Şimdi Ara

gözünü çizdiren var mı arkadaşlar ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
2
Favori
5.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: zavallıpikaçu

Benim değerler de 5.5 miyop , 2 astigmat,kornea kalınlığımın değerini bilmiyorum ama olması gerekenden çok daha kalın olduğunu söylemişti doktorum,yani çok rahat çizdirebilirmişim. Benim de bu konuya dair endişelerim yok değil,sürekli bilgisayar başında olmak da ayrı yorucu bi durum sonrasında nelere mal olur bilemiyorum,göz değerleri yine yükselir mi o da bi muamma. Konuyu takipteyim.
    Bunu bende merak ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba ben 2006 yılında dünya gözde oldum 13 senedir herhangi bir sıkıntı olmadı. O zaman 250 euro'ydu şu an çok zamlanmış. Bana da senin gibi çok şey diyen oldu ben de epey korkmuştum ama inanki gözlüksüz olmak gibisi yok. Hele ki sabah kalkıyorsun her şey berrak bu tarif edilemez.
    Her tıbbi müdahalede olduğu gibi bununda bir riski var ama risk olmadan kazanımda olmuyor biliyorsunuz.
    Doktorların gözlük kullanması konusunda ise tercih meselesi olabilir veya risk almak istemeyebilirler sırf bunun için ameliyat olmamak mantıksız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: integer

Merhaba ben 2006 yılında dünya gözde oldum 13 senedir herhangi bir sıkıntı olmadı. O zaman 250 euro'ydu şu an çok zamlanmış. Bana da senin gibi çok şey diyen oldu ben de epey korkmuştum ama inanki gözlüksüz olmak gibisi yok. Hele ki sabah kalkıyorsun her şey berrak bu tarif edilemez.
    Her tıbbi müdahalede olduğu gibi bununda bir riski var ama risk olmadan kazanımda olmuyor biliyorsunuz.
    Doktorların gözlük kullanması konusunda ise tercih meselesi olabilir veya risk almak istemeyebilirler sırf bunun için ameliyat olmamak mantıksız.
    hocam akşamları ışık haleleri görme ve kalıcı göz kuruluğu gibi şeyler oluyor diyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexdesouza.10

hocam akşamları ışık haleleri görme ve kalıcı göz kuruluğu gibi şeyler oluyor diyorlar

Alıntıları Göster
    Hicbirsorun yok . Bende gozkurulugu vs de olmadi . Belki kisiye ozel sorunlar olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.