Şimdi Ara

Gözünüzü seveyim trafikte sakin olun,he deyin geçin. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    gönlüm alabilecekleri en ağır cezayı, 0 ceza indirimiyle almalarından yana. ama yinede insanın içindeki kuşku gitmiyor.
  • TITAN291 T kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı dilekleri paylaşıyorum. Bizim burada yazdıklarımız en fazla yorum ve dilek. Adamın üzerine 4 kişi yürümüşler. Dövmüşler. Bir de üstüne üstlük sırtından vurmuşlar. Kısacası aranan piçler belalarını da bulmuşlar. İnşallah uzuuuun zaman içerde kalırlar. Hatta ömür boyu. En azından vuran kişi.
  • Umarım içeride layığını bulacaklardır. Yine salakça biri çıkıp vurmasında. Acı çektire çektire gereğini yapsınlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akrepyusuf

millet iman erozyonunda yok olup gidiyor. işte bunlar hep imansızlık

faiz yiye yiye millette sabır kalmadı. bunlar daha iyi günlerimiz.

nası giriyosun alttan alttan çok tehlikelisin çok... sayaç var tabi sizde herkesin imanını falan ölçebiliyosunuz.
    Şöyle bir dönüp imanlı ve imansız ülkelere bi baktımda neyse...
  • kanı bozuk tahta kuruları
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan1461

quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

eskiden delikanlılık vardı yanında çocuğu eşi olan adamla dalaşmazsın. kavga edeceksen teke tek ederdin.

artık çorumluluk var anasını satiim, öküzlük, bilinçsizlik, hayvanlık. üstelik bununla övünüyor adamlar. okuyorsan insan gibi davranıyor yaşıyorsan laf ediyorlar.

rektör yardımcıları cehaleti övüyor, tek dertleri ülkeyi arap ülkelerine çevirmek.

buraya kadarmış arkadaş, en az 3 çocuk, sal sokağa, sıfır eğitim na sonuç.

seneler önce araba kullanmayı yeni öğrenmişim, böyle yanında eşi olan birine laf edecek oldum, babam ağzıma sıçmıştı adam mı oldun başıma, adamı eşinin yanında mı döveceksin diye. o bile gitmiş ülkede.

Gelmis yorum yapiyorsun iyi guzelde çorumlulari neden zan altinda birakiyorsun. Hemde agir hitamlarla.

bu ne ya. olay çorum'da olmuş çünkü.

merak etme bu ithamlar tüm o kafalara sadece çorum'da yok, yozgat'da izmir'de de var. bu bir zihniyet. yerlere takılma.

• quote:

imanlı takılanlardansa acık acık imansız, allahsız, kitapsız olduğunu söyleyen kişilerle muhatap oluyorum bundan da çok memnunum tavsiye ederim.
  • otomatik vitese geçtiğimden beri daha sakinim trafikte, boş yere sinirlenip durmuyorum
  • quote:

kardeş kafan güzel mi senin?
    bunun dinle imanla faizle ne alakası var
    namaz kılan herkes pürüpak tertemiz mi oluyo?
    yapmayın gözünüzü seveyim yıl olmuş 2016
  • ayhani A kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum.

Karşılık vermek gereken yanlış anlaşılmasın. Bire bir karşılık değil kastım, üşenmeden kolluk güçlerine haber vermek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah kötüye denk getirmesin, denk geldin mi iş şansa kalmış.
  • Herkes diyor ki haklı bile olsan he deyip çekip gidin.

E geçen gün geniş bi ara sokaktan yokuş aşağı iniyorum, ara sokaktan adam laaap diye çıktı önüme. Ben de görüyorum ha geldiğini.

Abi ha durdu ha duracak ha durdu ha duracak, lan adam arabayı önüme kadar çıkardı, artık ben arabayı yana kaçırdım.

Ne yapıyorsun sen diye arabanın içinden adama sesleniyorum. Adam güneş gözlüğü gözünde, yanında bi tiki karı..hiiiç istifini bozmadan, arabanın içinden bana devam et işareti yapıyor.

Kıpırdamadı bile adam elini kaldırdı bana doğru devam et yapıyor. (mangalı elle yelleme işareti gibi düşün)

En ufak bi pişmanlık, bi özür hareketi yok. Tam tersi ukala ukala bana uzatma yürü demeye getiriyor. Yanındaki karıya poz yapıyor.

Ben kızımı doktora götürüyorum, zaten burnumdan soluyorum, yanımda eşim de var.

Yemin ediyorum bi anda bütün hırsımı o heriften alasım geldi. Şöyle enseden tutup kafayı cama bi gömsem de o gözlükler lens olsa diye içimden geçirdim ama yapılmıyor tabi kolay kolay.

Yani demem o ki evet. Haklı bile olsanız devam edin ama bu o kadar da kolay olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi superegoid -- 28 Nisan 2016; 20:02:33 >

• Gün boyu trafikteyim he deyip geçiyorum kafam rahat şükür. Çok kavga eden görüyorum da sonunu merak etmiyorum. Allah herkese sabır, sağlık, sıhhat versin.
  • Allah rahmet eylesin. Çok üzüldüm. Bir insan kolaymı yetişiyorda onu bu kadar kolay hayattan koparıyorlar anlamıyorum.

Birde şöyle sert kayaya çarpan hanzolar var.Bazen diyorum bu yaştan sonra dövüş sporlarına başlayım.

http://www.ntv.com.tr/turkiye/trafik-kavgasinda-8-kisiyi-hastanelik-etti,sWrNvjOjDkSrDzThwu-srQ?_ref=infinite

• Yazık yahu. Hayat ne kadar ucuz
  • Trafikte manyak dolu abi.. Nedir bu ya insanlar arabaların içine binince bir değişiyor, yaya'ya yol verene arkadan feryat figan korna çalmalar, lan yürüsene demeler, dik dik gözlerinin içine bakmalar. Ben de öyleyim karşımda ki yanlış hareket yaptığında, yanlış yola çıkış yaptığında kafamı sağa-sola çevirip gözünün içine bakarım hatasını anlasın diye. Hatta 1 kere 15-20 ile yavaş yavaş giderken yaptım bunu adam ara sokaktan ana caddeye lap diye atladı sol şeride kaçıp kafamı sağa çevirip adama cins cins baktım hatasını anlasın diye. Ama bunu çok uzatmamak gerekiyormuş önümde seyir eden araçlar durunca bi anda laps diye transit'in arkaya vurdum

Demem o ki buraya yazan herkes yapıyor bunları ama bu kadar uç noktalara kadar da değil be kardeşim.. Daha dün yolda gördüğüm olayı anlatayım size; Ankara'da yaşıyorum, yeni Ankara bulvarından çıktım gimat istikametinde ilerliyorum öğlen saatleri normal de akıcı olur trafik ama dün öğlen sol şeritte kaza olmuş trafikte ağır akıyor sağdan 2. şeritte ilerliyorum.

En sağ şeritte 2 araba durmuş şoförler inmiş tartışıyorlar, ağız dalaşına girmişler ama yanlarından geçerken gördüm öndeki aracın sürücüsünün elinde bıçak var saklıyor sağ eliyle arkasında ters bir şey dese çıkarıp sokacak adama bıçağı. İnip ayırmaya kalksan o bıçağın yönü bize döner bu seferde. Hiç uğruna sonra sevdiklerini kaybet.. Yahu nedir bu ? insanların içleri ne zaman bu kadar vahşet ile doldu anlamıyorum.

Biraz anlayış diyeceğim ama bu foruma girip, bu konuyu okuyanlarda zaten anlayış vardır asıl mesele halen kendini yetiştirememiş cahil insanlarda...

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    baban en doğrusunu yapmış.helal olsun.
  • yahu,nasil insanlar olduk allah askina ya

• Kavga edilecek adam var, ortam var. Bazen oyle sinirleniyorum ki arabadan insem ya o beni oldurur yada ben onu ama adamin yaninda karisi arkada cocuklari oluyo butun sinirimi yutmak zorunda kaliyorum. Bana yakismaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sen özürlü arabası alıp 60-70 bin ucuza binerken milletin hakkını gasp edip imansızlık yapmıyorsun da faiz yiyince mi imansız oluyoruz. bu ülkede haksızlık yapan devlet kadar hak yiyen vatandaşlar da imansız o halde. yallah
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.