dir elektrik kesiliyor 18-19 . saat cıvarlarında ifil oldum. ama redbull un en son açılan arabasına bittim . açık ara fark atıyor diğer rakiplere.
  • Arada sırada pit-stop yaparken save yapmanızı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jack_sparrow_82

Arada sırada pit-stop yaparken save yapmanızı tavsiye ederim.

Teşekkürler bir de öyle deneyeyim...
  • Bugün itibariyle (31 Mayıs 2014) GT5 sunucuları kapatıldı. Bundan sonra online modlarına erişim, sezonluk etkinlikler, oyuna giriş bonusu gibi özellikler kullanılamayacak. Buna ek olarak bazı online trophyleri de açmak mümkün olmayacak.

Tüm çevrimiçi hizmetler devre dışı bırakılacaktır. Buna Ana Menü'deki [DLC] seçeneği, [GT Yaşamı] için "Peş Peşe Giriş Bonusu", "Açık Lobi", "Sezonluk Etkinlikler", "Çevrimiçi Bayilikler", "Araç Teslimi" ve [Topluluk] bölümündeki tüm özellikler dahildir.

http://www.gran-turismo.com/tr/news/00_1576414.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armag3d0N -- 31 Mayıs 2014; 17:36:18 >

• The End.. ..

• Üzüldüm be ne günlerim gecti bu oyunda ps3 bu oyunla beraber almıştım makineye taktiğim ilk oyunda buydu :((

• Ek paketleri download listten indirebiliyorsunuz, ayrica update de yapiliyor. Sadece online ozellikler kapali...

• quote:

Orijinalden alıntı: d3vstator

Ek paketleri download listten indirebiliyorsunuz, ayrica update de yapiliyor. Sadece online ozellikler kapali...

Kardeşim gt5 academy edition aldım yeni upgrade ve bonus indirmeler var cd kutusunun üstünde öyle yazıyor ama içinden çıkan serial ı yazacak yeri bulamadım bir türlü, acaba online gt5 in online özelliği kapanınca serial girme yeridemi kapandı acaba?
  • Redeem edeceksiniz o kodu, yalniz calisip, calosmadigini bilmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 17451746174717481749
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.