Şimdi Ara

Gotham (2014 - 2019) (195. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.133
Cevap
78
Favori
117.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    Ne oldu sofiaya kütür kütür işte.
  • Sofia da güzel hatun ama poison ivy canlandıran hatun çok tatlı ve çok seksi ve bana göre Gotham dizisindeki en güzel hatun Poison İvy iyi ki büyük halinde çok tatlı ve aşırı güzel seksi hatun bulmuşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powersmachine54 -- 7 Ekim 2017; 1:52:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

4×3

Bruce'un doğaçlamasını izlemek keyifliydi yine her şeyin çok hızlı geliştiği bir bölüm oldu. Sofia'nın dekolte şovu görülmeye değer

Dekolte varda tomintolar yok

• Ed sahneleri saçmaydı. Belki de çizgi romanlarda vardır gerçi bilemiyorum. Daha iyi bir geri dönüş olabilirdi.

Sofia

• Bu cyristal reed 32 yaşında hiç göstermiyor arkadaş. Jessica Lucas tabitha oda32 yaşında tabitha tam milf kıvamında. Diğeri teenage.

• Maggie Geha yani Gotham dizinde 3.sezonda poison ivy büyümüş hali bana göre bu dizide en güzel kız,hemde tatlı ve seksi,ama cyristal reed oda güzel ama Maggie Geha kadar bence güzel değil.
  • bu sezon pek tat vermedi.umarım sonradan açılır dizi.
  • 4.sezon ilk bölümünü ilk dakikada kapattım. Velet Batman yapmışlar.

Tabitha'nın memeleri kaçıncı dk'da gözüküyor ona bakayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-91973A2D5 -- 8 Ekim 2017; 21:6:37 >
  • Olm hani nerde Tabitha'nın memeleri, ufak bir dekolte için 1 saatimi çaldınız.
  • Dizi şu an bildiğin ''öğğhk'' modunda.
  • Bu sezon diziye hala daha başlamadım, içimden gelmiyo nedense

• 4x04 hakkında

Bu bölüm bence iyi bir bölümdü,aksiyon fazlaydı,Penguen ile Riddler'in yüzleşmesi sonra Penguen Riddler'ı manipule etmesi,ve artık onun eskisi kadar zeki olmadığını düşünmesi,ve onu dondurmaktan vazgeçmesi,Jim Gordon polis merkezine Ra's Ghul gelmesi ve Ra's bölüm sonuna bir kütüphanecinin torunu Alex'i öldürüp,tabi bu sahne de Bruce Wayne sinir oldum,çünkü resmen çocuğun ölmesine izin verdi,fakat Jim'in Ra's Ghul tutuklaması dizi de olaylar hızlı gelişiyor,fakat Ra's bence bir planı olduğu için bilerek tutuklandı,çünkü dizinin son sahnesinde Ras sinsice gülüyordu,Penguen'in Riddler hakkında zencilere rap yaptırması hoşuma gitti.Sonuç olarak güzel bir Gotham bölümü izlediğimi düşünüyorum.

• Gotham ın her sezonu böyle durağan başlıyor ama sonradan coşuyor, eminim yine bu şekilde olacak.
    batman muhabbetine bu kadar kolay girmeleri benide sinir etti ama alfred in bruce a bişeyler öğrettiği sahneler gerçekten çok hoş.

• Gelecek bölüm:

Solomon Grundy

Born on a Monday...

• 4x5
    Butch Gilzean,Ra's al Ghul

Dizide bir Frankenstein eksikti,o da Butch'la tamamlandı.Ona neden Cyrus Gold diyorlar,orasını anlamadım.Nygma'yla tuhaf bir ikili oldular.Dr.Lee sürpriz oldu.Ra's al Ghul hücresindeyken Barbara onu ziyarete geldiğinde avuç içinden Barbara'ya birşey transfer etti.İlerleyen bölümlerde Barbara ilginç güçlerle karşımıza çıkabilir.Bruce,Ra's al Ghul'u öldürdüğüne göre onun için neler değişecek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gümüş_süvari -- 24 Ekim 2017; 13:1:43 >
  • ben hala büyük bir hevesle izliyorum. baya da bişiler yazmıştım dün ama forum malumunuz, gitmemişti mesaj
  • quote:

Orijinalden alıntı: gümüş_süvari

4x5
    Butch Gilzean,Ra's al Ghul

Dizide bir Frankenstein eksikti,o da Butch'la tamamlandı.Ona neden Cyrus Gold diyorlar,orasını anlamadım.Nygma'yla tuhaf bir ikili oldular.Dr.Lee sürpriz oldu.Ra's al Ghul hücresindeyken Barbara onu ziyarete geldiğinde avuç içinden Barbara'ya birşey transfer etti.İlerleyen bölümlerde Barbara ilginç güçlerle karşımıza çıkabilir.Bruce,Ra's al Ghul'u öldürdüğüne göre onun için neler değişecek?

hocam dizide bir sürü saçmalık var ama en son saçmalık olacak şeyi yazmışsınız. sanırım evren hakkında bilginiz eksik.

geçen sezonun sonunda
    butch öldüğünde başındaki görevliler kimlik adının cyrus gold olduğunu söylemişlerdi. yani butch gilzean ganster adıymış adamın. cyrus gold ise evrendeki solomon grundy diye bilinen zombi arkadaşın zombi olmadan önceki ismi. yani butch'ı oraya bağlamaları bence gayet mantıklı oldu. söylediği tekerlemeyi falan da sürekli söylüyor diğer yapımlarda falan. (oyun, animasyon falan)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sroad -- 24 Ekim 2017; 13:54:9 >

• Beyler ben gotham evrenini sadece bu diziden taniyorum :D. Fazla batman izlemedim.

bu raas al ghul mu neyse öldümü harbiden yoksa geri dönecekmi? Millet geldiginde sevinmisti filen bunu bekliyolardi simdi öldümü?

• Butch'in Solomon Grundy'e bağlanişı çok mükemmel oldu. Tekerlemeyi duyması,adını alışı çok iyiydi.

Sofia olayı çok sarmıyor açıkçası. Nereye bağlanacak merak ediyorum..

Bruce'un tripleri de bitirdi beni. Batmanizin bu hallerini görmek hoş değil.

Morenam döndü. Nasıl oralara düştü anlamadım.

Bu arada gelecek bölüm fena. Professor Pyg geliyor. Bu sezon villian fena doyuyoruz. Ard arda Scarecrow,Solomon Grundy,Professor Pyg doğdu.

Bu sezon kötü diyen carpillir.

• 
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.