Şimdi Ara

GOW3'ün multisi olabilir mi? Nasıl olabilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • GOW3'te multi olacak diye bir haber yok, heyecana gerek yok o yüzden şimdilik, başka bir konuda lafı açıldı, aklıma aşağıda yazdıklarım geldi, başka fikirler de çıkar belki diye konu açayım dedim. GOW3'ün multisi nasıl olur? Bence aşağıdaki gibi olabilir pekala..

Gods vs. Titans olabilir mesela, illa Kratos olacak diye birşey yok ki multisinde.

Her tanrının ve titanın kendine has özellikleri olur, mesela birkaç yakın atak, birkaç uzun menzilli atak gibi, güzel de dengelenir her birinin güçlü-zayıf yönleri, atıyorum 16 çeşit tanrı 16 çeşit titan, başlarken seçersin bir tanesini dalarsın karşıya. Ortam, atmosfer, müzik vs aynı olduktan sonra Kratos (keşke olabilse ama bir tane işte) olmadan da çok sağlam multi çıkar bence GOW'dan Şöyle bir de güzel oyun modları yaparsın, artifact kapmaca (capture the flag gibi), King of Olympus (king of the hill gibi), Zeus'u koru, Gaia'yı koru (VIP veya hostage modları gibi) şeklinde de modlar yap, tadından yenmez.

Uncharted'daki eleman (adı neydi unuttum) da bir tane ama multisi var daş gibi, bunda neden olmasın??

• quote:

Orjinalden alıntı: atauysal

GOW3'te multi olacak diye bir haber yok, heyecana gerek yok o yüzden şimdilik, başka bir konuda lafı açıldı, aklıma aşağıda yazdıklarım geldi, başka fikirler de çıkar belki diye konu açayım dedim. GOW3'ün multisi nasıl olur? Bence aşağıdaki gibi olabilir pekala..

Gods vs. Titans olabilir mesela, illa Kratos olacak diye birşey yok ki multisinde.

Her tanrının ve titanın kendine has özellikleri olur, mesela birkaç yakın atak, birkaç uzun menzilli atak gibi, güzel de dengelenir her birinin güçlü-zayıf yönleri, atıyorum 16 çeşit tanrı 16 çeşit titan, başlarken seçersin bir tanesini dalarsın karşıya. Ortam, atmosfer, müzik vs aynı olduktan sonra Kratos (keşke olabilse ama bir tane işte) olmadan da çok sağlam multi çıkar bence GOW'dan Şöyle bir de güzel oyun modları yaparsın, artifact kapmaca (capture the flag gibi), King of Olympus (king of the hill gibi), Zeus'u koru, Gaia'yı koru (VIP veya hostage modları gibi) şeklinde de modlar yap, tadından yenmez.

Uncharted'daki eleman (adı neydi unuttum) da bir tane ama multisi var daş gibi, bunda neden olmasın??

Uncharted'daki eleman Nate'dir

• GOW 3'de multimi olur yapmayın etmeyin. Bunlar extra maliyet demek, zaten oyun biraz geç geliyor multiyle falan vakit kaybetmesinler. Uncharted tps macera/shooter oyun onda multiplayer olması normal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K1N6 -- 18 Haziran 2009; 15:39:37 >
  • Ayrı yapsınlar GOW multiyi, 2013 martta da onu çıkarsınlar, onu da alırım
  • GOW3'de mutli olmayacağı açıklandı,konuşmak bence anlamsız.
  • Arkadaş zaten olsa nasıl olur diye sormuş. Şahsen çok da güzel olmazdı diye düşünüyorum. Oyunun tarzı yatkın değil. Ha, tarz değişikliği olsa wow gibi olabilirdi en fazla. Ama o da başka bir kesime hitap eder. Olmaz yani.
  • Kimse olacak demiyor zaten, olsa nasıl olurdu diye konuşalım diye açtım konuyu ama, kimse okuyarak yapmıyor yorumunu :)
  • cs gibi iki takım olur karşılıklı tanrıların kapışması falan süper olurdu
  • Stig Asmussen(GoW3 u gelistiren ekibin basindaki isim)kesin bir sekilde GoW`un multiplayer icermeyecegini belirtti.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.